Şimdi Ara

Başarısızlığın sebebi BEKLER!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 senedir türkiye standartlarından çok önde takımımız var ama tam olarak başarılı değil..
    Futbolda bana göre en önemli mevkii beklerdir..kademeye girer,bindirme yapar,defansı,atağı her yönünden..
    bizimde beklerimiz çok üst düzey değil..uefa dönemini hatırlayın solda hakan ünsal, sağda fatih akyel döktürüyordu o zamanlar..

sağ bek tartışılır ama sol beke bence çok iyi adam almalıyız..ama türk olmadığına göre,yabancıda alsan 6 yabancı sınırı geçtiğine göre...ne olacak bilmiyorum..

• Orta sahamız yok bence o yüzden her top defansda oluyo onlarda çok hata yapıyo çok hatada gol yediriyoEmre yada Ernst bize gelseydi tüm kupalarda devam ediyor ligdede fark atmıştık tabi benim görüşüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRHTH

Orta sahamız yok bence o yüzden her top defansda oluyo onlarda çok hata yapıyo çok hatada gol yediriyoEmre yada Ernst bize gelseydi tüm kupalarda devam ediyor ligdede fark atmıştık tabi benim görüşüm

seni yieeerim
  • Tabi o da var.. m.topal,ayhan,m.sarp yerine emre,sağlam linderoth,eski appiah gibi birileri lazım
  • Beklerden önce orta sahada sorun var.Topal-Sarp-Ayhan-Barış 4ü de pas özürlü adamlar.Orta sahamızda 1 Emre veya 1 Hamit olsaydı bütün kupalarda devam ediyor olurduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: HitEmUp

Beklerden önce orta sahada sorun var.Topal-Sarp-Ayhan-Barış 4ü de pas özürlü adamlar.Orta sahamızda 1 Emre veya 1 Hamit olsaydı bütün kupalarda devam ediyor olurduk

Jo

GDS Arda Ballack Keita

Essien
  • Emre'yi geçin, nedir herkes Emre adını almış ağzına, Galatasaray'a öyle 2. sınıf topçular yakışmaz. Beşiktaş gibi Almanya'dan oldukça kaliteli topçular alabiliriz mesela seneye. O zaman takım rayına oturur.
  • Günümüz futbolunda en önemli yer ortasahadır.
    Ve bizimde eksik olduğumuz nokta burası.
  • Orta sahamız çok kötü Elano dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARMIN

quote:

Orta sahamız yok bence o yüzden her top defansda oluyo onlarda çok hata yapıyo çok hatada gol yediriyoEmre yada Ernst bize gelseydi tüm kupalarda devam ediyor ligdede fark atmıştık tabi benim görüşüm

seni yieeerim

• quote:

• Ön liberolarımız kötü. Bir ön libero yırtıcı olur, inatçıdır, pas alır-verir, top kapar, hem defansta hem de hücumda her daim pozisyon içinde olandır. Bizim ön liberolarımızda bunlar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARMIN
    seni yieeerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Günümüz futbolunda en önemli yer ortasahadır.
    Ve bizimde eksik olduğumuz nokta burası.

katılmamak elde değil
  • Box to box oyuncu bulmak yani en basit örneğinden şu anki performansıyla Emre gibi bir oyuncu, çok ama çok zor..Devre arasında falan öyle bir adam alamazsınız.Bizim en büyük ihtiyacımız olan yer burası.Onun dışında Sabri sağ bekte oldukça başarılı bence, Hakan Balta'da hücumda olmasa da savunmada başarılı bir bek..Sadece orta sahamızı kuvvetlendirmeliyiz..2 tane box to box oyuncuyla.
  • Deveye sormuşlar, neden boynun eğri diye, o cevap vermiş: Nerem doğru ki...
  • Raul Meireles orta sahaya ilaç gibi gelir bana kalırsa
  • Orta sahanın göbeğine 2 tane emre belezoğlu koy bak bakalım o takım neler başarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TargetMan

Orta sahanın göbeğine 2 tane emre belezoğlu koy bak bakalım o takım neler başarıyor.

Her maç 9 kişi bitirirsin maçı
  • sezon sonu musa bizde o yeter.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.