Şimdi Ara

BAŞARININ SIRRI BURADA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
8
Favori
1.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    hayır hocaların iş bulamıyor diye örneğini verdiğim bölüm hukuk fakültesi başka bölümü örnek vermem mantıksız olmaz mıydı?Amacım heves kırmak yada küçümsemek değildi söylediğine bir eleştriydi sadece.iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Gunde kac soru cozuyordunuz?

Bazen cok cok fazla çözüyordum. Bi türkce kitabını bıtırıyordum mesela ama bunlar cok uc her gun 200 300 çözsen yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku_20

Gunde kac soru cozuyordunuz?

150-200 ama düzenli
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazdalga

hayır hocaların iş bulamıyor diye örneğini verdiğim bölüm hukuk fakültesi başka bölümü örnek vermem mantıksız olmaz mıydı?Amacım heves kırmak yada küçümsemek değildi söylediğine bir eleştriydi sadece.iyi akşamlar.

İü gibi bı okuldan mezun olup da iş bulamamıs tek insan varsa cidden boş insandır o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amsterdamli

quote:

Orijinalden alıntı: beyazdalga

İü gibi bı okuldan mezun olup da iş bulamamıs tek insan varsa cidden boş insandır o.

hocam mesaja donmedin?
  • Konu sahibinin ilk mesajı; geçen seneden amsterdamli bayan arkadaşım

İyi mesajın için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Selametle

• sefa ya selamımı söyle hukuktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: cistaka65

sefa ya selamımı söyle hukuktan

• quote:

Gencler iyi akşamlar. Şu an da @ZacDoUrden ile birlikte anayasa hukuku vizemizden cıktık okulumuzun yakınlarındaki Cafe'de otururken aklımıza DH geldi. Sınavlarınız sonuclarınız ne durumda olursa olsun her şeyi düzeltmek icin zamanınız hala var. Cok zor günler gecırdık ve bunların bilincindeyiz. İstedıgınız soruları sorabılırsınız.

Bende biraz zeka geriliği var. Başkaları bir işi 2-3 saatlik bir çalışmayla yapıyorsa benim 2 3 kat daha fazla çalışmam gerekiyor. celeron işlemci gibiyim. Ne yapmam lazım ?

• uyku düzeniniz nasıldı? kaçta yatıp kaçta kalkıyordunuz? sabahları ağırlıklı olarak ne yapıyordunuz? yani hangi ders ve ya test çözümü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garip bir insancik

quote:

Gencler iyi akşamlar. Şu an da @ZacDoUrden ile birlikte anayasa hukuku vizemizden cıktık okulumuzun yakınlarındaki Cafe'de otururken aklımıza DH geldi. Sınavlarınız sonuclarınız ne durumda olursa olsun her şeyi düzeltmek icin zamanınız hala var. Cok zor günler gecırdık ve bunların bilincindeyiz. İstedıgınız soruları sorabılırsınız.

Bende biraz zeka geriliği var. Başkaları bir işi 2-3 saatlik bir çalışmayla yapıyorsa benim 2 3 kat daha fazla çalışmam gerekiyor. celeron işlemci gibiyim. Ne yapmam lazım ?

O zaman 2-3 kat daha fazla calıs. Başarı bunu gerektirir

• quote:

Orijinalden alıntı: lilwaynetr

uyku düzeniniz nasıldı? kaçta yatıp kaçta kalkıyordunuz? sabahları ağırlıklı olarak ne yapıyordunuz? yani hangi ders ve ya test çözümü mü?

Okul varken uyku düzenim normaldi teneffüslerde flan çözüyordum ama salak erkek arkadasım yuzunden pek vakıt bulamıyordum. ( burda küfretmem gerek ama banlanma korkum var. @ZacDoUrden anladı )

Mezunken cok değiştikti. Kafama esiyordu sabahlıyordım kafama esiyordu erken kalkıp çalışıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: frederchopen

quote:

Orijinalden alıntı: cistaka65

sefa ya selamımı söyle hukuktan

hangi Sefa

• ygs-lys'de hangi dersten kaç netiniz vardı? ygs'de fen çözdünüz mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

Konu sahibinin ilk mesajı; geçen seneden amsterdamli bayan arkadaşım

İyi mesajın için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Selametle

Hocam ben hatırlayamadım kusura bakma. Tesekkurler ama yine de :) nereyi kazandığını soyle sana kim oldugunu söyleyeyım ınsanalrı unuttum ama nerlerı kazandıklarını unutmuyorum :D nasıl bi psikopatsam

• quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

ygs-lys'de hangi dersten kaç netiniz vardı? ygs'de fen çözdünüz mü?

Çözdüm 19 netim vardı. Türkcem 36 sosyalım 32 mat 37 fen 19. Lysler kötü gecmısti mat geo zordu edeb cog fena degıldi. Tam hatırlayamıyorum betler bu sekıldeydı

• quote:

Orijinalden alıntı: katreimey

matematik için hangi kaynakları çözdünüz

Cok kaynak çözdüm. Ama bi fem bi sınav bi körfez bilindikleri çözmek Allah'ın emri

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

ygs-lys'de hangi dersten kaç netiniz vardı? ygs'de fen çözdünüz mü?

Çözdüm 19 netim vardı. Türkcem 36 sosyalım 32 mat 37 fen 19. Lysler kötü gecmısti mat geo zordu edeb cog fena degıldi. Tam hatırlayamıyorum betler bu sekıldeydı

bakabilir misin hocam? çok merak ettim ygs normalden iyi gelmiş çünkü lysyi merak ettim açıkçası
  • Sabah calismalarinizdan verim alabildiniz mi? Ve son olarak telefon veya bilgisayarla araniz nasildi?Telefon surekli yanimda hep bakasim geliyor. :(

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.