Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lotusx

Menbiç'in kuzeyine konuşlandığı belirtilen Stryker'lar;

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Sanıyorum ilk resimde görünen yer Süleyman Şah Türbesi'nin eski yeri. Geçtikleri köprü de Karakozak Köprüsü (Menbiç'in doğusunda). Fırat'ın batısına geçiyorlar/geçmişler.

Köprü, SDF/YPG Menbiç'e girmeden hemen önce, Menbiç'e yöneldikleri zaman IŞİD tarafından yıkılmıştı. (Hasar görmüştü.) Menbiç harekâtı esnasında SDF ve ABD özel kuvvetleri sallarla falan geçmişlerdi Fırat'ı. Menbiç alındıktan sonra kısmen onarıldı, tahkim edildi.

Bugünleride göreceğimiz varmış demek.

O türbeyi kaçırmasalardı şuan elimizde güçlü bir koz olurdu. Ama işte kime çalıştıkları belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Rejim askerleri ve Rejim yanlıları Hatay ve İskenderun Suriye toprağı olduğunu ve geri alacağını bildren bir eylem yapmışlar.Eylemi Mihraç Ural ayarlamış

Türkiye de bu adamı sevenler çok ne yazık ki

Yiyorsa denesinler. O zaman baştaki basiretsizler değil bu ülkeninvatan evlatları karşılarında olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

tel abyaddan batıya doğru m4 yolu hizasında.
  • Yavv biri çıksında ülkemizde ki 4.5 Milyon Suriyeliye Refarandum yapsın. Abdyi suriyede istiyormusunuz diye.

Hayır çıkarsa "terör destekçisi abd" diyerek bağıra bağıra çekilmelerini söylesinler.

Reste rest çekmeyi bilin artık be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 4 Mart 2017; 15:13:12 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 22:51:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Gerçekten ihtimal dahilinde olduğunu sanmıyorum. Eğer yapılırsa baya şaşırırım.

• Suriyeye neden girdik diyenleri anlamıyorum. Sınırlarımızda pkk bölgelerinin birleşmesine izin mi verseydik? ayrıca Suriyeliler türkiyede denize giriyorlar türkler suriyede ölüyor diyorlar ama biz suriyeye onlar için girmedik ki. Pkk ve ypgye karşı olduğumuz için girmedik mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazarlıklar devam ediyor.Ekonominin çökmemesi için garanti istiyorlar.

• Son durum nedir arkadaşlar var mı bir gelişme ? Yoksa sıkıştık mı bu bölgede ...
  • 1-2 köyde çatışmalar var ama biraz durgun gibi.

SDF dirençli bir örgüt ve tek cephede kolay kolay kaybetmez.

Ancak bizim ordu komple girer ve alır ama o da sıkıntılı gibi Rusya istemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Atatürkün vefatından sonra devlet politikasını berbatlaştıran bütün herkese öfke kusuyorum ecevit alparslan inönü evren alayına hürmet yok

Devletin başına mustafa kemal atatürk gibi bir lider istiyorum insanlar delikanlı olmalı ülküclük turancılık solculul sağcılık yok sağ muhazafakarlık zart zurt

Atatürk halkçıydı devletçiydi halkını yönetime kılan tek liderdi vatanın kurtulmasında büyük pay sahibi olan ulu önderim halka mal etti bugünde millet alparslanın politikasını beğenmedim diye bana Çanakkale bahsi açıyor.

Bu ülkeye M.K.Atatürk gibi bir lider istiyorum parti falan önemli değil. Sadece onun gibi reformist inklapçı bir lider istiyorum.

Irkçı istemiyorum hepsi bunlar yüzünden oldu diyorsun ya çanakkaleyi ondan dedim.Zira milli mücadele döneminde Kürt teali cemiyeti Atatürk zamanı dersim olayları şeyh sait isyanı daha öncesinde birsürür kürt isyanları ayaklanmalarını bilmen gerek.Hep bunların suçlusu alpaslan ecevit diyosun ya Atatürk zamanı istiyosun ya o zamanlardaki bazı kesimlerin hainliklerini söylüyorum sana.HAİNLİK BAZILARININ KANINDA VAR.

