Şimdi Ara

Başbakan Binali Yıldırım'ın Donanım Haber Üyelerine Özel Video Mesajı (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
16
Favori
122.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
364 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    babalaya da çıktı o zaman da şaşırmıştım.

gidişin ayak sesleri olsa gerek
  • 3 sene önce alınan dizüstü bilgisayarın fiyatı zamanla düşeceğine artmış durumda. Tüketici olamıyoruz ki artık tüketici haklarımızı savunalım.

Vergilerden ve kurdan dolayı boğuluyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üniversitemizi ikiye böldünüz bide dalga geçermiş gibi yeni üniversite açtık diyorsunuz, biz üniversitelerin isimlerine güvenerek tercih ediyoruz emeklerimiz resmen boşa gitti size öğrenciden oy yok !
  • Fetönun siyasi ayağı araştırılsın önergesini mecliste niye reddettiniz?

• Sorunu kokten cozmek lazim ... AKP ye bay bay ...

Oy sen nelere kadirsin ...

Danismanlari takip ediyordur elbette ...

Naber danismanlar ? ... Liyakat nasil ? Maaslariniz nasil ?
  • Yol yaptiysaniz niye parayla geciyoruz. Yok, yolu baskasi yapti ise bizim vergiler nerede?

Hazir konu vergilerden acilmisken, milyonlar kazanan futbolcular %15 vergi oderken niye calisanlar %35 vergi oduyor? Niye emekci insanlar altinda ferrari ile gezen insanlardan daha fazla vergi oduyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden reklam alanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayın Başbakanım selamlar.Biz üniversite sınavına hazirlanan ögrenciler olarak ortaöğretim başarı puaninin etkisinin azalmasını istiyoruz bu konuda çoğu ögrenciler mağdur durumunda lüfen bu konuda bir şeyler yapilsin.

• 1) Güçlü liderli güçlü Türkiyemizde 16 yıldır baştasiniz ve nerdeyse son 5-6 yıldır tek adamlık ile yönetiliyoruz neden ekonomi bu denli kötü? Dolar 5 e euro 6 ya yaklaştı, benzin 6.30 oldu. En ucuz peynir kilosu 20 lira süt 4 lira patates bile 4 lira olmuş. Artık teknolojik aletleri geçtim gıda ve giyimde bile durum hiç normal değil.

2)Siz kendiniz bakanın oğluna bile makam arabası olarak neredeyse milyonluk arabalar kullanıyorsunuz ama halkta en ucuz arabadan %80 e yakın vergi alıyorsunuz. Lüks için gösteriş için yaptığınız israflarin ekonomik olarak halka yansıması haksızlık değil mi?

3)Ülkemizde durum böyleyken 4 milyon suriyeliye yaklaşık 40 milyar dolar harcamak ve onlara bir sürü kolaylıklar sağlamak, vatandaşlara haksızlık değil mi?

4)Daha önce kavgalar ettiğiniz,size hakaretler eden insanlarla, partilerle birlik olmak neden?

5)Yandaş firmaların vergilerini 0 larken bunların asgari ücretle çalışan insanların ödediği vergilerle sıfırlandığını biliyor musunuz?

6) Teknolojik gelişmelerin sayesinde ülkemize giren şeylerden neden övünüyorsunuz? Sanayi devrimleri akp sayesinde mi başladı? Teknolojik gelişmeler sayesinde hızlanan üretim ve yapılaşma olaylarından sürekli övünüyorsunuz bu mühendislik okumuş şahsınıza da absürd gelmiyor mu?

7) Seçmenleri kutuplaştıran, birbirine düşman eden bir yöntem yerine birleştirici bir yöntem seçseydiniz, vatandaş farklı fikirlerle ama birlikte mutlu yaşayabilseydi iyi olmaz mıydı? Ve hatta bugün bahçeli'nin af mevzusunun gündeme bile gelmeyeceğini düşünmüyor muydunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 17 Haziran 2018; 11:26:51 >
  • helal olsun başbakanım. sonuna kadar arkanızdayız.
  • Gıdada enflasyon %20'den fazla iken niye ısrarla sahte enflasyon rakamı ortaya atılıyor?

