Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tnrskr

İgo nextgen benimki 2016 10 en son harita

Sizinki igo'nun başarsofta yapmış olduğu uygulama. Bizim dediğimiz igo'nun genel navigasyon uygulaması. Zaten 2016.10 geldi yeni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir Karşıyakada tramvay yolu hizmete girdi, çoğu sola dönüş iptal olmuş, garmin yeni harita bizi bir saattir gezdiriyor malesef, el atılsa iyi olur

• 2017 Q2 yayınlanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

merhaba,
    -İzmir Konak'ta, eskiden doğumevi olan yer, şu an Alsancak Nevvar salih devlet hastanesine bağlı konak semt polikliniği, haritanızda yok, doğumevi ya da Tepecik ek binası görünüyor.
    -Konak tünelinin konak çıkışında, soldan git sağdan git ikazı yok. örneğin F.Altay istikametine giden soldan mı sağdan mı gidecek, tabelaya bakmalı, tabelada olmayan bir yere gidenin bulma şansı % 50 :)
    - BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft HaberleriBir de, Bornova istikametinden Konak istikametine gidecekler için kritik çıkış olan X işaretli yerden önce, sağdan gidiniz sesli ikazı yok, daha önce de 2 kez bildirmiştim. Kolay gelsin
    Garmin 1410 2017.03 BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

Selamlar.

Yollamış olduğunuz bildirimleriniz ile ilgili gerekli çalışmalar yapıldı.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• Niye eleştirilerin hiç birine cevap yazmıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: IMPEDIMENTA

Niye eleştirilerin hiç birine cevap yazmıyorsunuz?

Birader merak ettim aradım 14 gün önce konuya bir mesaj atmışsın, "Sygicten başkası yalan" diye daha önce iGo nun herhangi bir sürümün kullandın mı bilmiyorum yada garmin veya tomtom hiç değilse yandex yada google bilmiyorum ama sygicin sıralaması bu yukarıda saydığım tüm programlardan sonra gelir, merak ettiysen evet sygic dahil hepsini kullanıp denedim, kimi lisanslı kimi crack, hobi yada merak diyelim. Sygicten başkası yalan lafı yalan başka ne eleştiri yaptın bulamadım, yaptıysan bir hatırlat yapmadıysan "Niye eleştirilerin hiç birine cevap yazmıyorsunuz" lafı da yalan
  • ogoksel O kullanıcısına yanıt
    o saydığın programların hepsini kullandım. evet halen aynı şeyi söylüyorum gerek güncelleme hızı gerek teknik destek gerek görsellik konusunda sygicten başkası yalan. başara bak birde adamlar işlerine gelmeyen hiçbir şeye cevap yazmıyor. o kadar insan yazıyor güncelleme niye gelmiyor diye tutturmuşlar bi nng izin vermiyor diye yahu ne alaka. öncede playstore da 50 tl idi nextgen şimdi baktım 75 tl olmuş. hiçbir şey koymadan yazılımın üstüne anca zam yaparlar. ayrıca seni bu kadar rahatsız eden ne kardeş ? babanın şirketi mi başarsoft?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMPEDIMENTA

o saydığın programların hepsini kullandım. evet halen aynı şeyi söylüyorum gerek güncelleme hızı gerek teknik destek gerek görsellik konusunda sygicten başkası yalan. başara bak birde adamlar işlerine gelmeyen hiçbir şeye cevap yazmıyor. o kadar insan yazıyor güncelleme niye gelmiyor diye tutturmuşlar bi nng izin vermiyor diye yahu ne alaka. öncede playstore da 50 tl idi nextgen şimdi baktım 75 tl olmuş. hiçbir şey koymadan yazılımın üstüne anca zam yaparlar. ayrıca seni bu kadar rahatsız eden ne kardeş ? babanın şirketi mi başarsoft?

Doğru bilgi doğru karar..Bu forumun amacı bu, Sygic tomtom haritalarını kullanıyor, başarsoft harita ve poi kapsamına erişebilmesi için epeyce bir yolu var, ve doğru çok geride oldukları için yılda 3-4 güncelleme yapmak zorundalar. Söz konusu kullanım alanı avrupa veya abd olsaydı evet tomtom haritalarının su götürmez üstünlüğü ile tercih tomtom yada sygic olabilirdi ama navigasyona birz merakı olan kullanıcı Türkiye içerisinde başarsoft datasındaki detayın hiç bir harita sağlayıcıda olmadığını bilir. Bu nedenle sapı sapanı karıştırmayın, başarsoft datayı veren firma, yandex, google veya nng datayı alan firma yazılımına ekleyip günceller, yani teslimden sonrası tamamen nng sorumluluğunda. Bu arada sırf merak bu kadar övülen sygicin son versiyonu ve Türkiye 7 günlük denemeyi kuruyorum, harita eksiklerini buradan paylaşırım.

