Şimdi Ara

BASİT BİR KAZA NASIL KAVGAYA DÖNÜŞÜYOR...(video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
54
Cevap
0
Favori
2.259
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> BASİT BİR KAZA NASIL KAVGAYA DÖNÜŞÜYOR...(video)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1001 Mesaj
    Ülkemizde böyle şeyleri görmek içimi sızlatıyor....

http://gundem.milliyet.com.tr/emniyet-amirine-dayak-kamerada/gundem/gundemdetay/17.07.2011/1415481/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikomadrid -- 18 Temmuz 2011; 10:19:00 >

|
    |
    oha o kalabalığın hepsi kavgamı yapıyor yoksa ayırmaya mı çalışıyolar ?;
    |
    |
    Kaza basit ama olay insanı ürpertiriyor.Biliyoruz ki kanun,yasa,adalet hepsi insan seçiyor mesela bu olayı yapan çocukların hiçbiri ceza almayacaklar.Bizlerinde başına gelebilirdi benzer olay , karımızın kızımızın yanında yiyip dayağı oturucaz.Başka çare yok ,bu çocukları durdurmanın yolu yok.Albayraklar diyosun ya el üstündeler valla.Allah korusun

Orijinalden alıntı: punkofdamned

Kaza basit ama olay insanı ürpertiriyor.Biliyoruz ki kanun,yasa,adalet hepsi insan seçiyor mesela bu olayı yapan çocukların hiçbiri ceza almayacaklar.Bizlerinde başına gelebilirdi benzer olay , karımızın kızımızın yanında yiyip dayağı oturucaz.Başka çare yok ,bu çocukları durdurmanın yolu yok.Albayraklar diyosun ya el üstündeler valla.Allah korusun
    quote:

Orijinalden alıntı: punkofdamned

polise dayak atanlar savcılıktan serbest bırakıldılar.polis de olsa güçlü olan adil bu ülkede çünkü adalet güçlüyü korumaya müsait olarak kurulmuş, anlarsınız artık
    |
    |

• Binbaşı
    1949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

Çarpan aracın sürücüsünün arabadan çıkışı enteresan. Sonraki davranışları da "Interpersonal distance" yani kişilerin çevrelerinde koydukları mesafaye riayet etmeyen tam bir doğulu davranışı ve "ben senden üstünüm senin alanını işgal ederim" havası. Çarpılan aracın sürücüsünün ilk tepkisi de çarpan sürücüyü iterek kendi alanını geri kazanma çabası. Çarpan sürücünün ikincisi tepkisi ise "sen benim üstünlüğümü niye tanımıyorsun, ben kimim biliyor musun? " tepkisi.

Aslında arkadan çarpma da kişiler arası alanın ihlal edilmesi. Subliminal eşcinsellik algısı konusuna hiç girmiyorum bile ( bkz : Ford'çuluk) Kısaca kavga, doğu-batı kültür tartışması.

Batı'da sakın ilk yumruğu atan olmayın kavgayı kazansanız bile sonraki aşamalarda canınıza okurlar.

Kendinizi hangi sürücü ile özdeşleştiriyorsunuz?

O nasıl bir analizdir bravo gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Fatih Sultan Mehmed Han.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Emniyet amirinin belinde silah yok mu? Çıkarıp havaya 2 el ateş etsin bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TüplüveÖfkeli -- 18 Temmuz 2011; 11:39:21 >
    |
    |
    Emniyet amiri en azından havaya aterş etmek için silah kullanabilirdi. O duruma gelmiş olay..
    |
    |

Çarpan aracın sürücüsünün arabadan çıkışı enteresan. Sonraki davranışları da "Interpersonal distance" yani kişilerin çevrelerinde koydukları mesafaye riayet etmeyen tam bir doğulu davranışı ve "ben senden üstünüm senin alanını işgal ederim" havası. Çarpılan aracın sürücüsünün ilk tepkisi de çarpan sürücüyü iterek kendi alanını geri kazanma çabası. Çarpan sürücünün ikincisi tepkisi ise "sen benim üstünlüğümü niye tanımıyorsun, ben kimim biliyor musun? " tepkisi.

