Şimdi Ara

Baseus Halo Type-C 3A 1m. Kablo, 17,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
6.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baseus Halo Type-C 3A 1m. Kablo, Kırmızı:
    https://www.amazon.com.tr/dp/B014XGBHVC
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu amazon ve hepsiburada kargo olayından çok müşteri kaybediyor. Biri 50, diğeri 75-tl sınırı koyduğu için çoğu şeyi gittigidiyor veya n11 den alıyorum.
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Kargo sınırı ve ücreti gayet ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hepsiburada sistemi saçma evet, farklı satıcılar zaten kargo dahil fiyat girdiği için. Ama amazonun sistemi gayet iyi, farklı satıcıların ilanları zaten ücretsiz kargo. Amazon ürünleri de kargo hariç fiyatlandirilmis ve ortak kargo.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Amazonda yeni hesap açtığınızda kargo ücretsiz

50tl ideal 75 fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bu amazon ve hepsiburada kargo olayından çok müşteri kaybediyor. Biri 50, diğeri 75-tl sınırı koyduğu için çoğu şeyi gittigidiyor veya n11 den alıyorum.
    onlarda genelede kargo yu ekleyip öyle koyuyor fiyatları kuponsuz pahalı oluyor
  • Bi kere alan bi daha alır kullanırmı acaba 3 ay ömrü var kopmasada güç düşüyo geç şarj ediyo

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmiyorsunuz yani.

• Samsung Note 9 için aynı siteden siyahını aldım bu fiyata.

Şarj aleti hızlı şarja uyumlu ve çok şık. Şarj olurken rengi değişiyor ve kablo yerine halat sarılı gibi. Bence başarılı:) Alım tavsiyesi değildir:)!
  • az önce geldi siyahı lighting olanı.
    gayet şık duruyor, ışıklı mışıklı:)

• Bunu mu yoksa gm5 plus type c mi tavsiye edersiniz?

https://forum.donanimhaber.com/general-mobile-type-c-kablo-13-90-tl-ve-dahasi--143827893

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearless_eagle_ -- 4 Haziran 2020; 13:9:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

Tavsiye etmiyorsunuz yani.
    Valla bütün çin malı marka kabloları kullandım hespsi 5 ay 6 ay dayandı fuzuli masraf orjinal kablo 2 sene oldu paramparça daha hızlı şarj ediyor hala

Bu modeli denemedim bilemicem ama. Orjinalden şaşmam ben resimleri ve söylenleri aldatmaca çoğu ilk gün süper şarj ediyo bu yüzden yorumlar güzel 1 ayı doldumu işler değişiyo 7 adet kablo denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

onlarda genelede kargo yu ekleyip öyle koyuyor fiyatları kuponsuz pahalı oluyor

Alıntıları Göster
    %70-80'i aynı fiyat oluyor. Fark varsa da birkaç tl oluyor benim gördüğüm. Bu devirde kargo ücreti ödemek vs nedir. Ekle, fiyatı neyse ona göre sat. Hele bazılarında kargo ücretini kapıda ödüyorsun, tam bir rezalet.
  • Hepsibuarada KARGO 75 TL limiti çok yüksek oldu bence.

• S8 min kablosu soyulmaya başlamıştı.Bir tanede ben kaptım.Fiyat gayet iyi baseus kabloları diğer satıcılarda 30 40 liradan aşağı satılmıyor.

• Geçen yıl bu markanın aşağıdaki ürününü almıştım. Samsun A50 telefonuma takıp çıkarırken çok zorluyordu, telefonun şarj soketi yerinden çıkacak gibi oluyordu. Kullanmadan iade etmek zorunda kalmıştım, daha sonra Samsung'un A serisini kullanan başka kullanıcıların da aynı sorundan şikayet ettiklerini okudum. Acaba Baseus bu kablolarda geliştirme yapmış mıdır, Samsung A serisi telefonu olup bu kablodan kullanan var mı?

https://urun.n11.com/kablo/baseus-cafule-usb-type-c-1-metre-30a-hizli-sarj-halat-usb-kablo-P335195174

• Ben aldım gayet güzel kablo. Akşam sipariş verdim sabah geldi nasıl olduysa :) Ancak bunun yerine General Mobile linkini verdiğini tavsiye ederim iki üç yıl kullandım hala sağlam sanki GM değil de Panasonic kalitesinde :))
    https://www.amazon.com.tr/General-Mobile-K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-T%C3%BCrkiye-Garantili/dp/B084856LHD?ref_=s9_apbd_simh_hd_bw_bDkqpx1&pf_rd_r=GQTJX3KTFZP9H1RQZ774&pf_rd_p=2f699b21-16bc-5247-859f-c2f72d3dbf5f&pf_rd_s=merchandised-search-11&pf_rd_t=BROWSE&pf_rd_i=12602031031

• teşekkürler.
    yeni hesap açıp ücretsiz kargo ile aldım lazımdı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.