Şimdi Ara

Başbakan Binali Yıldırım'ın Donanım Haber Üyelerine Özel Video Mesajı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
16
Favori
122.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
364 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkenin başbakanı bir forumu muhatap alıp birşeyler söylemiş ve şikayetlerinizi yazın demiş.

İktidar partisi taraftarı değilim ama görüyorum ki yorum atan herkes Zodiac Killer dışında bir sorundan bahsetmeyip saçma sapan şeyler yazmışlar.

Adamlar buraya gelip sizi muhatap alıyor siz ise sorunları anlatmak yerine adeta saçmalıyorsunuz.

Müstehaktır efendim dolandırılın, müstehaktır efendim internetiniz saatlerce bir sayfayı açmayıp filmin en güzel yerinde donsun, müstehaktır efendim size..
  • SATANIST kullanıcısına yanıt
    Sen Seviyorsun, ben değil.
    Çoğul konuşma kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Oyun orijinal mi?

Liseliler bilmez.
    Yok crysis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle güzel bir "Liderler Açık Oturumu" olsa iyi olmaz mı? Hepiniz (Siz, Erdoğan, İnce, Akşener, Karamollaoğlu, Perinçek) çıksanız bir TV programına, halka anlatsanız kendinizi, tartışsanız... Harika olur bence.
  • Sayın başbakanım eğitim sistemini düzeltin. Bu belki 5 yıldan fazla sürecek ama ne olur düzeltin.

Avrupa'da Güney Kore'de eğitim sistemi nasılsa aynı şekilde kopyalayabikirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan adam ne sorun demiş millet ne soruyor

Adama suriye soruyorlar size her şey müstehak

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hocam çok haklısınız. Böyle yorumları görünce insan müstehak size der. Keşke biraz daha medeni olabilsek.

• Başganın profilinize arkadaşlık isteği gönderdim

Kabul ederseniz, arkadaş olabilsek çok mutlu olurum

• ülkücüadam kullanıcısına yanıt
    Burada yazılacak şeyler birçok üyenin seçim sonrası potansiyel başını ağrıtacak sonuçları olabilir. Ne yazacağız ülkenin berbat halini mi? ve yapılan yanlışları mı söylesek? ülkede ki Suriye ve terör sorununu mu? bunları direk birazda ciddi suçlayıcı şekilde yazacaklar direk fetocu veya vatan haini ile itham edilmeyeceği ne malum.

Ülkenin adalet sistemi böyle iken bu konu ancak malum şakşakçı kesimin işini görür. Öyle bir yazmışsın ki görende ülkeyi özgür ve adaletinin süper işlediğini sanır hala ohal'deyiz kardeş haberin olsun...
  • Kurali koyduktan sonra hic denetlemediginiz icin ensesi kalin herkes istedigi gibi at kosturuyor bu ulkede.Sogan patates olmus 5 lira ne diyelim baska

• Kısa bir süre sonra görevi bırakacak birinin sözleri bana pek birşey ifade etmiyor çünkü seçim sonucu ne olursa olsun görevi bırakacaksınız. Siz söz verirsiniz, başkası uymaz. Olası bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Burada yazılacak şeyler birçok üyenin seçim sonrası potansiyel başını ağrıtacak sonuçları olabilir. Ne yazacağız ülkenin berbat halini mi? ve yapılan yanlışları mı söylesek? ülkede ki Suriye ve terör sorununu mu? bunları direk birazda ciddi suçlayıcı şekilde yazacaklar direk fetocu veya vatan haini ile itham edilmeyeceği ne malum.

Ülkenin adalet sistemi böyle iken bu konu ancak malum şakşakçı kesimin işini görür. Öyle bir yazmışsın ki görende ülkeyi özgür ve adaletinin süper işlediğini sanır hala ohal'deyiz kardeş haberin olsun...
    Konuşmasından anlayacağın üzere internet alışverişleri internet vb. konularda ile alakalı bir istek olup olmadığı soruluyor.

Ben yazmaya kalksam ne bu forum ne kitaplar yeter rahatsız olduğumuz şeylere.

Siyasi yorum yazanları yadırgamıyorum ama konuyu trolleme çabasına giren insanlar midemi bulandırıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Onda da kendi adına konuş.
  • Boş boş Pr çalışmaları.

Rütbeyi er'den başlatsaydınız.

Not: Seçime 7 kala çıkmışlar Nasılsın DH diyorlar.. Yıllardır yırtındık şu kotaları bir zahmet uçurun diye..

Ülkece hayvanlara işkencelerin ayyuka çıktığı bayram günlerinde gidin önce Adalar'daki atlara yapılan işkencelere dur diyin.

Yaz geldi hepsinin iç organları patlayana kadar dur durak bilmeden koşturtacaklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 17 Haziran 2018; 2:0:55 >
  • Sayın Başbakanım tüketici olarak diğer bir husus ise ulaşım konusunda. Yaptıklarınız için minnettarız ama yapılacaklar konusunda söylemek istediklerim var. Uçak, Otobüs gibi ulaşım aramalarının bilet fiyatları gerçekten çok yüksek. Kendi ülkemi gezmek istiyorum ama bir uçak bileti 200₺ sadece gidiş Avrupa'da sadece 2 Sterline ülke değiştirerek yolculuk edebildiğiniz firmalar var. Tren Demir yolu çalışmaları yapılıyor ama bir an önce hızlandırılmalı. Modern İpek Yolu Projesi için Yavuz Sultan Şelim Köprüsü, Osmangazi Köprüsü nasıl önemli ise nasıl kısa sürede bu yapıtlar ülkemize kazandırdı ise tren yolları da kazandırılmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Kısa bir süre sonra görevi bırakacak birinin sözleri bana pek birşey ifade etmiyor çünkü seçim sonucu ne olursa olsun görevi bırakacaksınız. Siz söz verirsiniz, başkası uymaz. Olası bir durum.
    Başbakanı Cumhurbaşkanımız getirdi, aynı kafa aynı yapı, mevcut işleri dosya yapıp önüne koyacak, zaten tek cumhurbaşkanı her işe kendi başına yetişemeyeceğine göre, yardımcıları bakacağına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 17 Haziran 2018; 2:0:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Bu mesaj silindi.
    Kendi adına konuş
  • İnanmayın beyler csb foruma katılım zamanı 16 haziran 2018 şuana kadar bir tek bu konudaki mesajı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Bu mesaj silindi.
    Bir dönem daha bu ülkeyi yönetecek adamlara zamanın doldu deme tehdit olarak algılanabilir
  • koruma polislerinizin haklarının cumhurbaşkanlığı seviyesine getirilmesi konusunu dile getirmek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.