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Necmettin Bey, tünel içi hız limiti 50, bu hızla tünelde giderken sorun yok, tam çıkış esnasında, hatta çıkınca, uydu sinyali kayboldu diye bir ikaz geliyor ve ekranı kaplıyor, yani tam gps e bakıp nereden gideceğinizi kestirmek isterken. Sanırım bu ikaz biraz daha geç gelmeli. Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir, kolay gelsin

Bende ona cevap yazdım ama bana cevap veremedi

Ben araçta kullanıyorum sygıc ta telde var doğal olarak sygıç tan daha iyi ve daha yeni olan sokakları yerleri gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Bende ona cevap yazdım ama bana cevap veremedi

Ben araçta kullanıyorum sygıc ta telde var doğal olarak sygıç tan daha iyi ve daha yeni olan sokakları yerleri gösteriyor

Sygic Türkiye haritalarını Tomtom'dan sağlıyor. O yüzden haritaları başarsoft kullanan uygulamar gibi olmuyor maalesef. Ama profesyonellik ,kalite gibi yönlerden İGO filan sygic'in yanına yaklaşamaz.

• Türkiyedeki en detaylı ve doğru data kesinlikle başarsoft bu tartışılacak bir konu değil.Gerçi diğerleride hızla mesafe alıp arayı kapatıyor ama yinede açık ara durum bu.Sorun şu güncellemeler hem yavaş geliyor hemde her platforma aynı anda gelmiyor.Mesela PNA cihazlara gelirken parayla aldığımız nextgen halen güncelleme almadı.Birde doğruluk ve data zenginliği kadar rota alternatifleri pratiklik sesle komut gibi çok sayıda geliştirilebilir özellikler açısından düşünürseniz başarsoft tabanlı igo çok geride bence en sonda.Düşünün ben google maps de akşam bir lokanta aradım orda yarım saat sonra oranın kapanacağına kadar bana bilgi verdi.Telefonları görselleri ayrı bir güzellik.Dolayısıyla ben büyük şehirlerde google mapsi 1 numaraya koyarım hem ekstra özellikleri hem trafik bilgileri açısından.
  • Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Google playdan, Başarsoft NEXTGEN Android uygulamasını 96, 93 TL ye satın aldım. Arkadaşlarıma söyleyemedim çünkü eminim, bu parayı bu uygulamaya verdiğim için benimle gırgır geçeceklerdi.

Dediğiniz gibi, 96 liraya sattıkları bu uygulamayı artık masaya yatırıp, getirecekleri yenilikler ile uygulamayı satın alanlara iyiki almışım dedirtmeliler.

Bu konuda ne dersiniz @Ba?arsoft?
    Necmettin bey yakın zaman planlamanizda NEXTGEN uygulaması ile ilgili yenilikler varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 2 Ağustos 2017; 23:28:18 >
  • Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    nextgen içinde güncelleme kısmını bulamadım; yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortarxl

nextgen içinde güncelleme kısmını bulamadım; yardımcı olabilir misiniz?

Başarsoft Nextgen uygulamasında güncelleme direk google play üzerinden oluyor. Başarsoft nextgen'e google play'de güncelleme varsa harita güncellemesi demektir. IGO'nun kendi Igo navigation diye uygulaması var tüm ülkerin olduğu ona güncelleme gelmişti. Bizim bahsettiğimiz güncelleme oydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Geçen hafta Google playdan, Başarsoft NEXTGEN Android uygulamasını 96, 93 TL ye satın aldım. Arkadaşlarıma söyleyemedim çünkü eminim, bu parayı bu uygulamaya verdiğim için benimle gırgır geçeceklerdi.

Dediğiniz gibi, 96 liraya sattıkları bu uygulamayı artık masaya yatırıp, getirecekleri yenilikler ile uygulamayı satın alanlara iyiki almışım dedirtmeliler.

Bu konuda ne dersiniz @Ba?arsoft?
    Necmettin bey yakın zaman planlamanizda NEXTGEN uygulaması ile ilgili yenilikler varmı ?

Merhaba.

Biz Başarsoft firması olarak NNG (IGO) firmasına harita sağlıyoruz. Nextgen yazılımı ise NNG firmasının ürettiği bir üründür. NNG firması bizden temin etmiş olduğu haritaları yazılıma entegre ediyor. Bu sebeple bizim yazılıma müdahale etme gibi bir seçeneğimiz yok.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Necmettin.

• Aaaaa olurmu hiç öyle şey...
    Bi kere adınız başar SOFT neymiş software in softu öyleyse hepsinden sorumlusunuz işte,
    nextgen-igo-google-yandex hatta windows ve android ile iphone lardan da sorumlusunuz.
    hattaa gps in sokak aralarında çekmemesi, tünelde sinyal gelmiyooo diye cihazın bağırması da hep sisin suçunus işte.
    Satıyonus haritaları parayı cukkalıyonuz sonra da bizle alakası yok, bi kere siz foruma üyesiniz bide tutup sıkıntısı olana cevap veriyonuz bitti işte sırf bu yüzden de hepsi sizin suçunuz

muhhhaaaa şşşit Necmettin kardeş ciddiye almadın dimiiiii
    google playde başarsoft nextgenin üreticisi başarsoft görünüyor.
  • hgaziyilmaz H kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile yazılımı geliştiren de üreten de nng, Türkiyedeki prosedürler için satışı yapan Başarsoft play de geliştirici ve yazılımın sahibi olarak gözüküyor. Nng nin igo tabanlı hiç bir yazılımın kaynak kodlarını kimseye vereceğini sanmıyorum.
  • illegal / korsan kullanıcılar 22/06/2017 tarihinde son güncellemeyi kullanmaya başladılar; parasını ödeyen kullanıcı (misal ben) ne zaman güncelleme alacak acaba?
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.