Aslında arkadan çarpma da kişiler arası alanın ihlal edilmesi. Subliminal eşcinsellik algısı konusuna hiç girmiyorum bile ( bkz : Ford'çuluk) Kısaca kavga, doğu-batı kültür tartışması.

Batı'da sakın ilk yumruğu atan olmayın kavgayı kazansanız bile sonraki aşamalarda canınıza okurlar.

Felaket tellalı detected

• Yüzbaşı
    746 Mesaj
    o kadar kişi, bir kişiye çullanıyor, neden?
    çünkü "o kadar" kişiler,
    tek tek olsalar babalarına da güvenseler gıkları çıkamaz,
    zengin magandalığın doruk noktası
    |
    |
    |
    türkiye klasiği
    |
    |

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

quote:

Felaket tellalı detected
    quote:

Orijinalden alıntı: TüplüveÖfkeli

quote:

Felaket tellalı detected

psikolog detected
    |
    |

• Yarbay
    6227 Mesaj
    Memlekette mal çok,aramaya gerek yok...
    |
    |
    Bu isin doğulusu batılısı yok. Biz Türkler vede bu topraklarda yaşayan diğer ırklar hepimiz ayniyiz. Birimizin digerinden farkı yok.

Kanımızda delilik var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    1175 Mesaj
    zengin ..... ne olacak işte
    |
    |
    |
    |

█▌▌▌Rise of the Dark ۩ ▌▌█▌

• Binbaşı
    1437 Mesaj
    Kavga çıkaran şahsın babası TV ye çıkar müteasıp baba görüntüsü çizer sanırsın ki gerçekten öyledir...
    Bu futbol kulüplerinin sağındaki solundaki adamların ne güruhtan olduğu belli artık...
    Bakınız;Şike skandalları...

Nişanlısının yanında bir adama o kadar adamla çullanmak,dövmek sorsan?En ve yek delikanlıdırlar...TVde bir konuşurlarki oww...

Bende polisim her zanam yazıyorum yazmayada devam edeceğim size bir gerçeği yazayım...

Bu adamları salarlar, emniyet amiri üstüne birde soruşturma yer,
    Niye?Adam sana posta koyacak tamam abi diyeceksin,
    Kavga etmeyeceksin üstüne sopa yiyeceksin,
    Haklı olsanda yinede haksız olacaksın çünkü polissin...
    Devlet memurusun,

Sevgili polis arkadaşlarım garibanları hizaya getirirken pek serttirler ama böyle kodamanları pek ellemezler,A.Albayrak'ın oğluymuş ya...
    İşte böyle oluncada halk isyan eder,Etmektede haklıdır kanun önünde herkes eşittir...Bu Emniyet amirini döven gariban biri olsa idi ne olurdu cevap size kalmış...

İşin savcı tarafı daha ilginçtir;

Herhangi bir savcı ile bir trafik kazasına karışanınız var mı bilmiyorum en ufak ters bir konuşmanızda ki hele hele üstüne yürümeniz el kaldırmanız halinde kayıtsız şartsız atarlar içeri çünkü güç başka şey...

Polisli olayların içinde ise her zaman polis haksızdır savcıya göre istisnalarda vardır ama kaide bozmaz,
    Burada kamera görüntüleride var ben olsam peşini bırakmam bu şehir delikanlılarının!

Polis olduğunu gizlersin sopa yersin veya atarsın karakola gidince polisim dersin önceden gizlediğin halde yine orada suçlu sen olursun...

Karakola işin düştüğünde; polisin işi zordur 2-0 yenik başlar maça...

Şmidi nişanlınızın önünde dayak yediniz,hırpalandınız,nişanlınızı kaçırdınız sağa-sola...
    Bundan sonra içinizdeki ''iç ses'' ile hep savaş yaşayacak ve sizde şiddet yanlısı biri olacak bu ezikliği üstünüzden atmak için adam dövmeye,hırpalamaya kalkacaksınız...

