Şimdi Ara

Basina Gelen Var Mi? SS li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar arabamin su deposunda bole lekeler var bu pas mi yag mi anlamadim. Aracim astra j . Sizce aciliyeti nedir ? Antifiriz degistirsem yeterli olur mu
    Basina Gelen Var Mi? SS li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi motor?

Pas ve kir de olabilir içindeki su dan dolayı. Parmağını daldır hocam kıvamına bak en garanti böyle anlaşılır yağ mı değil mi anlarsın zaten

• astra j 2013 model 1,3 dizel aracımda benimde başıma gelmiş yağ soğutucusunun oring değişmesi gerek. Tabiki yağ soğutucusunda sorun yoksa. İşçilik dahil 350 tl para vermiştim. Usta Radyatörü antifriz haznesini temizliyor, oringleri değiştiriyor antrifiz ekliyor.
  • Depo kapağında beyazımsı tortu gibi şeyler var mıydı? Yağ soğutucusu patlamış olabilir.Eğer yağ soğutucusu patlamış ise aracı stop ettikten bir kaç saat sonra gözlemleyin yağ antifirizli suyun üstünde birikiyor.Elinizle de kontrol edin anlayabilirsiniz.1.6 115 bg motor ise aynısı astra h de başıma geldi bu motorlarda kroniktir yağ soğutucusu eninde sonunda bozuluyor.
  • Basina Gelen Var Mi? SS li

Ben böyle binlerce km, 4 mevsim, yedi bölge gezdim hiçte bir şey olmadı, olmazda.

Temel prensibim olan “çalışıyorsa elletmeyi” tavsiye ederim bence hiç elletmeyin.

Benim araçta 2011 ecoflex sport 1.3 cdti ydı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.