Şimdi Ara

Başakşehir ve Galatasaray'ın 3.lük Mücadelesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce kim kazanır? Beşiktaş Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışı verecek arada ki farkı 2li averaj yada çok düşük bir puan farkı belirleyecek.

• Beyler saf mısınız ? Galatasaray'ın bu haftadan sonra şampiyonluk verdiğini nerde gördünüz ?

Bu kadar saf olmayın bu kadar polyanna olmayın Galatasaray bu saatten sonra şampiyonluk bırakır mı akıl var mantık var ? Lan Galatasaraydan bahsediyoruz Galatasaray'dan. Havaya girdin mi ne yapar biliyosun. .
  • başak alır 3. lüğü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şampiyon Başakşehir

Galatasaray 2.

Fener & BJK 3-4. lük için kapışır

ZTK'yı GS alır

Lig 5.sine Avrupa yolu açılır.

Göztepe 5. olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr.

Ben Beşiktaş'ın şampiyonluğa en yakın takım olduğunu düşünüyorum ama ne demek Fener ile çekişeceksiniz ya

Fenerbahçe ilk 4 içinde en kötü futbol oynayan takım.

Şampiyonluk yarışı GS-BJK arasında geçer. Fenerbahçe 3. olmaya çalışır.

Biz ne kadar kötü oynasakta hep sampiyonluk yarisinda oluyoruz sen dert etme prof

• Beyler saf mısınız ? Galatasaray'ın bu haftadan sonra şampiyonluk verdiğini nerde gördünüz ?

Bu kadar saf olmayın bu kadar polyanna olmayın Galatasaray bu saatten sonra şampiyonluk bırakır mı akıl var mantık var ? Lan Galatasaraydan bahsediyoruz Galatasaray'dan. Havaya girdin mi ne yapar biliyosun. .

• İlk 4 takım arasında emin olduğum tek şey başakşehir in 4.olacağı. Umarım şampiyon biz oluruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rai-gy selam söylüyor.
  • Başlığı 'Başakşehir ve Galatasaray'ın Şampiyonluk Mücadalesi' olarak değiştirir misin?
  • Gene bir serefli 3. luk mucadelesi ufukta gorundu sizin icin

• Böyle konular açıp sonra utanmadan yazi yaziyosunuz buralara

• O tiner ne ulu tiner
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

Gene bir serefli 3. luk mucadelesi ufukta gorundu sizin icin

Bu futbolla beşinciliğe bile dua etmeleri lazım da Talisca işte. Yoktan var ediyor herif. Bir de Casper falan diyorlar ligin en değerli oyuncusuna, herif olmasa gol atamayacaklar, kaç tane maç aldı kendi başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Bu futbolla beşinciliğe bile dua etmeleri lazım da Talisca işte. Yoktan var ediyor herif. Bir de Casper falan diyorlar ligin en değerli oyuncusuna, herif olmasa gol atamayacaklar, kaç tane maç aldı kendi başına.

Talisca olmasa Kayserisporla aynı puandaydılar şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

bu adamda 10no belhanda da gel de yanma

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Machan 6-7. haftalarda bana "Bu sene biz toplarladık gibi siz de toparlayın şunları 4.lüğe yollayalım" tarzı bir şey demiştin, şimdi aramayacağım ama seni görünce aklıma o geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sKjaer

Machan 6-7. haftalarda bana "Bu sene biz toplarladık gibi siz de toparlayın şunları 4.lüğe yollayalım" tarzı bir şey demiştin, şimdi aramayacağım ama seni görünce aklıma o geldi.

Alıntıları Göster
    Evet öyle demiştim ama bize nasip oldu Siz de Ali Koç gelince düzelirsiniz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Evet öyle demiştim ama bize nasip oldu Siz de Ali Koç gelince düzelirsiniz artık.

Alıntıları Göster
    Aynen seneye biz olacağımız için sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.