Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

'Doğal Kararlılık Operasyonu' Birleşik-Ortak Görev Gücü(CJTF–OIR) Komutanı Korgeneral Stephen Townsend, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'deki faaliyetleri ve Rakka operasyonu hakkında konuştu. Townsend, "TSK, koalisyonun Rakka için çalışmalarını engellememeye dikkat etmeli" dedi.

tr.sputniknews.com
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 22:52:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atılgan oo kullanıcısına yanıt
    senin dediğin kadar basit olmaması gerek o zaman bu ülke kabile devleti düzeyine inmiş olur
  • Atılgan oo kullanıcısına yanıt
    Valla senin tribindekiler Suriye'ye ilk girdiğimizde de aynısını diyordu ama neyse.

Bu arada; İstersen belirli bir yaşı gelmiş olan insanlara sor, istersen videoları izle, istersen dökümanlar oku ama sen kabul etsen de etmesen de PKK'nın azgın dönemlerinde Türk ordusunun çok eli kolu bağlı olması yüzünden askerlerin nasıl sıkıntı çektiğini MHP'lisi de CHP'lisi de AKP'lisi de biliyor. (Tabiki objektif olanlar sadece. Takım tutar gibi parti tutanlar değil.)
    G3'leri temizlemekle yükümlü askeri personellerin nasıl hainlikler yaptığını(bkz: çatışma anında bir şarjör bitmeden tutukluluk yapan silahlar), askerlerin ani pkk baskınına uğrayınca saatlerce cobra nasıl beklediğini, özellikle 1980-90 bandında karakol baskınlarıyla ülkenin nasıl bir psikolojik baskı altında tutulduğunu biliyoruz. Sen git Amerika'dan Cobra, Sikorsky al sonra operasyon sürecinde hasar alınca Amerika yedek parçasını hem aşırı pahalıya versin hem de aylarca seni süründürsün.

İşin 'politika' kısmını bilemem ama milli savunma ve ordu teknolojisinde büyük bir ilerleme olduğu kesin. Ben artık Suriye'den ''Hadi yallah Türkiye'' dendim mi çıkabileceğimizi sanmıyorum.
    Şayet AKP'li değilim. Malum kesimin hükümeti neredeyse Atatürk'ten bile üstün tutmasına da tepki gösteririm, başka bir malum kesimin ise hükümet karşıtlığı yapıcam diye ülke için adeta sancı gibi geçen dönemleri istemesine de tepki gösteririm. Sırf bu yüzden bana malum kesim damgası yapıştıracaksan buyur yapıştır. Umurumda olmaz.

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• Klasik olacak ama bizim Suriye'de ne işimiz var? Peki girdik diyelim. Bizim için terörist kabul ettiğimiz unsurlara karşı niye mücadele etmiyoruz. PYD,PKK gibi sadece İŞİD mi? Zamanında ABD için Tezkere çıkarmaya çalışan AKP hükümeti, yine ABD'nin dediğini yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

Atatürkün vefatından sonra devlet politikasını berbatlaştıran bütün herkese öfke kusuyorum ecevit alparslan inönü evren alayına hürmet yok

Devletin başına mustafa kemal atatürk gibi bir lider istiyorum insanlar delikanlı olmalı ülküclük turancılık solculul sağcılık yok sağ muhazafakarlık zart zurt

Atatürk halkçıydı devletçiydi halkını yönetime kılan tek liderdi vatanın kurtulmasında büyük pay sahibi olan ulu önderim halka mal etti bugünde millet alparslanın politikasını beğenmedim diye bana Çanakkale bahsi açıyor.

Bu ülkeye M.K.Atatürk gibi bir lider istiyorum parti falan önemli değil. Sadece onun gibi reformist inklapçı bir lider istiyorum.

