Şimdi Ara

BASİT BİR KAZA NASIL KAVGAYA DÖNÜŞÜYOR...(video) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evolvo

kavga dediğin böyle olur

Çok iyi yahu, helal olsun Demircana
  • Bugüne kadar yanında bir bayan olan kimseye bana ana avrat düz gitmesine rağmen hiçbirşey demeden çekip gittim,olmayan kimseylede pek bir alakam olmadı.Ama benim yanımda herhangi bir bayan varken bana ağzını açana ne yapar ne eder sondaj işlemine başlarım.Ne derseniz deyin...
  • ne gerizekalı bir toplumuz biz ya.
    olan olmuş altı üstü bir tutanak tutacaksın kasko, sigorta ne ise işte ödeyecek.
    arabadan ineceksin kusura bakmayın dikkatsizlik işte diyeceksin, karşı taraftakide olur cana gelmesinde diyecek iş bitecek.
    kavgaya şuna buna ne gerek var anlamadım ki.
    cana gelmemiş ama bizde mal candan değerli olduğu için birbirlerine girişiyorlar.
  • siyah araç gri araca çarpıyor. gri aracın sürücüsü, siyah aracın sürücü ve siyah araçtan ikinci bir kişi araçlarından iniyor. gri aracın sürücüsü ile siyah aracın yolcusu birbirlerine birşeyler söylüyor. siyah aracın sürücüsü gri aracın sürücünü sakin bir şekilde uzaklaştırmak isterken (çünkü siyah araçtaki ikinci kişi sinirli şekilde ona doğru geliyor) gri araç sürücüsü ne diyorsa birden kavga patlıyor. benim gördüklerim bu.
  • İbret Alınıyor ... (%63)
  • bireysel silahlanmaya evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Bu isin doğulusu batılısı yok. Biz Türkler vede bu topraklarda yaşayan diğer ırklar hepimiz ayniyiz. Birimizin digerinden farkı yok.

Kanımızda delilik var.

Batı derken greko-roman-judean-hristiyan olgusu , doğu denildiğinde uzak-güneydoğu-orta- subkontinant dahil olmak üzere orta doğu asya kültürü ve onun kuzey afrika ve akdeniz geçişimleri anlaşılmalıdır.

Yukardaki ifadeler malesef söylenenleri desteklemiyor.
    Yada benim beynim nedense farklı sekilde söylendiğini algıladı. Neden olduğunu düşünüyorum ama genel Kültürüm yetersiz kalıyor.

• Tüm geri kalmış Ülkelerde olduğu gibi bizimkinde de orman kanunları işliyor.
  • Yoktan yere çıkmış bir kavga.İstanbulda yaşıyoruz ama pamuk ipliğinde ..Parası gücü olan öttürüyo düdüğü. Allah karşılaştırmasın böyle tiplerle..
  • Hiç yoktan olaylar büyümüş, ne gerek var böyle şeylere..
  • Çok ayıp ya belki hasar bile yoktur araçlarda.Yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

kavga dediğin böyle olur

Demircan idolümsün:)

• Trafikteki artistlere hep "inşallah ekip arabasına arkadan çarparsın" diye beddua ederdim ama bu seferki biraz büyük lokmaymış..

Çarpması için polisten daha büyük bir kaya lazım..
  • Panamerayla arkadan çarpıyor kendini döveceğine adamı dövüyor.
  • mesajım bulunsun sonra bakarım
  • Artık ne diyeceğimi bilemi,yorum basit bit oyal ne hale gelmiş sanki kasti vurmuş gibi ama snirden bildiğim küfürleri ettim siyah arabadakilere ayzık ya bu ülkeni,n çivisi çıkmış
  • Birgün hayattan hiçbir beklentisi olmayan birilerine denk gelirler ve yedikleri bir şarjör kurşunun veya kör bıçağın hasarını arkalarındaki kimse karşılayamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiyba -- 19 Temmuz 2011; 5:19:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

bireysel silahlanmaya evet.

adaletin,mantığın olmadığı cahilliğin dip yaptığı bir ülkede herkese bir silah verirsek ne olur hiç düşündünüzmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

ne gerizekalı bir toplumuz biz ya.
    olan olmuş altı üstü bir tutanak tutacaksın kasko, sigorta ne ise işte ödeyecek.
    arabadan ineceksin kusura bakmayın dikkatsizlik işte diyeceksin, karşı taraftakide olur cana gelmesinde diyecek iş bitecek.
    kavgaya şuna buna ne gerek var anlamadım ki.
    cana gelmemiş ama bizde mal candan değerli olduğu için birbirlerine girişiyorlar.

abi bu işler beyinsel yeterlilikle doğru orantılı o dediklerin batı toplumunda yada başka izahıyla akıllı mantıklı toplumlarda olacak işler.Burada adam arabadan inip birde küstahça sarılıp kişisel alanına saldırıyor.

Önceki mesajımda yazdığım gibi bu olayın başka bir olay nedeniyle eveliyatı olabilir veya öyle değilse bile sizin dediğiniz noktaya çıkmaktadır.

saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakcan64

Artık ne diyeceğimi bilemi,yorum basit bit oyal ne hale gelmiş sanki kasti vurmuş gibi ama snirden bildiğim küfürleri ettim siyah arabadakilere ayzık ya bu ülkeni,n çivisi çıkmış

+

polis de serbest bırakmış ayıp ya ortada delil var adama saldırıyolar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.