Şimdi Ara

Başakşehir - Fenerbahçe (Skor Tahminleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Başakşehir şampiyon olur diyenlerin azönce oynanan konya maçı ile beraber ve ayın 11'inde Fenerbahçe'ninde galibiyet almasıyla, Başakşehir'i favori gösterenlerin baya azalacağı maç olacağı gibime geliyor. Skor tahminlerinizi alalım, ben başlıyorum

Başakşehir 1:3 Fenerbahçe

• Başakşehir 0-1 Fenerbahçe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-1
  • 1-1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-2

• 2-0

• Berabere biter, kaç kaç bittiği önemli değil. Şu başakşehir keşke bir il ne bileyim taraftarı olan büyük bir ilçe takımı olsaydı, niyeyse bu haliyle ligimizin içine sinsice sokulmuş bir mikrop gibi geliyor bana. Bu herifler yüzünden futboldan soğuyor insan. Lig şampiyonluğu için,Ülke puanı falan düşünmeden eksik kadrolarla maçlara çıkıp avrupadan elendiler, durmadılar kupayı da bıraktılar hedefe bu derece sinsice giden başka takım görmedim.
  • Biz bu cenabetlikle gider haftaya Başakşehir'i orada bir güzel yeneriz, GS'nin de önünü iyice açmış oluruz.
  • Fenerbahçe haftaya 2-0 yener başakşehir bugün bittikti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yensek ne olacak, yenilsek ne olacak..Bizim Aykut'un tek işi şampiyonun kim olacağını belirlemek..
  • Kısır bir maç 1*0 galibiyet veya aynı şekilde yenilgi.
  • 1:3
  • Emre yok, iki farklı Fenerbahçe galibiyeti bekliyorum.

• 1-1 biter inşallahh

• Üst biter, iki takımda skora katkı verir
  • 2-0 başak alır

• normal şartlar altında başakşehir’in en az 2-3 fark atması gerekirdi. ancak derbi maçı neticede belli olmaz.

• 2-1 iken son dakikalarda hatalı gol yeriz 2-2 olur.
  • başakşehir 3 - fenerbahçe: 1

aykut kocamanın futbol aklını öve öve bitiremeyenler için yazıyorum dikkat. Fenerbahçe'ye karşı takımlar savunma planları yapardı eskiden. kralıda olsa fener böyle böyle oynar bide böyle böyle oynarız diyorlardı.

aykut hoca sayesinde takımlar şimdi çıkıp kendi taktikleriyle oynuyor fenerbahçede topu ayagımda tutayım saga sola yan paslarla rakibin bir açığı bulunuyor ordan denenmek istencegı yerıne bir şekilde kanatlara top gelsin sonra sonra ileriye gidilir bir şekilde oynanıyor.

webonun son sezonuydu emenike falan da varken bi takım ne kadar kötü top oynar diyorduk her yıl aşşağıya indi.
  • basaksehır 3-1 fenerbahce

aykut hoca ıstfa ediyormuş gibi yapıcak.

at fav'a bekle...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.