Şimdi Ara

Başbakan Binali Yıldırım'ın Donanım Haber Üyelerine Özel Video Mesajı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
16
Favori
122.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
364 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok basit bir soru. Hiç bir geliri olmayan üniversite öğrencileri toplu taşımaya ücret verirken. Geliri olan emekli,gazi,engelli,öğretmen,polis vs neden ücret ödemeden biniyor? Çok merak ediyorum yani bu kadar basit bir olayı niye kimse düşünemiyor?
  • Sayın başbakanım dolar kuru yüzünden donanım forumu olan sitede artık donanım konuşamıyoruz çünkü artık teknolojik alet alamıyoruz. Bu durum ne zaman düzelecek?

Suriyelilere neden sadece biz kapı açıyoruz? Diğer Müslüman ülkeler (Katar, Suudi Arabistan, Mısır...) neden hiç din kardeşlerine yardım etmiyolar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -2013 yılında 29 bin liraya sıfır model araç varken şimdi en ucuzu 70 bin TL
    bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

-2000 cm3 motorlu otomobili satın alırken neden %150 gibi bir vergi almaktasınız?

-Amerika'da 20-25 bin $ olan otomobil türkiye'de 450- 500 bin gibi fiyatlara satılmaktadır. Bu vergileri yüksek oranda indirmeyi düşünüyor musunuz?

-Bir de kişisel bir soru sormak istiyorum gerçekten bmw, audi, bugatti ve bir sürü sayamayacağım kadar çok markaya sahip Almanların bizi kıskandığını düşünüyor musunuz?

arkadaşlar + butonuna tıklar mısınız ilk sayfada gözüksün. eminim bir çok kişi merak ediyordur bu durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unbelievable7 -- 17 Haziran 2018; 9:51:33 >
  • Unbelievable7 kullanıcısına yanıt
    Son soruya cevap
    - tabii ki hayır seni çılgın, sadece inananlar var diye öyle diyoruz. Öptüm canım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    Kendisi buraya gelmeden öncede bu saygıyı görmek isterdik.

• Zaten ülkenin hali ortada başlık açıp yarım elma gönül alma şeklinde olmaz bu işler.
    Onlarca soru sorulmuş bir tane cevap yok!
    Sorular, sorunlar çok ama cevap veren olmayınca soru sormanın boşluğa feryat etmenin anlamı yok!
  • Sayın Başbakanım, wikipedia ve paypal yasaklarını kaldırmayı planlıyor musunuz? Ayrıca yeni dönemde ekonomi yönetiminin bağımsız hareket etmesine izin verilecek mi? Faiz konusunda konulan tutum ve bunun yüzünden yaşanan döviz artışı çok fazla oy kaybetmenize sebep oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • InnocentHate kullanıcısına yanıt
    31 Aralık 2018 de akk kalkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Kendisi buraya gelmeden öncede bu saygıyı görmek isterdik.
    Dünyada işler öyle yürümüyor malesef
  • Sosyal fobili ve anksiyeteli gençlerin hayata kazandırılması için ne yapıyorsunuz sayın Başbakanım?
  • Sayın Yıldırım

Umarım bir gün hepimiz bir gün uyandığımızda dert tasa olmadan yüzümüze gelen güneş ışığıyla birlikte uyanırız.(Siyasi gönderme yok.) 16 yıldır insanlar sizden bunu ümit etti. Peki neden şimdi sabahları uyandığımda stres halindeyim,bir gün olsun oh be hayat ne güzel insanlar amma mutlu. Diyemiyorum. Neden düşünmeyen sorgulamayan insanlar daha mutlu oluyor. Düşündüğüm için suçlu muyum?

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Belle -- 17 Haziran 2018; 10:25:43 >
  • gümrük vergisinden şikayetçiyken yükseltmek yerine üst üste 2 kez düşürmeyi seçtiniz, biz neden şikayetçi olsak tersini yaparak devlete kazanç sağlama doğrultusunda çözüm ürettiniz şuana kadar bunun sizde farkındasınız
  • Herkesi üniversite mezunu yapmak için her ile her fakülte açıldı şimdi de atama isteyen bir öğretmene sizi 'ana muhalefet lideri atasın' demek hükumetimizin bir lüksü müdür?Aynı açıdan bakarsak ülke için yapılan 'mega' projeler ve yatırımların da bu yaklaşım ile yapıldığını düşünmek dehşet verici.

• Sayın Başbakanım, hoşgeldiniz.

Sizin de Ramazan Bayramınız Mübarek olsun.

Tek diyeceğim bir şey var. Donanım haber forum üyelerinin azınlık kısmı sizleri saygı duymasindan ötürü buraya vakit ayırmanız gereksiz. Zira gelen sorular ile kitle kendini belli ediyor. Ülkenin Başbakanı ve Cumhurbaşkanı 'na hadsiz ve ahlaksız tutumlar hakkında bu forumu ele alırsanız daha çok yol alabilirsiniz.

Bu forumda yaşı 15-19 arası ergenlerin ülke yönetimi, politika ve ülkenin geçmişi hakkında hiç bir tecrübesi olmayanların lakırtıları ile dolu. Zira açtığınız bu başlıkta da gördüğünüz üzere, ronaldo messi - internet hızı - sansür vb. türden konular dışında dişe dokunur ciddi bir mevzuyu görmeniz neredeyse imkansız. Yapılan saygısızlık da cabası.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilemezsinki -- 17 Haziran 2018; 11:44:5 >
  • Sorumuz yoktur sayın bakanım ama cevabımız 24 haziranda.
  • Tatlı adamsınız başbakanım keşke kendi sonunuzu hazırlamasaydınız. Ben sizin kalmanızı isterdim :)

• ... Milleti fişlemek için açılmış bir konu. Burada yazılanlar kimsenin umrunda değil. Fikir özgürlüğümüz de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 17 Haziran 2018; 14:56:30 >
  • oyum ince ye..
  • bilemezsinki kullanıcısına yanıt
    Birincisi ülkede uzun zamandır Başbakan yok, varmış gibi yapılıyor; boşa maaş alıyor o kadar. Şimdi istedikleri oldu, Başkanlık Sistemi ile Başbakanlık makamı kaldırıldı. İkincisi, hadsiz konuşmalar derken, ülkenin Cumhurbaşkanı, sayıları 1 milyona dayanan ataması yapılmamış öğretmenlerden birine; "Sen bana gelme, git Kılıçdaroğlu atasın seni" deyip, bir umutla güzel bir haber bekleyen öğretmene resmen hakaret ediyor. Geçmişte "ananı da al git"leri hiç saymıyorum bile. Emin ol, insanlar içindekilerin milyonda birini dökemiyor, dökse başlarına neler geleceğini biliyorlar çünkü.

Kısaca, ülkenin idarecileri ne ekerse onu biçiyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.