Şimdi Ara

BASİT BİR KAZA NASIL KAVGAYA DÖNÜŞÜYOR...(video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
54
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> BASİT BİR KAZA NASIL KAVGAYA DÖNÜŞÜYOR...(video)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5068 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

kavga dediğin böyle olur

Çok iyi yahu, helal olsun Demircana
    |
    |
    Bugüne kadar yanında bir bayan olan kimseye bana ana avrat düz gitmesine rağmen hiçbirşey demeden çekip gittim,olmayan kimseylede pek bir alakam olmadı.Ama benim yanımda herhangi bir bayan varken bana ağzını açana ne yapar ne eder sondaj işlemine başlarım.Ne derseniz deyin...
    |
    |
    olan olmuş altı üstü bir tutanak tutacaksın kasko, sigorta ne ise işte ödeyecek.
    arabadan ineceksin kusura bakmayın dikkatsizlik işte diyeceksin, karşı taraftakide olur cana gelmesinde diyecek iş bitecek.
    kavgaya şuna buna ne gerek var anlamadım ki.
    cana gelmemiş ama bizde mal candan değerli olduğu için birbirlerine girişiyorlar.

Pm ile soru cevaplanmayacaktır.
  • Yarbay
    2724 Mesaj
    siyah araç gri araca çarpıyor. gri aracın sürücüsü, siyah aracın sürücü ve siyah araçtan ikinci bir kişi araçlarından iniyor. gri aracın sürücüsü ile siyah aracın yolcusu birbirlerine birşeyler söylüyor. siyah aracın sürücüsü gri aracın sürücünü sakin bir şekilde uzaklaştırmak isterken (çünkü siyah araçtaki ikinci kişi sinirli şekilde ona doğru geliyor) gri araç sürücüsü ne diyorsa birden kavga patlıyor. benim gördüklerim bu.
    |
    |
    |
    |
    -erdemli adamın yolu,bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmüyle sarmalanmıştır ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadinde zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çocukların kurtarıcısıdır o ,kardeşlerimi zehirlemeye ve yok etmeye çalışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ,senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.
  • Yarbay
    10333 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Bu isin doğulusu batılısı yok. Biz Türkler vede bu topraklarda yaşayan diğer ırklar hepimiz ayniyiz. Birimizin digerinden farkı yok.

Kanımızda delilik var.

Batı derken greko-roman-judean-hristiyan olgusu , doğu denildiğinde uzak-güneydoğu-orta- subkontinant dahil olmak üzere orta doğu asya kültürü ve onun kuzey afrika ve akdeniz geçişimleri anlaşılmalıdır.

Yukardaki ifadeler malesef söylenenleri desteklemiyor.
    Yada benim beynim nedense farklı sekilde söylendiğini algıladı. Neden olduğunu düşünüyorum ama genel Kültürüm yetersiz kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    6099 Mesaj
    Tüm geri kalmış Ülkelerde olduğu gibi bizimkinde de orman kanunları işliyor.
    |
    |
    |
    |
    Hiç yoktan olaylar büyümüş, ne gerek var böyle şeylere..
    |
    |
    Çok ayıp ya belki hasar bile yoktur araçlarda.Yazık.
    |
    |

• Yüzbaşı
    492 Mesaj
    quote:

kavga dediğin böyle olur
    quote:

kavga dediğin böyle olur

Demircan idolümsün:)
    |
    |

• Yarbay
    6305 Mesaj
    Trafikteki artistlere hep "inşallah ekip arabasına arkadan çarparsın" diye beddua ederdim ama bu seferki biraz büyük lokmaymış..

Çarpması için polisten daha büyük bir kaya lazım..
    |
    |
    PM'leri okuyabilmem için SMS onayı gerekiyor, fakat sitede kayıtlı olan hattı çoktan kapattırdım. Telefon numarasını da ayarlardan değiştirmek mümkün değil. SMS onayı olmadan foruma post atabiliyorken neden PM okuyamıyoruz? BU ÇOK SAÇMA DEĞİL Mİ? Donanımhaberin bana bir kazığı. Çogzel site yapmışlar, bravo.
  • Yarbay
    2841 Mesaj
    Panamerayla arkadan çarpıyor kendini döveceğine adamı dövüyor.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atiyba -- 19 Temmuz 2011; 5:19:43 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Malvolorne

bireysel silahlanmaya evet.
    quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

bireysel silahlanmaya evet.

adaletin,mantığın olmadığı cahilliğin dip yaptığı bir ülkede herkese bir silah verirsek ne olur hiç düşündünüzmü
  • Yarbay
    2146 Mesaj
    inen genç sakin gibi yani gel abi anlaşalım bak zaten jantımı versem senn arabayı alırım hadi baba falan demiş olablr. Yani adamda anlaşsa kavga çıkmicak gibi zaten elini falanda atıyo samimiyet baabında ama ülkemizin polisleri biraz atarlıdır. Yani bence burda biraz emniyet amiri suçlu gibi yani hiç bir insan başkasının arabasına çarpıpda sonra kavga etcek değil heralde. Adam ters bişey demiştir anasına küfretmiştir olmuştur bişey yoksa görüldüğü üzere panemara suçlu. Kendide biliyodur suçlu olduğunu zaten.

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

ne gerizekalı bir toplumuz biz ya.
    olan olmuş altı üstü bir tutanak tutacaksın kasko, sigorta ne ise işte ödeyecek.
    arabadan ineceksin kusura bakmayın dikkatsizlik işte diyeceksin, karşı taraftakide olur cana gelmesinde diyecek iş bitecek.
    cana gelmemiş ama bizde mal candan değerli olduğu için birbirlerine girişiyorlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

ne gerizekalı bir toplumuz biz ya.

abi bu işler beyinsel yeterlilikle doğru orantılı o dediklerin batı toplumunda yada başka izahıyla akıllı mantıklı toplumlarda olacak işler.Burada adam arabadan inip birde küstahça sarılıp kişisel alanına saldırıyor.

Önceki mesajımda yazdığım gibi bu olayın başka bir olay nedeniyle eveliyatı olabilir veya öyle değilse bile sizin dediğiniz noktaya çıkmaktadır.

saygılar.
    |
    |

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.