Patates 5 Soğan 6 Biber 7 TL oldu, niye çözüme yönelik adımlar atılmıyor?

Bizi kıskanan Almanya market arabasını 100 euroya doldururken biz niye 400 TL ye dolduruyoruz?

Tarım Bakanının 14.5 TLye aldığı kaliteli eti nerden alabiliriz?

• Gün gelecek Muharrem bey admin olup Sayın Başbakanı forumdan banlayacak.
  • Forumdan arkadaşlık isteği attım kabul eder misiniz arada konuşuruz sayın başbakanım

• quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

31 Aralık 2018 de akk kalkıyor.

AKK'nin kalması ne işe yarayacak?

Santrale 5 km mesafede oturuyorum, altyapı bakır kablo. Alabildiğim en yüksek hız 2 Mbit (Telekomun sisteminde 16 Mbit alabilirim görünüyor alenen yalan söylüyorlar). 2012'den beri Telekom il müdürlüğüne, BİMER'e, CİMER'e başvuruyorum ama bakır kablonun fiberle değiştirilmesi konusunda en ufak bir gelişme yok. BİMER ve CİMER de zaten valilikler aracılığıyla dilekçemi hiçbir yetkisi olmayan telekom il müdürlüğüne gönderiyor ki il müdürlüğü yetkisi olsa zaten yapacak yani buralara başvurmak da boş iş. Geçen yine gittim il müdürlüğüne durum ne diye sordum. Genel müdürlüğün yüksek tutarlı projeleri onaylamadığını söylediler. Benimki 65 bin lira tutuyormuş, benimki derken bir yerleşim yeri sadece ben yokum, "Bunu asla onaylamazlar" dedi. Özel proje istersem ve 65 bini ben verirsem hemen yaparlarmış. Reklamlara milyonlar harcayan kurum iş yatırıma gelince kılını kıpırdatmıyor.

Bir de internet kopunca arıza kaydı bırakıyordum ona da kızıyorlar. "Burada internet çekmiyor ya böyle kullan ya da gel tutanak tutalım ve hattını kapatalım bizi uğraştırma" diyorlar.

Türk Telekomu özelleştirip bu hale getirenlere eğer 1 kuruşluk dahi hakkım varsa helal etmiyorum. Araplar hiç para harcamadan 6 milyar dolar söğüşlediler Telekomdan ve bizden. Bu parayla kaç km fiber döşenirdi bir hayal edin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarım ve hayvancılıkta bu kadar yüksek ithalatın sebebi nedir? Neden ineği bile dışardan alıyoruz? Neden tereyağı Yeni Zelanda’dan geliyor? “Eski” dediğiniz Türkiye’de tarımda hayvancılıkta kendi kendimize yeten bir ülkeydik “yeni” Türkiye’de ise dışa bağımlı.

Bir de şunu merak ediyorum, cumhurbaşkanı’nın partili olduğu,yasama ve yürütmenin birbirini fesh edebildiği, yüksek yargı üyelerini yürütme ve yasamanın seçtiği bir sistem nasıl kuvvetler ayrılığı olabiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shepherd. -- 17 Haziran 2018; 11:16:58 >
  • İnternette erişim engeline, filmlerde ve dizilerde sansür uygulamasına derhal bir son verin artık yeter!
  • Hayatımda ilk defa bir başbakanı blokluyorum çok mutluyum :) Teşekkür ederim başbakanım ve DH bana bu duyguyu yaşattığınız için.
  • Direk blokladım Sayın Başbakanı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AE3ADB3F4 -- 17 Haziran 2018; 11:27:49 >
  • Anketlerde durum vahim demek.
    Bu sefer trafocu kedide kurtaramayacak muhtemelen.
  • Suriyelileri savaştan kaçtıkları için aldığınızı belirttiniz peki irandan, afganistan ve pakistandan gelenleri alıyoruz. Siz belki fark etmiyorsunuz ama biz alt tabaka vatandaş olarak çok rahatsızız. Lütfen buna bir çözüm bulun her yer mülteci oldu sayın Başbakan. Bunlardan ne size ne de ülkemize yarar gelir. İlk bizleri bunlar satar.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.