Şimdi Ara

Başbakan Binali Yıldırım'ın Donanım Haber Üyelerine Özel Video Mesajı (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
863
Cevap
16
Favori
122.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
364 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya hadi kardesim ne basbakani allah askina.2 lafi biraraya getiremeyen basbakan mi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ğ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitimde fırsat eşitliği için obp etkisi düşürülsün.

• Başbakanım hoşgeldiniz.

AK Parti ülkemizi 16 senedir yönetiyor. İyi yaptığı işler vardır, hataları da vardır. Ülkemize kazandırdıklarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Ancak 16 seneden sonra Türkiye'nin taze bir kana, yeni bir soluğa ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. AK Parti sancağı bir yerden bir yere taşıdı. Bu sancağı artık yeni bir yönetimin alması gerekiyor bence. AK Parti yoruldu tabiri caizse. Açıkçası muhalefetin vaatleri benim daha çok ilgimi çekiyor. Özellikle eğitim ve ekonomi politikalarında Sayın İnce'nin iyi işler yapabileceğini düşünüyorum.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanbottom -- 17 Haziran 2018; 8:21:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi de hesap adı Binali Yıldırım, ana mesajda yazan şey "Başbakan Binali Yıldırım'a bu başlığın altında tüketici sorunlarıyla ilgili yeni yapılacak düzenlemeler hakkında önerilerinizi iletebilirsiniz." yani danışmanlar yazmış yazıyı.

Binali Yıldırım Babala'da danışman kullandırtmıyorum sosyal medyada dedi, forum da bir sosyal medya sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 17 Haziran 2018; 16:7:26 >
  • Yav he he sanki cevap verecek de yaziyorsunuz

• Ya başbaka nın forumda ne işi var. Forum yönetiminin açmış olduğu troll hesaba ciddi ciddi soru soruyorlar birde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dhde seçimden nemalandı ya la

• Her yerde yerli milli ucuz istiyoruz dostum. İnternet durakoysun. Akk kaldırma imzasına onca katkım olsa da. Ülkenin kalkınması yerli üretimle olur ancak.

• Malta ve Hollanda'da şirketleriniz olduğu söyleniyor , doğru mu ? Samimi bir şekilde yolsuzluk yapmadım , nüfuz kullanmadım diyebilir misiniz ?

• Herkesi kendileri gibi koyun sanmış arkadaş.Başbakan bu gün var,bir hafta sonra yok.Ondan sonra siyasi tarihin çöplüğünde alacak yerini.

• RTÜK İnternet Denetleme çalışmalarına son verilmesi gerekiyor. 18 yaşını geçmiş bireyler internetten bir dizi satın alıyor ve izlemek istiyor fakat RTÜK çıkıp ''Hop burada öpüşme sahnesi var, bunu izleyemezsin'' diyecek duruma geliyor. Evrenselleşen bir dünyada 18 yaşını geçmiş bireylerin oturma odalarına RTÜK denetimi olacak iş değildir. Yasanın kapsamları değiştirilmelidir. Elbette çocuklarımızı korumalıyız fakat zaten Netflix gibi platformlarda çocuk filtresi bulunmaktadır. Çocuklar illa Netflix kullanacaksa aileler bu filtreyi açmaktadır. Tüm dünya insanları gibi sansürsüz dizi izlemek istiyoruz. Parasını verdiğimiz bir diziyi 18 yaşını geçmiş insanlar olarak rahatça izlemek istiyoruz. Yeni denetleme durumu çok büyük tehlikedir ve Ak Partili olsun veya olmasın herkes karşı çıkmaktadır. 35-50 yaşındaki bir yetişkin insan istediği diziyi RTÜK yüzünden izleyemezse bir mağduriyet oluşur. RTÜK İnternet denetimi için umarız yeni çalışmalar yapılır.

Teşekkürler Başbakanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C6397E6E -- 17 Haziran 2018; 9:14:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Wikipedia yasağını sonuna kadar destekliyorum.

Bazı markaların yerli telefon diye sattıkları telefonlar günümüz teknolojisinden geride ve fiyatları buna rağmen yüksek. Bizde kendi telefonumuzu en iyi ve uygun şekilde üretebilsek.

Yerli arabamız zaten gelecek bu çok iyi bir çalışma.

İnternette kota sene sonu kalkıyor fakat fiyatlar hıza göre yükseliyor

Telefonları taksitle alabilme seçeneği geri gelebilir. Çünkü insanlar tarifeye ek cihaz alıyor ve neredeyse 1.5 kat para ödeyerek cihazı satın alıyor.
    Yasağı niye destekliyorsunuz ?

• yşahin kullanıcısına yanıt
    Geçiyor biraz dalga mı geçiyorsunuz 1600 girse eve otomatikman 2 kişi varsa geçiyor dalga geçiyorsunuz heralde...

Ayrıca diyorum ki borç birikiyor ama hizmet kapalı bu nebiçim iş arkadaş.
  • Tüketici sorunlarının mahkemeye taşınmadan çözülmesine ilişkin daha ciddi adımlar atılmalı. 3-5 bin liralık ürünler için 3-4 sene süren davalar mağduriyet yaratmaktan başka bir işe yaramıyor.

Geciken adalet adalet değildir.

• güzel kızlar mesaj atsın
  • Vay be DH gerçekten de kalabalık bir site sanırım. Koskoca başbakan DH Forumu üyelerine seslenmiş
  • Fiber internet istiyoruz

Ucuz akksiz

Suriyelileri istemiyoruz zengin müslüman ülkelerinde bukadar suriyeli yok bizde niye var ? Kadın ve çocuklar dışında erkek nüfüsu parklarda bahçelerde yuvarlanıyor bizlerin iş imkanı elinden alyor afrini alinca 500 bin kişi gidiyor dediniz sonuç nedir ?

• Selamlar sevgiler sayın başbakanın, forumda görmek büyük sürpriz oldu

• yüzde 80i muhalif interaktif platformlarda böyle iş mi yapılır diyen olmuş asıl bence bu şekilde yapılır yapılacaksa. muhalif bir aday gelse ne olacak zaten ehrkes muhalif. başbakanı kutluyorum bu mantıklı davranışından dolayı, yani helal olsun hatta bin kere halal olsun türkiye cumhuriyetinin son başbakanı olacagın bile bile elinden geleni yapıyor, yani hükümetten hiç kimsenin aklına gelmiyor böyle arada bir internet sitesidne soru cevap etkinligi düzenlemek.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.