Şimdi Ara

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
7
Favori
25.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
308 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar]

(En Son Oy Tarihi: 29.6.2018)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekşiye falan duyuracak kimse yok mu yaa tweet atın laa
  • Agalar yarın Vural hoca onur soğuk hocayla anlaşıp tag çalışması yapmalıyız bide yanına fatih portakalı eklersek kombo yapmış oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavizer78

Agalar yarın Vural hoca onur soğuk hocayla anlaşıp tag çalışması yapmalıyız bide yanına fatih portakalı eklersek kombo yapmış oluruz

kesinlikle maç falanda var kimse takmıyor yok olcan şahan gol attı ellerini kaldırdı sevinmedi vay aliminyummm gençliğimizi çaldılar ana babaların feryadı arşu alayı titretti kimse el kaldırmadı alimnyum
  • Destekledim gençler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up malesef tweeter kullanmıyorum (Yanlış bile yazmış olabilirim )
  • uppppppppp
  • UP KALDIRACAĞIZ BU ADALETSİZLİĞİ BERABERCE BİRLİKTE
  • bu tag'a spam atacam
  • tam maç saati tt mi yapılır arkadaslar

• 2008 dede ben de bu magdurlandandim dis hekimligi istiyordum gelecek gozuyle bakiyordum 18.000 civarina aliniyordu bi siralama geldi 30.000 hayaller yerle bir. Şimdi ayni durumda olsak obp olmasaydı ne mi olacaktı ben dis hekimiydim.

Hayallerim yerle bir oldu.

Yaptik bi hata lise boyunca çalışmadık yedik bi bok deyim yerindeyse aklimiz basimiza geldiğinde hersey icin cok geçti artık.

Siz düşmeyin bu derde gencler...

Arkanızdayım.

Goren arkadaslar like atarsa sevinirim üstlere ciksin da gorunsun.

Başarısızlık dünyadaki en kötü şey değildir , en kötüsü hiç denememiş olmaktır.[Herkese Başarılar]

• Nedir bu obp kaldirilsin sacmaligi benim 90 o bile yukseltiyor. Bundan dusuk yaptıysaniz hakediyosunuzdur gerilemeyi bos bos gezmissiniz demektir zaten lisede. Niye kaldiriliyormus bu?

• Çok fena geri atmış hocam

Sınavı kolay soracagiz diyorlar soru sayisi da azaldi full yığılma olacak obpnin değeri de artarsa çok daha fena geri atışlar olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxramma

Nedir bu obp kaldirilsin sacmaligi benim 90 o bile yukseltiyor. Bundan dusuk yaptıysaniz hakediyosunuzdur gerilemeyi bos bos gezmissiniz demektir zaten lisede. Niye kaldiriliyormus bu?

4 sene de yaptığın obp'yi 2 senelik çalışma ile çöpe atacak öğrenci sayısı fazla diye mi bu korku?
  • forumdaki değerli konularda lütfen siz de desteğinizi esirgemeyin
  • Olivier17 kullanıcısına yanıt
    Kendini boyle teselli et. Siralaman gerileyince bende gülerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxramma

Kendini boyle teselli et. Siralaman gerileyince bende gülerim

nereden biliyorsun üniversite sınavına gireceğimi? belki girdim ve kazandım? veya şuan mezunum? bunu bile tahmin edemediğinden,obp kalkmasın demen çok normal. mantığa dair bir iz yok sende.
  • vay be koskoca dh olarak trende giremedik. iyi akşamlar herkese.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım boşa çıkmaz bu uğraş

• Ee egitimcilerden destek olan kim var? Nerde salim ünsallar vurallar sözde egitimciler?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.