Atatürk istiklal harbi mektuplarında yazıyor şeyh sait ve damat ferit paşa anlaşarak ingilizlerin yanında olmak istiyor bizimli birlikte harbe katılan kürt yurtdaşlarımızı bizden ayırmak istiyor şeklinde yazı vardı en sonunda şeyh saidi astırdı ve güneydoğuda bütün ağalık aşiretlik hepsine son verdi ordaki bütün insanlara özgürlük verdi ancak kürtlerin bugün atatürkü tanıyamaması tamamiyle Ecevit evren alparslan İnönü gibi hükümetler yüzünden tanınamadı kim geldiyse türk milyetçiliğini zor kanla başla dayattırmak istedi onlar bugün atatürkün tek tırnağı dahi olamazlar Atatürk kendi bu vatanın evladı hisseden herkes ırkçlık dincilik ayrımcılık gözetmeksizin türktür vurgusunu yapardı ama bunlar tam tersini yaptı dolasıyla önce doğudaki insanlara atatürkü bir anlatın ondan sonra bak bakalım bir daha hdp pkk oy çıkarmı ordan ama yinede senin sözün yineleniyor ARAMIZDA HAİN VAR KANI BOZUK VAR

• Gençler hala anlamadınız mı bunların derdi ülke falan değil
    Şehitlerimiz umurlarında değil
    Sırf oy için şehitlerimize kömür dedi bunlar
    Referanduma kadar da milliyetçi takılırlar her türlü oyunu oynarlar
    Tek amaçları BAŞKANLIK.
    Fazlasını beklemeyin klavyenizi boşa yormayın..
    Bu ülkenin göbeğini yine halk kesecek zamanı geldiğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 4 Mart 2017; 16:46:56 >
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Sizce ne olacak hocam?
    bu suriyeden ben hiç birşey anlamadım.
    Şuanki durum ne iyi mi kötü mü?
    daha iyi mi olacak daha kötü mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Range.. -- 4 Mart 2017; 16:55:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Gençler hala anlamadınız mı bunların derdi ülke falan değil
    Şehitlerimiz umurlarında değil
    Sırf oy için şehitlerimize kömür dedi bunlar
    Referanduma kadar da milliyetçi takılırlar her türlü oyunu oynarlar
    Tek amaçları BAŞKANLIK.
    Fazlasını beklemeyin klavyenizi boşa yormayın..
    Bu ülkenin göbeğini yine halk kesecek zamanı geldiğinde.

Manipülasyondan başka işin var mı senin? Kargalar güler bu yaptığına...

• quote:

Rejim askerleri ve Rejim yanlıları Hatay ve İskenderun Suriye toprağı olduğunu ve geri alacağını bildren bir eylem yapmışlar.Eylemi Mihraç Ural ayarlamış

Türkiye de bu adamı sevenler çok ne yazık ki

Bu güzel haber aslında, bunlar hataya adım atmaya çalıştıkları an Türkiye savaş açma hakkına sahip, ABD ve Rusya sınırları belli olan bir ülkeden toprak almak niyetinde bir gruba destek resmî destek vermeyi dünyaya açıklayamaz ama silah yardımları devam eder be bu sıkıntı çıkarır

• İyi de Mihraç Ural ölmemiş miydi? Bu yeni haber değil ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

İyi de Mihraç Ural ölmemiş miydi? Bu yeni haber değil ki?

Ölmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardabilal

Sizce ne olacak hocam?
    bu suriyeden ben hiç birşey anlamadım.
    Şuanki durum ne iyi mi kötü mü?
    daha iyi mi olacak daha kötü mü?

Ne olacak kürt devleti kurulmak üzere sınırımızda 400 km ypg egemenlği var

5 yıl olmuş adamlar hala bağıra bağıra menbiçe giricez giriyoruz ha bak valla giricez diyor.

Sen böyle bağıra çağıra boş milliyetçilik yaparsan adamlar alttan kantonu birleştirir rusya ve esad desteğini de alır.

https://syria.liveuamap.com/

Haritayı bir incele durumun ne kadar kötü oldugunu anlarsın sarılar YPG/PKK bu arada.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: porsoro

İyi de Mihraç Ural ölmemiş miydi? Bu yeni haber değil ki?

Ölmedi

nasıl ölmedi? heryerde haberi çıktı öldü gitti bilmemne diye.
    http://www.aljazeera.com.tr/haber/mihrac-ural-olduruldu
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/dunya/509649/Mihrac_Ural_olduruldu_mu_..._Orgutunden_aciklama.html
    hem el cezire hem cumhuriyet.

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.