Şimdi Ara

Başbakan Pirlo, emeklilik kararını açıkladı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyaca ünlü İtalyan orta saha oyuncusu Andrea Pirlo, Aralık ayında emekli olacağını açıkladı.

La Gazzetta dello Sport'a konuşan Pirlo, "Bırakma zamanının geldiğini düşünüyorum. Artık fiziksel olarak futbol oynamaya uygun değilim. İstediğiniz gibi antrenman yapamıyorsunuz. Sürekli problemlerle karşılaşıyorum." ifadelerini kullandı.

Pirlo sözlerine şöyle devam etti. "Benim yaşıma gelince, bu kadar yeter diyorsunuz. Sonsuza dek futbol oynayamam. Aralık ayında kontratım bitince emekli olacağım." diyerek sözlerini noktaladı. (Sporx)

• 30 undan sonra seviye atlamış ender oyuncularından . Ibra , Pirlo yaşlandıkça güzelleştiler
  • başbakan lafı iyi oturuyor bu adama, döne döne dansöz olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

başbakan lafı iyi oturuyor bu adama, döne döne dansöz olmuştu.

BİMER'e bildirdim.

• oh bee kurtuluyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

30 undan sonra seviye atlamış ender oyuncularından . Ibra , Pirlo yaşlandıkça güzelleştiler

Alakasi yok. Adam, Milanin jenerasyon sonuna ve bitik donemine denk geldi.

Sahane jenerasyon yakalamislardi. Nesta, Seedorf, Pirlo, Shevchenko, Kaka. Bunlarin yanina, 2-3 seviye atlatan topcu eklemek yerine bitik topculari, dedeleri aldilar.

Takimi tasiyan Seedorf, Nesta yaslandi. Shevchenko satildi, Kakayi sakatlik bitirdi. Tek Pirlo kalmisti aralarinda. Onu da cok kotu takimlarda harcadılar.
  • Overrated.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Overrated.

blok
  • Beğenmedikleri Milan Pirlo zamanında 3 kere CL finali oynadı ama sorsan yaşlı futbolcular, iş yapmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

30 undan sonra seviye atlamış ender oyuncularından . Ibra , Pirlo yaşlandıkça güzelleştiler

Alakasi yok. Adam, Milanin jenerasyon sonuna ve bitik donemine denk geldi.

Sahane jenerasyon yakalamislardi. Nesta, Seedorf, Pirlo, Shevchenko, Kaka. Bunlarin yanina, 2-3 seviye atlatan topcu eklemek yerine bitik topculari, dedeleri aldilar.

Takimi tasiyan Seedorf, Nesta yaslandi. Shevchenko satildi, Kakayi sakatlik bitirdi. Tek Pirlo kalmisti aralarinda. Onu da cok kotu takimlarda harcadılar.

Seni bloklamıştım , açtım şimdi geri blokluyorum .

Malezyaya bile gitsen Pirlo'nun yaşlandıkça seviyesini 2-3 tık yukarı çekmiş olduğunu bilirler .

Theguardian
    Goal
    Talksport

Google yap bakalım ne demiş buradaki kaynak ve anketler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 8 Ekim 2017; 20:50:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

başbakan lafı iyi oturuyor bu adama, döne döne dansöz olmuştu.

BİMER'e bildirdim.

selamımı da söyleseydin.
  • En azından adam bittiğinin farkında zorlamıyor, seyircisinin, taraftarının küfürlerini duymak için zorlamıyor. Bizde RvP'ye bakın bir de?
  • Totti ve gerrard ile karıştırmayın arkadaşlar , overrated fln gördüm kör oldu gözler
  • Pirlo'ya bile balon diyen var. Senin topu elle götüremeyeceğin yere adam ayağı ile gönderiyordu.

Siz istiyorsunuz ki her oyuncu deli dana gibi koşsun, iki güzel hareket yapsın, goller jeneriklik olsun. O yüzden anca balon malon diyorsunuz. Adam koşmak yerine topu koşturuyordu bu kadar basit.
  • Hep derim barçadan madridden teklif geldi gitmedim diyen futbolcular dandiktir diye buda öyle

• Forum çoluk çocuk dolmuş heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pirlo'ya "overrated" diyen adamlara sorsak büyük çoğunluğu Totti denen balon için "efsane" sözcüğünü kullanırlar. Ciddiye almaya değmez.

• Balon diyenlerin çoğu Barça fanboyu farkındaysanız, Pirlo, Xavi'den çok daha büyük futbolcudur, balonların çoğu Barça'da top koşturdu Cruyff reisin yıllarca ekmeğini yediler bırakın bu işleri.
  • Bugün itibariyle açıkladı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.