Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.969
Cevap
99
Favori
1.000.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

41.015143, 28.637327 koordinatındaki Onur Sokağı, Erdemli Caddesi'ne kadar uzatılıp, birleştirildi (asfaltlandı).

Güncellemenizi rica ediyorum.

Tşk,

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri
  • istanbul bağcılarda belediye bütün sokak isimlerini değiştirmiş.güncelleme gelirse iyi olacak.
  • İzmir bayraklıda Park Tıp merkezini bulamadım, google maps te ve yandex te var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bryavuz B kullanıcısına yanıt
    Selamlar bryavuz,

yasin@basarsoft.com.tr ye mail atarasaniz, Primo'dan NextGen'e gecis yapabilirsiniz.
    Ama sorununuzun sebebi uyumsuz bir isletim sistemi sürümü olsa gerek. Cihazın tüm güncellemeleri varsa sorun olmaması lazım.

Saygılarımla,

Alim K.
  • Alim bey merhaba,

Yandex navigasyon harita sorunlarını nereden bildirebiliriz? Siz ilgileniyor musunuz?
  • Alim bey tabela sorunu çözüldü mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016.Q3 'ten direk Q10 a mı geçilecek? Harita güncellemeleri konusunda biraz yavaş kalmadımı?

Ayrıca, tabela sorunu konusunda güncelleme halen gelmedi...

• Ankara"da birçok yolun ve ya meydanın adı değişti. Örneğin Kızılay 15 Temmuz
    Ayrıca Büyükşehir belediyesi Hafif Raylı Sistem için bazı köprü ve yollarda
    çalışma yapıyor. Ankara, Başkentimiz ve 2. Büyük şehir olduğu için
    güncellemelere dikkat edebilir misiniz ?
  • Piranha Evoque navigasyon cihazımın ömür boyu ücretsiz güncelleme halkı vardı ve dün ücretsiz şekilde 2016.q3 harita güncellemesini yaptım. Acaba içindeki igo yazılımı da nextgen e dönüştürülebiliniyor mu ? Başarsoft nextgen win.ce arenasında ne alem de olacak acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmustafa06

sayın Başarsoft yetkilileri

2015 eylül ayını bitiriyoruz. Kurban Bayramı geldi.

Yeni haritalarımız nerede ? Özellikle Başkent Ankara"da

yollar sık sık değişiyor. Güncelleme yapalım lütfen

hocam Ankaradan bahsederken sürekli başkent ekliyorsunuz, sanırım başkent olduğunu herkes biliyor, özel bir sebebi var mı? sonradan filan mı taşındınız Ankaraya?
  • Merhaba.

Artık google üzerinden poi eklemesi yapabiliyoruz. Peki bu eklenen poileri google sizinle paylaşacak mi? Yerleşik navigasyon cihazlarında bu eklediğimiz yerler olacak mı? Google a bu yerleri vermesi için baskı yapmayı düşünüyor musunuz?

• OnderT O kullanıcısına yanıt
    Bence profosyonel navigasyon da bu tip kontrolsüz poi olmamalı, google in yasal bir sorumluluğu yok, kullanıcıların paylaştığı veriler zaten bedava hizmet veriyorum ister kullanın ister kullanmayın yanlışsa bana ne der çıkar işin içinden.
    Ancak para ödeyerek satın alınan bir ürünün yasal sorumlulukları var, yer alan bilgilerin yanlış ve hatalı olması bu ürünü kullanan kişilerin uğrayacağı kayıplara karşı sorumluluk taşır. Doğruluğu datayı üreten firma tarafından teyid edilmemiş, bir okul, hastane vb bilgisinden kaynaklanan kayıp dava konusu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

hocam Ankaradan bahsederken sürekli başkent ekliyorsunuz, sanırım başkent olduğunu herkes biliyor, özel bir sebebi var mı? sonradan filan mı taşındınız Ankaraya?

Bravo hocam +1
  •  BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri
    Selçuk Üniversitesi Alaaddin Keykubat Kampüsünde işaretlediğim yol araç trafiğine kapatıldı. Sadece yayalar kullanabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

yok doğma büyüme Angaralıyım. sadece gereken önem verilsin diye yazdım.
  • hasanmustafa06 kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin belediyenin yaptığı değişikliklere hiç bir şirket yetişemez

• 2016 Q3 Haritasını yükledim Gazi Bulvarı ile Vatan Bulvarının çakıştığı yani Çallı meydanı diye geçiyor bu kavşak değişti daha önce Vatan bulvarında battı çıktı vardı şimdi Gazi bulvarınada Taşıt üst geçiti yapıldı. Arada kalan döner kavşak görevini yapmaya devam ediyor sağa veya sola dönecek araçlar için.
  • Arkadaşlar 6,7 senedir kullandığım next 708 navigasyonum var, igo 8 kullanıyor, ben bunu güncellemek istiyorum, son sürüm nedir bunun için çıkan? Ve ücretsiz güncellemem mümkün mü? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Evet Başarsoft Firmasını KINIYOR DUM ! sanırım ücretsiz geçiş için imkan varmış gerekenleri yapmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechnicaL -- 19 Eylül 2016; 16:58:42 >
  • TechnicaL kullanıcısına yanıt
    Pardon da birader kınamadan önce forumu biraz okusan diyorum, neredeyse iki aydır başarsoft yeni yazılım için talep eden herkese ücretsiz geçiş için lisans verdi. bi zahmet bir kaç sayfa okuyuver
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.