Şimdi Ara

Başbakan'ın Türkçe ile ilgili uyarısı sonrası ilk öneri: CD yerine yoğun teker (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
4.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: macromedia21

Webmaster = Örümcek Adam

Ağ ustası olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

iyi de zaten sound yerine ses, battery yerine pil, web yerine internet ağı, window yerine pencere, zoom yerine yakınlaştırmak, network yerine ağ, nickname yerine kullanıcı adı diyoruz????

Yetmiyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilaç adlarını da Türkçe isteruz..

• Yoğun teker ney la ?????? bunların kafa bayağı bayağı yoğunlaşmış

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden ne kadar sacma sapan seylerin pesindeler.Zaten makul kelimeler var.Isleri gucleri yok hayati seylere el atacaklarina reklam yapmanin pesindeler.Kendi turkceyi adam gibi konussa hic gam yemem.Pili bitmis teyp gibi agir agir konusuyor.Prompterde kurtarmiyor .

• CD ve WEB için alternatifler berbat.

Ben de ciddi ciddi bir şey yapacaklar sandım.

Hiç dokunmasınlar daha iyi.

• Meeting'leri schedule edenler...
    Proje requirement'larını check edenler...
    Projelere include olanlar...
    sayısı gün geçtikçe artmakta.
    Biz var olan kelimelerimizi koruyamıyoruz daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kodperest -- 20 Ağustos 2017; 17:51:4 >
  • Hayatımda böyle saçmalık görmedim. Evrensel terim diye birşey vardır değişmez...

Blu-ray'a ne demeyi düşünüyorsunuz :D

• Oldu dijital Binali abi.

• "Web" yerine önerilen "Örümcek ağı" pek akla yatkın durmuyor. Bunun yerine "Uluslararası ağ" ya da benzeri birkaç başka seçenek üretilebilir. Cd yerine önerilen kelime, zoraki geldiğinden, ciddiye alamadım bile.

• dvd ye ne diyeceksiniz aşırı yoğun teker mi :)))

cahillikte nirvana

• 6 yildir dvd yada cd gormedim ben kullanmiyozda ne gerek var miladi gecmis zaten :))

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Cidden ne kadar sacma sapan seylerin pesindeler.Zaten makul kelimeler var.Isleri gucleri yok hayati seylere el atacaklarina reklam yapmanin pesindeler.Kendi turkceyi adam gibi konussa hic gam yemem.Pili bitmis teyp gibi agir agir konusuyor.Prompterde kurtarmiyor .

aynısını ben yazacaktım, bu adamın konuşması çok yavan, ölü gibi, geviş getiriyor gibi. Yaw arkadaş koskoca başbakan’da biraz liderlik vasfı olur, karizma olur, konuşma şekli olur, bunda hiç bişey yok, ezik bir devlet memuru gibi konuşuyor. (bknz.düşük profil )
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.