Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakko9

quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

İyi de Mihraç Ural ölmemiş miydi? Bu yeni haber değil ki?

Ölmedi

nasıl ölmedi? heryerde haberi çıktı öldü gitti bilmemne diye.
    http://www.aljazeera.com.tr/haber/mihrac-ural-olduruldu
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/509649/Mihrac_Ural_olduruldu_mu_..._Orgutunden_aciklama.html
    hem el cezire hem cumhuriyet.

• quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Atatürkün vefatından sonra devlet politikasını berbatlaştıran bütün herkese öfke kusuyorum ecevit alparslan inönü evren alayına hürmet yok

Devletin başına mustafa kemal atatürk gibi bir lider istiyorum insanlar delikanlı olmalı ülküclük turancılık solculul sağcılık yok sağ muhazafakarlık zart zurt

Atatürk halkçıydı devletçiydi halkını yönetime kılan tek liderdi vatanın kurtulmasında büyük pay sahibi olan ulu önderim halka mal etti bugünde millet alparslanın politikasını beğenmedim diye bana Çanakkale bahsi açıyor.

Bu ülkeye M.K.Atatürk gibi bir lider istiyorum parti falan önemli değil. Sadece onun gibi reformist inklapçı bir lider istiyorum.

Irkçı istemiyorum hepsi bunlar yüzünden oldu diyorsun ya çanakkaleyi ondan dedim.Zira milli mücadele döneminde Kürt teali cemiyeti Atatürk zamanı dersim olayları şeyh sait isyanı daha öncesinde birsürür kürt isyanları ayaklanmalarını bilmen gerek.Hep bunların suçlusu alpaslan ecevit diyosun ya Atatürk zamanı istiyosun ya o zamanlardaki bazı kesimlerin hainliklerini söylüyorum sana.HAİNLİK BAZILARININ KANINDA VAR.

Atatürk istiklal harbi mektuplarında yazıyor şeyh sait ve damat ferit paşa anlaşarak ingilizlerin yanında olmak istiyor bizimli birlikte harbe katılan kürt yurtdaşlarımızı bizden ayırmak istiyor şeklinde yazı vardı en sonunda şeyh saidi astırdı ve güneydoğuda bütün ağalık aşiretlik hepsine son verdi ordaki bütün insanlara özgürlük verdi ancak kürtlerin bugün atatürkü tanıyamaması tamamiyle Ecevit evren alparslan İnönü gibi hükümetler yüzünden tanınamadı kim geldiyse türk milyetçiliğini zor kanla başla dayattırmak istedi onlar bugün atatürkün tek tırnağı dahi olamazlar Atatürk kendi bu vatanın evladı hisseden herkes ırkçlık dincilik ayrımcılık gözetmeksizin türktür vurgusunu yapardı ama bunlar tam tersini yaptı dolasıyla önce doğudaki insanlara atatürkü bir anlatın ondan sonra bak bakalım bir daha hdp pkk oy çıkarmı ordan ama yinede senin sözün yineleniyor ARAMIZDA HAİN VAR KANI BOZUK VAR

Türkiye'de tek azınlık kürtler değil ama dediğin sözde dayatmadan sonra tek dağa çıkan kürtler HAİNLİK BAZILARININ KANINDA VAR.

• Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Yurtiçinde kendi seçmelerine başka, dışarıda başka konuşuyorlar. Türkiye'deki açıklamalarına göre en başından beri Menbiç öncelikli hedef olarak gözüküyor. Harekatın adı da buna uygun olarak ''Fırat Kalkanı'' olarak belirlenmiş. PKK'yı nehrin doğusunda tutmak amaçlı gibi başladı fakat ''El Bab Kalkanı'' haline geldi. Eğer asıl amaç böyleyse şu ana kadar harekat başarılı olamamış.

Milli menfaatler gerektiriyorsa ambargo yemek göze alınabilir. Tüp, ekmek kuyrukları diye anlatılan dönem olan 70'leri bile söylüyorum. Hep ABD ve Rusya arasında yalpalanmak ülkemizin itibarına zarar vermiyor mu? Siyasi olarak pek becerikli olmadıkları için Suriye konusunda hep zarara uğruyoruz. Ayrıca tarafları ikna etmek dediğiniz onların çıkarına uygun olarak bir yol bulmaya çalışmaktır. Ne ABD, ne de Rusya teröristlere karşı yanımızda durmuyor. Onlara rağmen bir şeyler yapılırsa ancak başarılabilir. Onlarla birlikte olmayacağı yeterince ortaya çıktı.

quote:

Türkiye sırf Kürt Devleti korkusuyla sahada değil. Suriye İç Savaşı'nda kuzeydeki muhaliflerin başlıca destekçisi olarak kendi enerji çıkarlarını, hedeflerini gerçekleştirmeye çalışıyor.

