Şimdi Ara

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
7
Favori
25.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar]

(En Son Oy Tarihi: 29.6.2018)
Giriş
  • Kaldırılması söz konusu olamaz obp etkisinin düşürülmesi üzerine yoğunlaşmalıyız
  • Sahte hesap açtım kaçta başlıyor?
  • OneForSorrow kullanıcısına yanıt
    18.30-19.00 arası
  • Şimdi aramızda 85-90-95 civarındaki OBP olan arkadaşlar kılını kıpırdatmıyor ama size söyliyim sınav basit olursa 2016 dan daha basit olur. Yeni gelen sistem her zaman ilk sene kolay olur bunu alesden tut KPSS alan sınavına kadar hepsi aynı netice. 2016 da 90 obp li adamı bile geri atan bir sistemle karşı karşıyaydık. Bu sene seni 95 den aşağısı da kurtarmaz kardeşim.
    (Benim OBP=85 ve endişeliyim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abinmezun -- 2 Ekim 2017; 12:38:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Sahte hesap açtım kaçta başlıyor?

hocam arkadaş haber verir mutlaka
  • 5 obp için 1 ya da 2 puan gelmeli örnek 90= 50 veriyorsa 95 = 51 vermeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abinmezun kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum hocam. Benim obp 89 olduğu halde bu sene geri attı. 92-93 anca sıralamanı korumanı sağlıyordu. Obp etkisi artarsa dediğin gibi 95'ten aşağısı kurtarmaz.

• Sonuna kadar destek inşallah etkisi azalacak
  • Umarım hedefimize ulaşırız ve etkisi azaltılır yoksa seneye burda 90 OBP li adamın 1-2k geriye nasıl attığını konuşuruz.
  • Dün rt yapıp tweet atmaktan yoruldum

Zaten kaldırılması olmaz etkisi azaltılsından gidelim saati belli olunca yazın o zaman yardıralım

• 0,6 dan 0.012 ye indirilmeli.

100 alan 60 ken

100 alana 12 gelmeli.

• obp ne

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence meydanlara çıkalım ciddiyim

• Bu nasıl anket?
    aynen kalsın ya da etkisi arttırılsın seçeneği niye yok ?
  • Veintitres V kullanıcısına yanıt
    95 üstü obp de devlet okulunda cok az malesef ozel okullarda en düşük obp 95 96

• abinmezun kullanıcısına yanıt
    Ya çözüm cok basit etkisi yüzde 12 yarıya düşse 90 85 obp liler i bu kadar üzmez obpsi 70 60 olanları hep dusuriyordu bundan önce de ama su 1 2 senede 90 lar da 70 gibi olmaya başladı ortalık hormonlu notlarla dolu sınavın değeri artar böyle olursa en mantıklısı bu

• Hmm88 H kullanıcısına yanıt
    Maalesef dediğiniz gibi hocam devlet okullarında çok az bu sayı. Özel okullardan bahsetmeye gerek yok zaten bizim okulda 75 ortalama yapsa dua edicek insanlar özel okula geçip 95'in altına düşmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Veintitres -- 2 Ekim 2017; 14:17:2 >
  • https://www.facebook.com/groups/MutlakaKatil/ facebookta ygs-lys grubu var 100bin üyesi var . duvarı da açık duvara bu konuların linklerini bırakayım , gruba üye olan varsa destek versin .

edit : grupta konu açtım ama yönetici onaylamadı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi how you doin -- 2 Ekim 2017; 15:3:42 >
  • Veintitres V kullanıcısına yanıt
    Bizim okul birincisi nin obp 95 kusur özel okulda okuyqn arkadaşlarım var sınavlara girmesek bile hocalar vs dolduruo diyor birinin obp 98 birinin 97 düşünün rezilligi

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Bence meydanlara çıkalım ciddiyim

Hocam çıkalım çıkalım diyoruz buyur meydan(twitter) sayımız azdı dün bu akşam umarım herkes gelir
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.