Şimdi Ara

BAŞGAN ve DROGBA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oha şimdi beyaz tv de ahmet çakar söyledi FT yi gönderdikten hemen sonra AKŞAM drogbanın evine gidip 2 saat toplantı yapmışlar

Daha neler çıkacak bakalım

• Terim in arkasından iş çevirmişler, yatacak yeri yok bunların

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇaĞLaR..

Terim in arkasından iş çevirmişler, yatacak yeri yok bunların

Ondan sonra drogba babasının çiftliği yaptı derler.ULan başka yerdeadamlar başkanın resmini zor görüyor sen git adamla TOPLANTI yap ne konuşmuşlardır acaba 2 saat.

Kesin çay içmişlerdir
  • Ahmet Cakar'dan sonrasini ben okumadim
    Akli basinda olan kimse okumaz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

Ondan sonra drogba babasının çiftliği yaptı derler.ULan başka yerdeadamlar başkanın resmini zor görüyor sen git adamla TOPLANTI yap ne konuşmuşlardır acaba 2 saat.

Kesin çay içmişlerdir

Ne konusacaklar, takımın başına kimi getirelim diye sormuşlardır drogbaya, adamın bi yerlerini bu kadar çok kaldırırsa başkan daha çok lakayt hareketler görecegiz drogbadan

• quote:

Orijinalden alıntı: adam haklı beyler

Ahmet Cakar'dan sonrasini ben okumadim
    Akli basinda olan kimse okumaz zaten.

Niye adam kimseyi kayırmıyor bildiklerini cesurca söylüyor diyemi?
  • ALLAHIMMM ne kadar saçma bir konu.

adam takımın en yaşlısı, abisi toplayıcısı konumunda, büyüğü konumuda olmasa da kaptanı konumunda, hoca gidince takım durumunu oyuncularla iletişimi sahip çıkmasını vs konuşmuştur...

kaldı ki saçmalığa bak, drogba takımın başkanı mı tamam başkan gönderdik demek için buluşuyorlar? tövbe ya, bu adamlar benim konularıma saçma diyor ama nerede dedikodu nerede iftira nerede popülist söylem var oradalar.
  • İşlerine gelince Ahmet Çakar izleme, işlerine gelince şöyle dedi böyle dedi.
  • Bu görüşme sırasında Ahmet Çakar da bikinisiyle beraber Drogba ve Ünal Aysal'a eşlik etmiş. Anlayacağınız kaynak sağlam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patos64

ALLAHIMMM ne kadar saçma bir konu.

adam takımın en yaşlısı, abisi toplayıcısı konumunda, büyüğü konumuda olmasa da kaptanı konumunda, hoca gidince takım durumunu oyuncularla iletişimi sahip çıkmasını vs konuşmuştur...

kaldı ki saçmalığa bak, drogba takımın başkanı mı tamam başkan gönderdik demek için buluşuyorlar? tövbe ya, bu adamlar benim konularıma saçma diyor ama nerede dedikodu nerede iftira nerede popülist söylem var oradalar.

BAk bak büyüğü konumunda olmasada kaptanı diyor ne kaptanından bahediyon.Adam alex gibi 10 sene takımda oynar takımı tanıyor dersin adam geleli daha yarım sezon olmuş.

Böyle böyle haklı cıkarcaz diye yırtınmayın.

Ayrıca benım nerde gördün drogbanın gönderdi dediğini.Başkan gönderip yanına yandaş almak için uğraşıyor burdan bunuda göremiyorsun demi.T.D içinde sormuyor herkes biliyor mancınıyle çoktan anlaşıldığını.

Başkanının sırf bu konuyla bıle nekadar içten pazarlıklı biri olduğunu görebilirsin.Tabi görmek istersen

• quote:

quote:

quote:

Kesin çay içmişlerdir

Ne konusacaklar, takımın başına kimi getirelim diye sormuşlardır drogbaya, adamın bi yerlerini bu kadar çok kaldırırsa başkan daha çok lakayt hareketler görecegiz drogbadan

BAŞGAN ve DROGBA

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

İşlerine gelince Ahmet Çakar izleme, işlerine gelince şöyle dedi böyle dedi.

Konuyu açan benim.Git ahmet çakar konusunu bul ve ordaki yorumumu gör.

Siz işinize gelmediği şeyler söyleyince anti ahmetci oluyorsunuz.Ben o adamın en objektif yorumculardan oluğunu düşünüyorum.

Adam gibi çıkıp aziz başgan yapmıştır dediğindede seviyordum,çıkıp gs borsada manipülasyon yaptı dediğindede seviyorum.

Kaldıki ben ahmet çakar söyledi diye açmadım ümit özatda söylese konuyu açardım benim için söylenen sözler önemlidir söyleyenin değil.

Haa eğer ROk denen şahsiyete inanıyorsan oda onayladı bu görüşmeyi.

• kurumsallaşıyoruz işte
  • çakar'da oradaymış herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

çakar'da oradaymış herhalde.

Buda yeni trend bişey bilmek için ordamı olmak gerek ne kullanıyorsunuz siz yaa
  • quote:

quote:

bu kadar ciddi bir şeyi ortaya atarken, en azından bu bilgiye nasıl ulaştığını belirtmesi gerekmez mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

bu kadar ciddi bir şeyi ortaya atarken, en azından bu bilgiye nasıl ulaştığını belirtmesi gerekmez mi?

Dalgamı geçiyorsun.Adam belki drogbanın kapıcısından öğrendi o bilgiyi çıkıp açıklayabilir mi?

Kim kaynağını deşifre eder.Ondan sonra ona kim bilgi verir.Adam kaldığı saate kadar söylüyor.

Kaldıki artık yönetim yalanlasada inanmam artık.Daha bu gün yalanları ortaya çıktı.Adamlar Bizim T.d mizin bilgisi dahilinde italyaya mancinin doktoruna görünmeye gitti diye açıklama yaptılar.Mancini bu gün 2 gün izin verdim nerde olduğunu bilmiyorum italyadamı ispanyadamı diyor.

• Ben istemiyorum kurumsallık falan başlanın değişmesi lazım mümkünse iktidar yandaşı başkan isterük.
  • adam gsnin içine edip sattı gitti . 1 ay önce yüzlerine bakmam dediği adamların emirlerinin altına girdi güle güle imzaları attı para için hala terim diyorsunuz helal valla
  • baron drogba mı diyosun yani.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.