Numan Kurtulmuş'un dediği gibi Suriye konusundaki siyasetçileri baştan beri hatalıydı. Esad'ın yıkılması Türkiye'ye hiçbir fayda sağlamaz. Eğer Esad yıkılıp meydan teröristlere ve malum ülkelere kalsaydı sıranın Türkiye'ye gelmesi çok geç olmazdı. Bu apaçık ortadayken Türkiye'nin 2011'den beri Esad ile uğraşıp devlete isyan edenleri destekleyip kışkırtmasını anlamsız buluyorum. Muhtemelen ABD'nin isteğiyle yapıldı ve şimdi ortada bırakıldık. Bu hata ülkemiz için onlarca yıl sürecek sorunların önünü açtı.

Ordumuz Rakka'ya girerse oradan çıkmak mümkün olmaz. Esad, Rusya, ABD, IŞİD, PKK gibi düşmanların tam ortasına atılmaya gerek yok. Rakka bizim sınır güvenliğimiz açısından Menbiç, Ayn El Arab kadar önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetYOL

quote:

quote:

Ölmedi

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/509649/Mihrac_Ural_olduruldu_mu_..._Orgutunden_aciklama.html

Yalanlandı.https://twitter.com/MihracUral2 1 martta yapıldı söylediğim eylem 3 gün önce

• Ulan suriyenin %5 i kürt ama topraklarının %40ini kontrol ediyorlar böyle birsey olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ölmedi

Yalanlandı.https://twitter.com/MihracUral2 1 martta yapıldı söylediğim eylem 3 gün önce

ben senin önüne el cezire anadolu ajansı koyuyorum sen bana ne idüğü belirsiz twitter hesabı,....

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ölmedi

nasıl ölmedi? heryerde haberi çıktı öldü gitti bilmemne diye.http://www.aljazeera.com.tr/haber/mihrac-ural-oldurulduhttp://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/509649/Mihrac_Ural_olduruldu_mu_..._Orgutunden_aciklama.html

ben senin önüne el cezire anadolu ajansı koyuyorum sen bana ne idüğü belirsiz twitter hesabı,....

verdiğin haber ajanslarından " Örgüt, Ural'dan 27 Mart'tan beri haber alamadıklarını, irtibatlarının kesildiğini, ölüp ölmediğine dair herhangi bir bilgiyi teyit edemediklerini duyurdu.

Ahrar uş-Şam geçen hafta bir açıklama yaparak Mihraç Ural'ı öldürdüklerini açıkladı."

Ahrar ın kolpa haberiydi bütün Türk medyasına kesin öldü diye yayınlandı.Youtube da canlı yayın yaptı bu haberlerden sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakko9 -- 4 Mart 2017; 17:45:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Bu harita sayesinde bütün meseleyi anladım. Allah yardımcısı olsun askerlerimizin

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Ulan suriyenin %5 i kürt ama topraklarının %40ini kontrol ediyorlar böyle birsey olamaz

Abd ve işid sağolsun güzel tiyatro sergiliyorlar. Her biri kurgu. Ölen hep masum. Kazanan hep küresel güçler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

Pazarlıklar devam ediyor.Ekonominin çökmemesi için garanti istiyorlar.

Kim kimle ne pazarlığı yapiyor

Orasınıda sen anla artık.
    Bizim istediğimiz PYD'yi bitirmek değil pastadan pay almak.,
    Şimdiye kadar PYD yi bitirmek için 10 hamle yapıldıysa PYD yi güçlendirmek için ise 1000 hamle yapılmıştır.Her zaman ki gibi eylemlerimiz ve söylemlerimiz birbirine tezat.
    Aslında, bizler alıştık artık.İsrail'in arkasından o kadar attılar, tuttular sonra oraya kendileri için giden insanların ruhlarını sattılar.

