Şimdi Ara

Baros satılmalı mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar bu konu hakkında?

Ben yavaş yavaş kendini bulduğunu ve en azından sezon sonuna kadar kalması gerektiğini düşünüyorum.Özellikle dün Kazım'a iki tane Elmander'e bir tane net gollük pas attı.Biri de gol oldu nitekim.

• Niye satilsin ki? Sene basindan beri cok cok iyi oynuyor.
  • önce sağ açık ve sol açıga kanat oyuncusu alsınlar da,ondan sonra baros'u satsınlar.baros-elmander forvet hattı yeterli şu an için.bakmayın siz kazıma,bir maç oynadı henüz.
  • Bence de güzel oynuyor da.Bi ara satılması gündemdeydi ondan dedim.Bence de şu an bir yerli bir yabancı sağ-sol açık ve Servet-Zan ı takasta kullanıp bir yerli defans oyuncusu alınması gerekli.
  • Satılmalı, eski Baros yok artık.
  • Dünki gibi pozisyonlarda Baros atar ama Elmanderin aldigi gibi kendi pozisyon hazirlama yapamaz. iyi bir golcu alabileceklerse bence satilmali. Attigimiz gollerdede bölge falan bosalttigi yok atilan golleri seyredin Ebounun kisisel becerisi, korner yada Elmanderin hazirladigi pozisyonlar Gs icin elmander yoksa kimse sanmasinki Baros o boslugu 3 4 mac doldurabilir.
  • ciddi olarak söylüyorum bence transfere öyle çok ihtiyacımız yok. yani defansta bir eksik göremiyorum. hakan-semih-ujfa-eboue hepsi gayet güzel oynuyorlar. orta sahada melo zaten uçtu selçuk formda emre parladı gidiyo kazım desen oynuyor. forvetler de 2 farklı tip forvetin avantajı var. hızlı fırsatçı baros ve uzun boylu güçlü elmander. daha ne isteriz ki

bence artık şu takıma bitik adamlar değil de harbi oyuncu olacak yetenekler getirilsin. shaktar da nasıl 20-24 yaş aralığında bi dünya yetenekli oyuncu var. bizde de olsun bunu diyorum.
  • Kesinlikle satılmalı atletik güçlü ve bitirici siyahi bi oyuncu alınmalı diye düşünüyorum. Baros benim için bitti sayılır artık...
  • Mevlüt devre arasında 1,5 Sezonluk kiralanmalı Tabiki opsiyonuyla
  • Satılmalı.

Talibiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Kesinlikle satılmalı atletik güçlü ve bitirici siyahi bi oyuncu alınmalı diye düşünüyorum. Baros benim için bitti sayılır artık...

Aslinda dedigin tarz bir adam Elmander ile beraber oynarsa mac ortalamasi 3 yada 4 bulur sene sonunda rahat sekilde.
  • Ben olsam satardım ama Terim ne diyorsa o , eğer faydalanırım diyorsa kalsın yok iyi teklif olursa gidebilir diyorsa gitsin.Hocaya güveniyoruz Baros'un performansı da hocaya bağlı olarak artabilir , ve üstünde artık baskı da yok Elmander olduğu için Baros sakat da olsa kötü de olsa geçen senelerdeki kadar fazla üstünde durulmuyor zira Elmander orayı idare ediyor ve takım galip geliyor o yüzden Baros yine bir oynayıp iki yatsa bile oynadığında iyi oynarsa takıma fayda sağlayabilir.
  • Baros içindeki sakatlık korkusunu atlatırsa en az bir sezon daha oynar.Ama o vakitten sonra da satılması zorlaşır.İyi bir alternatif için, iyi bir paraya satılabilir.
  • Gelecek adama bağlı ama bence satılmalı.Baros istikrarsız futbolcu şimdi sade lig var rahat yarın avrupaya felan katılırsak gene başlar oynamamaya.
  • Bence satılıp satılamaması halen kedisine bağlı.Eğer iyi performans gösterirse niye satılsın?En azından bu sezonu geçirip sezon sonu gelirken ona göre planlama yapılır.Şu an iyiye doğru gidiyor diye düşünüyorum.
  • musa sow tarzı bir adam olursa satılması uygun olur öteki türlü gelen de cok bişey katamaz suan için
  • Bu seneyi Baros'la geçirmeliyiz. Transferde önceliğimiz kanat futbolcuları olmalı.
  • Varsa barostan daha iyisi, gelsin. Çünkü barosun ölüsü bile iş yapıyor. Varsa barostan daha iyisi kadlec, lisandro, zarate gibi forvetler..
  • baros tan iyisi gelecekse satılsın ^^
  • Baros bu sene için yeterlidir,Avrupa'ya kalırsak kaliteli bi forvet gerekli.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.