DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
BARTIN-AMASRA??
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      765 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:21:56 Konu Sahibi
      Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

Intel®Core™ i7-3630QM 2.40GHz ( Turbo Boost 3.4GHz) - 8GB RAM - 2048MB GDDR5 GTX660M

HTC One (M8)
    • Yüzbaşı
      802 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:30:46
      quote:

Orijinalden alıntı: assassin creed

Arkadaşlar nasıl biyer bilgiiniz varmı? Burada siyasal bilimler okumayı düşünüyorumda..

dostum 5 yıl boyunca orada yaşadım dünyanın cenneti başka söze gerek yok

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:38:55 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

Alıntıları Göster

dostum 5 yıl boyunca orada yaşadım dünyanın cenneti başka söze gerek yok

Eyvallah hocam içimi rahatlattın :) İmkanları nasıl bilgi verebilirmisin?

Intel®Core™ i7-3630QM 2.40GHz ( Turbo Boost 3.4GHz) - 8GB RAM - 2048MB GDDR5 GTX660M

HTC One (M8)
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Temmuz 2012 14:41:10
      bende 5 yıl orda bulundum.Dünyanın cenneti falan değil karadenizin cenneti.1-2 gitmek güzelde daha sonrası sıkılıyorsun küçük kalıyor.Turistik kaleleri güzeldir bedenaltı discosu var.Eski bir sineması var.Tavşan adası var.Lunapark açıldı küçük biraz.Gezebileceğin çarşısı var.Bim var

1-2 hafta tatil için güzel bir yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krinorex -- 21 Temmuz 2012; 14:42:22 >

• Binbaşı
      1094 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:41:59
      geçen sene gittim tatil için cennet gibi ama sürekli yaşanılır mı bilemem

• Yüzbaşı
      541 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:42:50
      Güzeldir hocam, Bartınlıyım. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:44:52 Konu Sahibi
      Teşekkür ederim arkadaşlar bilgiler için.. Ben maalesef tatil için değil okumak için gidiyoum:) Samsundan gelicem sizce çok fark varmı Samsunla arasında yada benzerlikleri neler?

HTC One (M8)
    • Yüzbaşı
      765 Mesaj
      21 Temmuz 2012 14:56:10 Konu Sahibi
      up:)

HTC One (M8)
    • Yüzbaşı
      297 Mesaj
      21 Temmuz 2012 15:49:51
      Hocam gayet yaşanacak, okunacak biyer. En azından heryer sahil, atar kafan birşeylere gidersin denize karşı oturusun bişeyler içersin. Manzarası var, havası temiz. Sonuçta orda edineceğin arkadaşlarınla amasra sende bambaşka biyer halini alıcaktır. 3 senede bir Sinop'tan İstanbul'a karadeniz turu yaparız, Amasra'nın yei ayrıdır. Çok seviceksin. Ben Aydın'da okuyorum, Amasra'ya geçmek ister misin? diye sorsalar, dakika düşünmem. Düşün; kuşadası ve izmir 40 dakika olmasına rağmen ;)

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      21 Temmuz 2012 17:11:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: yunusemresa

Hocam gayet yaşanacak, okunacak biyer. En azından heryer sahil, atar kafan birşeylere gidersin denize karşı oturusun bişeyler içersin. Manzarası var, havası temiz. Sonuçta orda edineceğin arkadaşlarınla amasra sende bambaşka biyer halini alıcaktır. 3 senede bir Sinop'tan İstanbul'a karadeniz turu yaparız, Amasra'nın yei ayrıdır. Çok seviceksin. Ben Aydın'da okuyorum, Amasra'ya geçmek ister misin? diye sorsalar, dakika düşünmem. Düşün; kuşadası ve izmir 40 dakika olmasına rağmen ;)

Eyvallah hocam nasipse gidicem :) teşekkür ederim bilgiler için:)

HTC One (M8)
    • Yüzbaşı
      513 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:00:14
      amasra çok güzel bir yer doğa olarak.geçen sene ordan geçerken tepeden baktım çok hoşuma gitti,ama kışın nasıl olur bilmem.

