Şimdi Ara

[BAŞARDIK] Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi >256 KBPS [AKN KALKMASI İÇİN BTK+THH ŞİKAYET EDİYORUZ] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.603
Cevap
14
Favori
109.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glory34

THH'nin zamlarla ilgilendiğini bilmiyordum. Zaten BTK haksız fiyatlandırmaya müdahale etmiyorsa THH hiç etmez bence.

Alıntıları Göster

thh'nin almis oldugu kararin baglayiciligi var, ayrica itiraz yoluyla tuketici mahkemesine basvurabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

turkcell taahhüt bitince direkt seni tarifeden atıp başka bir tarifeye geçiriyor. bunlar niye yapamıyor bunu acaba.

Turkcell tarife olarak degil paket olarak satiyor, pakede belli bir sure belirtiyor. Sure bitince paketten atiyor

• OKÜ O kullanıcısına yanıt
    o yerel sıkıntıdır hız süper 6 günde 86 gb kullandım şehir içinde saniyede 11mb indiriyo (100mb hız ortalama) diğer hattımıda ekspere gecicem 25 gb. fatura kesilmesini bekliyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • OKÜ O kullanıcısına yanıt

Android online işlemler uygulamasında ayarlarda hat resetleme var, 5sn kadar şebeke gidip geliyor, onu yaptım az önce. 9,99 olan upload 15-25 mbit aralığına çıktı. Bir deneyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahazad

tefe tufe oranından daha fazla zam yapamazlar diye biliyorum ben.

Benim aklımda da öyle kalmış ama arıyorum arıyorum bulamıyorum.

Sadece şurada madde 11de "makul bir süre kadar önce haber verilmesi" şartı ve tarifede eksiltmeye gidilememesi maddesi var. Yani 1000dk tarife 500dkya düşürülemiyor.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/10/20171028-11.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemilian

Benim aklımda da öyle kalmış ama arıyorum arıyorum bulamıyorum.

Sadece şurada madde 11de "makul bir süre kadar önce haber verilmesi" şartı ve tarifede eksiltmeye gidilememesi maddesi var. Yani 1000dk tarife 500dkya düşürülemiyor.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/10/20171028-11.htm

Alıntıları Göster

gorunuyor sana yeni bir THH yolu :D

• THH mi??
    Mahalledeki Bakkal Amcaya Şikayet etse daha iyi bir cözüm olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: abdullahazad

gorunuyor sana yeni bir THH yolu :D

Alıntıları Göster

Siz düşünün bu sefer, mahkeme sonuçlansın iki sene "hizmetin yeniden görülmesi" talebim var benim :D ücretsiz kullanımım bitene kadar fahiş zamlara itiraz etmiş olun... :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemilian -- 2 Eylül 2021; 11:43:51 >
  • Cemilian C kullanıcısına yanıt
    Kazanacağını Pek sanmıyorum dostum bu ülkedeki adalet sisteminden dolayı ama ki şansın yaver gitti ve kazandın diyelim Aynı davayı ben de acarım Ekstra haksız yere yaptıkları hatadan ötürü kazansam da kaybetsem de Tazminat da acarım ki haklı bulunursam iyi Bi ödeme alırım

• quote:

Orijinalden alıntı: OKÜ

Kazanacağını Pek sanmıyorum dostum bu ülkedeki adalet sisteminden dolayı ama ki şansın yaver gitti ve kazandın diyelim Aynı davayı ben de acarım Ekstra haksız yere yaptıkları hatadan ötürü kazansam da kaybetsem de Tazminat da acarım ki haklı bulunursam iyi Bi ödeme alırım

Ben Cemilian'ın bilinçli bir tüketici olduğunu, kazanacağını düşünüyorum.

• Nalet olsun yine kazı kazandan haftalık gece 10gb çıktı yine bitti yine 128kbps düştü hız.... @TTDestek nasıl çözemediniz halâ...

@OKÜ

6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun

İKİNCİ BÖLÜM Ayıplı Hizmetler

Tüketicinin seçimlik hakları

MADDE 15-

(1) Hizmetin ayıplı ifa edildiği durumlarda tüketici, hizmetin yeniden görülmesi, hizmet sonucu ortaya çıkan eserin ücretsiz onarımı, ayıp oranında bedelden indirim veya sözleşmeden dönme haklarından birini sağlayıcıya karşı kullanmakta serbesttir. Sağlayıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür. Seçimlik hakların kullanılması nedeniyle ortaya çıkan tüm masraflar sağlayıcı tarafından karşılanır. Tüketici, bu seçimlik haklarından biri ile birlikte Türk Borçlar Kanunu hükümleri uyarınca tazminat da talep edebilir.

(4) Ücretsiz onarım veya hizmetin yeniden görülmesinin seçildiği hâllerde, hizmetin niteliği ve tüketicinin bu hizmetten yararlanma amacı dikkate alındığında, makul sayılabilecek bir süre içinde ve tüketici için ciddi sorunlar doğurmayacak şekilde bu talep sağlayıcı tarafından yerine getirilir. Her hâlükârda bu süre talebin sağlayıcıya yöneltilmesinden itibaren otuz iş gününü geçemez. Aksi takdirde tüketici diğer seçimlik haklarını kullanmakta serbesttir.

Hocam keşke Sil Süpür yapmasaydınız sistem sorunlu GB çıkınca kbps'ye düşüyor hız ve etiketlediğiniz @TTDestek gerçek değil.

Müşteri hizmetlerini arayın bir şekilde uğraşın ama sakın Sil Süpür yapmayın.

İnşaAllah Adalet yerini bulur diyelim, Kanuna göre Ücretsiz Kullanma İmkanı var ancak Asaleti uyulacak sistem var mı onu sorgulamak lazım.

• İndirim alabilen veya Kampanyalı Fiyat Teklifleri Sunulan var mı acaba?

• biraz önce MH le görüştüm bu tarifeye tahhut ya da indirim sunamıyoruz. 26 eylulden itibaren 61 TL den kullanmaya devam edeceksiniz dediler :)

• Zorlamak gerekir İndirim için. Bi kaç sonra

• Hattı Türk telekoma yeni taşıdım. Bu pakete alım veya geçiş devam ediyor mu bütün yorumları okudum cevabı bulamadım

• atakan81 A kullanıcısına yanıt

hayır. zaten bu fiyata geçişe açık bırakmaları beklenemez adamlar içerdekileri kovmaya çalışıyor.

• [[Ana Konu]]SINIRSIZ İNTERNETLİ PRİME EKSPER TARİFELERİ(İlk Mesaj Güncel!!) | DonanımHaber Forum » Sayfa 42 (donanimhaber.com)

ek tanımlanan paketlerden sonra sınırsız olmuş. bu grupta bekleyen arkadaşlar vardı deneyimlerini paylaşabilirler.

• Beyler Eksper Aşmayana Yeni Bir Tahhathütt veya İndirim alabilen oldu mu? Bana Vermiyorlar

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.