Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Başbakan: Ülkeye Katma Değer Sağlayabilecek Olan Suriyelilere Vatandaşlık Verilecek!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
172
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Başbakan: Ülkeye Katma Değer Sağlayabilecek Olan Suriyelilere Vatandaşlık Verilecek!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    799 Mesaj
    Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'ye sığınan Suriyelilerin kayıt altına alındığını, geçici iş imkanı verildiğini belirterek, "Adım adım onların Türkiye'yi artık vatanları olarak görmelerini sağlayacak ve hissedecekleri ortamı hazırladık ama sonunda kararı kendileri verecek. Ülkemizin huzurunu, barışını bozacak faaliyetler içinde olanlara asla vatandaşlık düşünülemez. Türkiye'nin büyümesine katkı sağlayacak, katma değer getirecek olanlara vatandaşlık verilecek." dedi.

http://www.ntv.com.tr/ekonomi/basbakan-binali-yildirim-yatirim-tesvik-paketini-acikladi,_tkMUXzGhkCUHIksnKxN-g
    http://www.kamupersoneli.net/ekonomi/binali-yildirim-suriyelilere-vatandaslik-verilmesi-hakkinda-konustu-h7469.html

|
    |

• AKP için katma değer budur:

Hatta belki yeni "vatandaşlarımız" için şimdiden hazırlamışlardır bile sonraki seçimlerin mühürlü pusulalarını.

Yav daha kendi ülkendeki insanların hangisinin değer katacak kişiler olduğunu bilemiyosun elin suriyelisini mi secebileceksin.

http://m.haberler.com/turkiye-de-yasayan-suriyeli-bilim-adami-amerika-7981971-haberi
    Bu şekilde ülkeye katkı sağlayabilecek birileriyse ben karşı çıkmam ama benim gördüğüm çoğunluk kucağında bebeğiyle dükkanları, ışıkta bekleyen arabaları, kaldırımda yürüyen vatandaşları dolanarak dilenenler.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    5 Not
    Saol başkanım büyük adamsınız eyvallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

BİLİRKİŞİ
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Yav daha kendi ülkendeki insanların hangisinin değer katacak kişiler olduğunu bilemiyosun elin suriyelisini mi secebileceksin.

|
    |
  • Yarbay
    3748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sayeh-eh Khodah

Katma değerden kastınız Kebapçı lahmacuncu sıhhi tesisatçı falan mı?
    Ne bekliyorsunuz atom mühendisi mi?

Bu saatten sonra onlara da razıyız.

|
    |

http://m.haberler.com/turkiye-de-yasayan-suriyeli-bilim-adami-amerika-7981971-haberi
    Bu şekilde ülkeye katkı sağlayabilecek birileriyse ben karşı çıkmam ama benim gördüğüm çoğunluk kucağında bebeğiyle dükkanları, ışıkta bekleyen arabaları, kaldırımda yürüyen vatandaşları dolanarak dilenenler.

|
    |
    Sayeh-eh Khodah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    EtrüskTürkü

Türk kimliği üzerine kurulan ve asgari ücret 1300 TL olan ülkemizde Suriyelileri vatandaşlığa almak, düşündürücü.

Şimdi sağınma kamplarında elektirik,yol,su bedava, günde üç öğün yemek, hal böyle iken Doğu'da elektriği kaçak kullanan vatandaşa ne diyeceğiz.(Ak parti seçmeniyim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kutbulmus -- 4 Temmuz 2016; 19:01:49 >
    |
    |

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Türk savunma sanayinin gözbebekleri: TFX Milli Muharip Uçak, Gökbey, Atak, Hürkuş, Hürjet, Aksungur, Göktürk ve İmece, Hisar, Bora, Altay, Fırtına, TCG Anadolu ve Pirireis, Small-GEO Haberleşme Uyduları, MPT, TS1400, TS3000.
    Teknolojik gelişimlerin temeli harp sanayidir.
  • Yarbay
    5669 Mesaj

Katma değer ve suriyeliler?
    Yıllarca emek verip devlet desteği alamadığı için projelerine ara ya da son verenler bitti de sıra suriyeliye mi geçti???
    |
    |
    Mark Valley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Prime Z270-A - İntel İ7 7700K 5.0 Ghz(Delid-1.23v) - Zotac GTX 1070 AMP EXTREME - Corsair CMK16GX4M2B3000C15B 16GB - Samsung 850 Evo 500 - Toshiba P300 2TB - Corsair H150i Pro- Thermaltake V71 TG - ASUS PCE AC68 - Evga 750GQ - Logitech G602 - Acer Predator XXB71HUABMIPRZ- Corsair MP510 480 GB
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 5 saat 30 dakika kadarı kaldı.
    10 Not
    bu konuda yemin ederim protesto olursa sokağa dökülürüm....10+ senedir akp ye oy atmış biri olarak diyorumki artık eşeğin cinsel organına suyu kaçırdılar senin o ümmet dediğini diğer ülkeler tınlıyor bir tarafına takıyor sanki kendi kendine çalıp soyluyon allahım şu mhp düzelsin başka brişey istemiyorumm...akp miladını çoktan doldurdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Temmuz 2016; 19:24:50 >

Orijinalden alıntı: kerimcem

bu konuda yemin ederim protesto olursa sokağa dökülürüm....10+ senedir akp ye oy atmış biri olarak diyorumki artık eşeğin cinsel organına suyu kaçırdılar senin o ümmet dediğini diğer ülkeler tınlıyor bir tarafına takıyor sanki kendi kendine çalıp soyluyon allahım şu mhp düzelsin başka brişey istemiyorumm...akp miladını çoktan doldurdu..

Eşşeğin popo deliği cinsel organ mı o_O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TerryLeather_ -- 4 Temmuz 2016; 19:28:53 >

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Eşşeğin popo deliği cinsel organ mı o_O

|
    |

AKP için katma değer budur:

Hatta belki yeni "vatandaşlarımız" için şimdiden hazırlamışlardır bile sonraki seçimlerin mühürlü pusulalarını.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
  • Yarbay
    18102 Mesaj

Dişi eşşekten bahsediyor; akıllılar...

|
    |
    Bahsedilenler: Tremonster , _TerryLeather_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
    Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan, bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adâlet geciktikçe cezası büyür. Adâlet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadâsı yoktur! Bir vurdu mu, devâsı yoktur. Mustafa Özcan
    5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Dişi eşşekten bahsediyor; akıllılar...

Dişide olsa poposu cinsel organ mı?

Değim eşşeğin poposuna su kaçırmak ama arkadaş eşşeğin vajinasından bahsetti muhabbet kilit

Ayıp olmasın diye öyle yazmış işte. Anlamıyor musun hâlâ? Açık açık, dişi organ adını mı yazsaydı?

|
    |
    _TerryLeather_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 5 saat 30 dakika kadarı kaldı.
    10 Not

arkadaş istanbul beyfendisi herhalde...anlamamış...
    |
    |
    bocekgrafik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Oy diyin şuna oy!

|
    |

Arada piyanocu falan çıkıyor ya o galiba

|
    |
    Sayeh-eh Khodah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.