Şuan Trump konusu, bizimkiler için dahada vahim.OBAMA, bizimkilere milleti kandırmak (içerinin gazını almak) için izin veriyordu.Bu sayede, ülkedeki siyasal islamcılar kandırılıyordu.Şimdi Amerika'ya sallama lüksleride ellerinden gitti.Trump'ın karşısında hazır ol da bekliyorlar.Bakalım Trump BOP'a bizle mi devam edecek

• TSK & ÖSÖ Cehenneme odun olarak gönderdiği pkk-pyd leşler

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Orijinalden alıntı: ardabilal

Sizce ne olacak hocam?
    bu suriyeden ben hiç birşey anlamadım.
    Şuanki durum ne iyi mi kötü mü?
    daha iyi mi olacak daha kötü mü?

Ne olacak kürt devleti kurulmak üzere sınırımızda 400 km ypg egemenlği var

5 yıl olmuş adamlar hala bağıra bağıra menbiçe giricez giriyoruz ha bak valla giricez diyor.

Sen böyle bağıra çağıra boş milliyetçilik yaparsan adamlar alttan kantonu birleştirir rusya ve esad desteğini de alır.

https://syria.liveuamap.com/

Haritayı bir incele durumun ne kadar kötü oldugunu anlarsın sarılar YPG/PKK bu arada.

Bakınız yine bu adam, yine manipülasyon...

YPG'nin 400km'lik toprağı var doğru. Yaklaşık da 50km derinliği var desek 20.000 km2'lik bir bölgeden söz ediyoruz. Peki YPG/PYD'nin 20.000 km2'lik bir bölgeyi efektif bir şekilde koruyabilecek kadar kellesi var mı? Tabii ki yok. ABD ve Rusya bu mahluklara saldırmasını engellemese TSK 1 haftaya tüm bölgeyi temizler...

RavenoLL adlı bu elemana dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.F.Hopper -- 4 Mart 2017; 18:27:36 >

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Yine fetullahin agzi ile konusmussun bir sunucunun yaptigi hatayi butun bir kesime mal etme.sen tavuk bile kesemessin burdan atip tutuyrsun.senin darbe gecesi kacan odlek liderinden haber ver.

• Tenekenin teki eline g3 versen bir saat tutamaz.bozguncunun teki

• quote:

Orijinalden alıntı: yyyaaannnbu

quote:

quote:

Sizce ne olacak hocam?

5 yıl olmuş adamlar hala bağıra bağıra menbiçe giricez giriyoruz ha bak valla giricez diyor.

Sen böyle bağıra çağıra boş milliyetçilik yaparsan adamlar alttan kantonu birleştirir rusya ve esad desteğini de alır.

Haritayı bir incele durumun ne kadar kötü oldugunu anlarsın sarılar YPG/PKK bu arada.

YPG'nin 400km'lik toprağı var doğru. Yaklaşık da 50km derinliği var desek 20.000 km2'lik bir bölgeden söz ediyoruz. Peki YPG/PYD'nin 20.000 km2'lik bir bölgeyi efektif bir şekilde koruyabilecek kadar kellesi var mı? Tabii ki yok. ABD ve Rusya bu mahluklara saldırmasını engellemese TSK 1 haftaya tüm bölgeyi temizler...

Sizin gibi pırıl pırıl kafalar görünce gülüyorum sadece

Arkasında rusya var abd var militan sayıları 100 bine yaklaşmış

He canım he 1 hafta ne ki 3 güne alırız fazla demişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Yine fetullahin agzi ile konusmussun bir sunucunun yaptigi hatayi butun bir kesime mal etme.sen tavuk bile kesemessin burdan atip tutuyrsun.senin darbe gecesi kacan odlek liderinden haber ver.

İlgiyi konuya bakarsan Melih Gökçekin özel harekatçılarımıza ağzıyla "Kömür oldular" dediğini görebilirsin. Videosu var.

• Munafik dolu memleket isler iyi gidince yanasirlar biraz isler bozulsa Allah korusun satarlar memleketi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sizce ne olacak hocam?

100.000 bayagı iyiymiş ya. Age of Empires falan oynuyoruz sanırım... Böyle devam.

• Ben programi izlemedim melih gokcek hata etmisse ozur dilesn.ona bakarsan kemal de hendekcilere arkadas dedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sizce ne olacak hocam?

100.000 bayagı iyiymiş ya. Age of Empires falan oynuyoruz sanırım... Böyle devam.

Realiteden uzak sadece gazla çalışan kafa sizinki ne diyimki sen 5 bin mevcutları oldugunu sanmaya devam et

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.