Kanun düzgün işlese bunlar olmayacak ama burası Türkiye...Güç kimde?

Bu ülkede

Güç=yargı,medya,futbol,mafya...

ve Para...Bakın hukuk demiyorum yargı diyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hutaha -- 18 Temmuz 2011; 13:38:00 >
    |
    |

• Binbaşı
    1685 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aadrty

Kavga çıkaran şahsın babası TV ye çıkar müteasıp baba görüntüsü çizer sanırsın ki gerçekten öyledir...
    Bu futbol kulüplerinin sağındaki solundaki adamların ne güruhtan olduğu belli artık...
    Bakınız;Şike skandalları...

Nişanlısının yanında bir adama o kadar adamla çullanmak,dövmek sorsan?En ve yek delikanlıdırlar...TVde bir konuşurlarki oww...

Bende polisim her zanam yazıyorum yazmayada devam edeceğim size bir gerçeği yazayım...

Bu adamları salarlar, emniyet amiri üstüne birde soruşturma yer,
    Niye?Adam sana posta koyacak tamam abi diyeceksin,
    Kavga etmeyeceksin üstüne sopa yiyeceksin,
    Haklı olsanda yinede haksız olacaksın çünkü polissin...
    Devlet memurusun,

Sevgili polis arkadaşlarım garibanları hizaya getirirken pek serttirler ama böyle kodamanları pek ellemezler,A.Albayrak'ın oğluymuş ya...
    İşte böyle oluncada halk isyan eder,Etmektede haklıdır kanun önünde herkes eşittir...Bu Emniyet amirini döven gariban biri olsa idi ne olurdu cevap size kalmış...

İşin savcı tarafı daha ilginçtir;

Herhangi bir savcı ile bir trafik kazasına karışanınız var mı bilmiyorum en ufak ters bir konuşmanızda ki hele hele üstüne yürümeniz el kaldırmanız halinde kayıtsız şartsız atarlar içeri çünkü güç başka şey...

Polisli olayların içinde ise her zaman polis haksızdır savcıya göre istisnalarda vardır ama kaide bozmaz,
    Burada kamera görüntüleride var ben olsam peşini bırakmam bu şehir delikanlılarının!

Polis olduğunu gizlersin sopa yersin veya atarsın karakola gidince polisim dersin önceden gizlediğin halde yine orada suçlu sen olursun...

Karakola işin düştüğünde; polisin işi zordur 2-0 yenik başlar maça...

Şmidi nişanlınızın önünde dayak yediniz,hırpalandınız,nişanlınızı kaçırdınız sağa-sola...
    Bundan sonra içinizdeki ''iç ses'' ile hep savaş yaşayacak ve sizde şiddet yanlısı biri olacak bu ezikliği üstünüzden atmak için adam dövmeye,hırpalamaya kalkacaksınız...

Kanun düzgün işlese bunlar olmayacak ama burası Türkiye...Güç kimde?

Bu ülkede

Güç=yargı,medya,futbol,mafya...

ve Para...Bakın hukuk demiyorum yargı diyorum...

hocam gariban-polis kavgası karakoldaki temiz bir dayakla biter bu adamlara ise hiç birşey olmaz.
    bu adam eğer akıllı bir polis ise bence intikamını alır, yok mu bu amirin devresi dostu arkadaşı..

nasıl olsa bir gün olaylar soğuyunca bu adamlar tek tek çıkmıyacakmı sokağa amirde 10 arkadaşını toplar senaryonun aynısını tersten gerçekleştirebilir yani ben olsam yapardım,
    çünkü şimdi yapacak birşey yok ha ayrıca bolca plakaya ceza arabayı çektirme yapabilir..

üzüldüm arkadaşa polislik bir yana burda önemli olan karşı tarafın şerefsizliği,delikanlı olsalar yanında karısı kızı varken 10 kişi 1 kişiye dalmaz
    |
    |

• Yarbay
    4079 Mesaj
    kavga dediğin böyle olur
Reklamlar
Bey Azura
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,677
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.