Şimdi Ara

Basaksehir Yine Yedek Kadroyla Çıkmış !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben böyle bir rezalet görmedim. Bu takımı Avrupaya yollamanın hicbir mantığı yok. Kimse rotasyon falan demesin arkadaş her takım bunlar gibi yapsa CL ye takım yollayamayiz. TFF Basaksehiri ihraç eder umarim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne ihracı Başakşehirden bahsediyoruz kimin gücü yetecek bunu yapmaya.tam tersine bu durum desteklenecektir bazı koltuk sahipleri tarafından.

Başakşehir'in yol haritası belli;

Önce Lig Şampiyonluğu.Ardından klubun araplara satışı.

Şampiyonlar ligi gruplarında arapların elinde sıfırdan bir takım.
  • tmm

aradım demiröreni ihraç edicek şimdi.

Emre sakat mahmut sakat clichy sakat adebayor grip. Bunların dışında mossoro ve elia zaten 2. yarı girecek

ne rotasyonu kardeş?
  • Niye takılınıyor bu konuya, isterseler bilerek elenirler kimi ne ilgilendirir. Gücü yeten başakşehiri geçip kendi takılsın avrupada.

Başakşehir sevillayı geçeceğim diye tüm gücünü kullanmasaydı şimdi karabüj mağlubiyetini almamış galatasaray'ın 3 puan önündeydi.

Kadro kapasiteleri 2 yeri kaldıracak genişlikte değil. Aynı başarılarla devam ederseler belki 2,3 yıl sonra 2 kupayı kaldırabilirler.

Milli takım ülke puanına turp sıkıyor kalkmış neden bahsediyorsunuz.

Kapital futbol dünyasındayız. Avrupa diye yırtınırsalar ülkede 4. 5. Liğe düşecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah bu klubun kurulma fikrini atilmasindan bu yana klubun bu hallere gelip vatan hainligine kadar uzanan bu surecte yer alan ve fifa da fm de dahi basaksehiri alan herkesin belasini versin.

Allahini seven su klubu yoketsin, bunlar sampiyon fln olmasin gs olsun fener olsun bunlar olmasin.

Ne guzel kume dusmustu vergi yiyiciler ne diye cikardilar bunlari buralara yine ?

Ulan bu yatirimi koklu guzel bi sehir takimina yapsaydiniz ya.

basaksehirden eve kari atmak icin studyo daire alan beyaz yakalilar etap 4 lu hayvanlar mi destekliycek lan bu klubu ?
  • Bi bitmediniZ be, bi bitmediniz, size mi soracak arkadaş kadro tercihini adam, istediği kadroyu sürer sahaya, bu takımın başında Abdullah Avcı var o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Ne ihracı Başakşehirden bahsediyoruz kimin gücü yetecek bunu yapmaya.tam tersine bu durum desteklenecektir bazı koltuk sahipleri tarafından.

Başakşehir'in yol haritası belli;

Önce Lig Şampiyonluğu.Ardından klubun araplara satışı.

Şampiyonlar ligi gruplarında arapların elinde sıfırdan bir takım.

kulübü şampiyonlar ligi üzerinden satma niyetleri olsa yabancı sınırı getirmezlerdi. yabancı sınırı olan bir ülkeden takım alıp ne kadar başarı elde edebilirler ki.
  • bu bjklilere ne oluyor anlamıyorum, 2 sene öncesine kadar böyle şeyler hiç umurunuzda değildi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.