Cahille münakaşaya girme, dili zehirlidir seni üzer.
    • Yüzbaşı
      658 Mesaj
      21 Temmuz 2012 18:53:32
      bende bartında iktisat okumayı düşünüyorum ama iibf kampüsüyle amasrayı bağdaştıramadım.Arkadaş okuyor bartında.Amasra arabayla yarım saat mesafede diyor.Bide denize gitmek içinde arabayla yarım saat gitmen gerekiyor diyor.Bartınlılar varsa bilgi verebilirmi bu konuda

• Er
      0 Mesaj
      21 Temmuz 2012 19:35:47
      Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D
      Birde tavsiyem var ordakı restorantta balık yemenı tavsıye ederım hele birde yanındaki salatayı gör :) ramazan ayında canım çekti şimdi bak :):):)

KÜSECEKSEK OYNAMAYALIM.
    • Yüzbaşı
      765 Mesaj
      21 Temmuz 2012 20:44:06 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ugyuh

Bende bartınlıym çok güzel biyer boşuna ÇEŞMİ CİHAN dememişler. Ama çok pahalı bıyer onuda solıyım. küçükte olsa kafanı dınlemek için super bıyer.okulunada yardmcı olucak cunku canın sıkılıp ders calısacaksın :D:D
      Birde tavsiyem var ordakı restorantta balık yemenı tavsıye ederım hele birde yanındaki salatayı gör :) ramazan ayında canım çekti şimdi bak :):):)

Aman hocam hiç sosyal aktivite yok mu ders çalışmak istemiyorum ben

HTC One (M8)
    • Yarbay
      2626 Mesaj
      21 Temmuz 2012 20:48:06
      bartınlılar bi isimlerini yazabilirler mi?
      Ben de 2 yıl kaldım fakat babamın tayini yüzünden ayrıldık. Belki tanıyorumdur sizi.
      Bu arada amasra süper yer hocam sessiz sakin bir yer

𝙰𝚗𝚍 𝚑𝚊𝚒𝚕𝚜𝚝𝚘𝚛𝚖 𝚌𝚘𝚞𝚕𝚍 𝚋𝚎 𝚜𝚎𝚎𝚗 a𝚗𝚍 𝚏𝚒𝚛𝚎 𝚖𝚒𝚗𝚐𝚕𝚎𝚍 𝚒𝚗 𝚋𝚕𝚘𝚘𝚍
    • Yüzbaşı
      271 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:28:43
      bartında 5 yıl kaldım.bartın ufak yerdir.1-2 yıl tamamda sorası sıkar.tek bir caddesi var aşağı yukarı yürüyüp durusun havuzdan kemerköprüye kadar :D amasra güzel yerdir ama orası da yani 1-2 gidersin hoş gelir ama bi süreden sonra sıkar.bikaç yıl içinde sıkılırsın bartıdan belki bikaç yıl bile sürmez yani.

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:35:26
      quote:

Orijinalden alıntı: ugyuh

Benim nedense canım hiç külah şeklindeki 50 lirayı çekmedi

Anlayanlar olmuştur umarım

• Yarbay
      3235 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:37:53
      13 yıldır burada yaşıyorum. Hiçbir yararını göremedim. Neyseki bu sene son senem. Üniversite için geliyorsan hiç gelme derim. Üniversite üniversite değil bildiğin lise.

• Teğmen
      137 Mesaj
      21 Temmuz 2012 23:41:01
      kusura bakmada bartında siyasal bilimler okuyup ne olabilmeyi düşünüyorsun varsa imkanın başka yerlere bak,şehir olarak lise hayatından farklı olmaz.

• Er
      0 Mesaj
      22 Temmuz 2012 00:27:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Maydonoz Lastigi

Alıntıları Göster

Benim nedense canım hiç külah şeklindeki 50 lirayı çekmedi

Anlayanlar olmuştur umarım

pahalı oldugundanmı öle dedın ?

KÜSECEKSEK OYNAMAYALIM.
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.