Şimdi Ara

Başarı Teknik Servis Hata bulunamadı mesajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 hafta önce Samsung cihazın ekranın kapanması üzerine Başarı teknik servise verdim. Başarı teknik servisin kendi web sitesinden sorgulattığımda Hata Bulunamadı yazıyor. Telefon masanın üstüne ters bıraktığım anda ekran gitti bununla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathanonline -- 9 Ekim 2017; 17:16:34 >

• Bana takılan ekranda sağ üstte ölü pixsel vardı ve telefon açılınca flaş tarzında patlama oluyordu
    banada aynısını dediler hata bulunamadı diye. samsungu arayıp detaylı onarım formu oluşturun
  • Bugün sabah aradım onarımı tamamlanmak üzere dediler sonucu bekliyorum. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firmakart

Bugün sabah aradım onarımı tamamlanmak üzere dediler sonucu bekliyorum. Teşekkür ederim

hangi şehirdekine gönderdiniz hocam?
  • Ankara başarı merkeze yolladım dostum sen ne zaman vermiştin sonuç ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firmakart

Ankara başarı merkeze yolladım dostum sen ne zaman vermiştin sonuç ne oldu ?

adana başarı teknik servise verdim sonuç hüsran değiştirmediler bende telefonu aldım geldim
    olmadı ankaraya yollarız bir şansımızı orada deneriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.