Şimdi Ara

BASAKSEHIR MACI BILET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, maca gelemeyecek olup da biletini devretmek isteyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bu maç cumartesi 19:00 da
    Bu maç gelmeyecekler de hangi maç gelecekler..30 bin den aşşağı olursa yazıklar olsun..

Bu arada conscript kardeş kombine fazlası var ama herkes eşine dostuna veriyor bi de dediğim gibi bu maça ilgi çok olacak
    Umarım bulursun

• ultrAsGalat kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum sagol, olur da gelemeyecek olursa bosa gitmesin diye dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

Bu maç cumartesi 19:00 da
    Bu maç gelmeyecekler de hangi maç gelecekler..30 bin den aşşağı olursa yazıklar olsun..

Bu arada conscript kardeş kombine fazlası var ama herkes eşine dostuna veriyor bi de dediğim gibi bu maça ilgi çok olacak
    Umarım bulursun

ultraslan'daki genel algı nasıl? bu seneki diğer maçlar gibi mi yoksa daha fazla mı ilgi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murselsevim

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

Bu maç cumartesi 19:00 da

Umarım bulursun

ultraslan'daki genel algı nasıl? bu seneki diğer maçlar gibi mi yoksa daha fazla mı ilgi var?

uA da algı maça göre değilmiyor
    Kemik bir kadro var nerden baksan 3-4 bin kişi her maç geliniyor..onun haricinde ülenip te gelmeyen , hafta içi diye gelemeyen , pazar oynanırsa ertesi gün pazartesi diye gelmeyen ya da 80.dk da çıkanlar , trafikten yetişemeyip maçın 20.dk sı giremeyenler i bu maç gelecekler diye farz edersek ilgi bekleniyor maça..

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Eyvallah dostum sagol, olur da gelemeyecek olursa bosa gitmesin diye dedim.

Haklısın biz de öyle yapıyoruz
    Yeter ki boş kalmasın tribün

• dostum facebookta galatasaray kiralık kombine diye bir grup var oradan gise fiyatının altında satanlar oluyor bir oraya bak istersen 25-3O liraya alabilirsin tabi gise fiyatının üstünde fiyat yazanlar da var ki onlar neyin kafasını yasıyoor hala anlayamadım
  • şimdi passodan baktım da kale arkası kalmamış. kayseri maçında da 2gün önce baktım vardı. şimdi kalmamış hiç. en azından dolu olacak gidenlere helal olsun başarılar artık.
  • UP
  • Ertesi gün ygs sınavına giricem ama gidiyorum maç kaciramam

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Ertesi gün ygs sınavına giricem ama gidiyorum maç kaciramam

Kardesim sinav daha onemli bosver maci falan

• kale arkası varsa bana da devredebilir. yani müsaitim buyrun yollayabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

kale arkası varsa bana da devredebilir. yani müsaitim buyrun yollayabilirsiniz

Sıraya geç kardeş
  • Ankaradan uniye gelip gidiyorum bu hafta mac bileti aldım fakat passolig kartın elime ulaşmadı daha nasıl yapacağım.bileti aldım referans numarası geldi.kale arkasi kalmamış bende 7. Gruptan aldim.inş çok zor olmaz izlemek.bağırmak istiyordum tezahürat yapmak istiyordum.bolum arasından geçici var mi kale arkasına gecebiliiyim birde?

• quote:

Orijinalden alıntı: besyoali

Ankaradan uniye gelip gidiyorum bu hafta mac bileti aldım fakat passolig kartın elime ulaşmadı daha nasıl yapacağım.bileti aldım referans numarası geldi.kale arkasi kalmamış bende 7. Gruptan aldim.inş çok zor olmaz izlemek.bağırmak istiyordum tezahürat yapmak istiyordum.bolum arasından geçici var mi kale arkasına gecebiliiyim birde?

Mactan once stada gidip tek gecislik kart alman lazim. Sana tavsiyem en az 2 saat onceden orda ol, çok kuyruk oluyor. Maci kacirabilirsin

• _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.