Irkçı istemiyorum hepsi bunlar yüzünden oldu diyorsun ya çanakkaleyi ondan dedim.Zira milli mücadele döneminde Kürt teali cemiyeti Atatürk zamanı dersim olayları şeyh sait isyanı daha öncesinde birsürür kürt isyanları ayaklanmalarını bilmen gerek.Hep bunların suçlusu alpaslan ecevit diyosun ya Atatürk zamanı istiyosun ya o zamanlardaki bazı kesimlerin hainliklerini söylüyorum sana.HAİNLİK BAZILARININ KANINDA VAR.

• Menbiç batısı ;

Menbiç doğusu ;

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 31 Mayıs 2021; 22:52:17 >
  • hırtçılar kucaktan kucağa atlıyor bakıyorum. Bakalım başka nereye atlayacaklar.
  • Esad coktan devrılmıstı ama ne rusya ne iran nede abd istemıyor çünkü deaş la işbirliği içerisindeler.deaş bittimi burda duramıyacaklar çünkü baska terör örgütü yok pıyasada.zaten gercek manada teror orgutlerıyle savasan acıkla bellı oldu.ama bız bu cografyada kalıcıyız onlar gıtmek zoruda enınde sonunda.bız sabırlı olup daha daha dikkatlı bı polıtıka ızlememız lazım pyd pkk enınde sonunda elımıze dusecek.Acil Mi
  • Rejim askerleri ve Rejim yanlıları Hatay ve İskenderun Suriye toprağı olduğunu ve geri alacağını bildren bir eylem yapmışlar.Eylemi Mihraç Ural ayarlamış

Türkiye de bu adamı sevenler çok ne yazık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakko9 -- 4 Mart 2017; 13:48:0 >

• burakko9 kullanıcısına yanıt
    Söz konusu Türkler olunca Dünya temsili falan değil.
    “Köyün İtleri, Kendi Aralarında Düşman Olsalar Da Kurdu Görünce Birleşirler.” lafı boşa değil.

• sysmotokurye S kullanıcısına yanıt
    Elbette sabirli olmaliyiz ama bir yandan da savas sanayimizi gelistemelyiz.

• Bu kotu durumlardan ancak birlk ve beraberlik ile cikabiliriz.yoksa firsat bulsalar bizi hemen ezerler.

• madem ypg menbicten gitmeycekti kantonlar birşecekti, o zaman al bab için ödediğimiz çok ciddi maddi manevi bedelinde bir değeri kalmıyor. bari orayıda ypg alsaydı rahat 2000 teroristi ölürdü.

• Menbiç civarında bulunan öncü ÖSO gruplarını YPG darmadağın etmiş,video paylaşmışlar bir sürü ölü var.TSK neden desteğini çekti Menbiç teki ÖSO birliklerinden.resmen intihara yolladılar adamları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

Menbiç civarında bulunan öncü ÖSO gruplarını YPG darmadağın etmiş,video paylaşmışlar bir sürü ölü var.TSK neden desteğini çekti Menbiç teki ÖSO birliklerinden.resmen intihara yolladılar adamları

Videosu nerde hocam link alabilir miyiz

https://twitter.com/QalaatAlMudiq/status/837951265128734720 2.video

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atılgan oo

quote:

Menbiç civarında bulunan öncü ÖSO gruplarını YPG darmadağın etmiş,video paylaşmışlar bir sürü ölü var.TSK neden desteğini çekti Menbiç teki ÖSO birliklerinden.resmen intihara yolladılar adamları

Videosu nerde hocam link alabilir miyiz

https://twitter.com/QalaatAlMudiq/status/837951265128734720 2.video

Hevaller kaç tane kayıp verdi kimbbilir. Bu çatıştıkları bölge Jubb Al-Amir. ÖSO tekrar ele geçirdi burayı. Ölenler şehitlerimize Allah rahmet etsin.

• Gelecek hareketimiz ne olacak ? Bakıyorum olduğu olacağı yok gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Turkiye yavaş yavaş öso'yu satacak mi acaba? Bana nedense Turkiye-Rusya ve Rejim anlaştı öso üzerine çok güzel oyun oynadılar gibi geliyor ama bakalım. Asker öso ile bu kadar yakın ilişkiler kurmusken bu yapılacaksa bile belli edilmeden yapılması lazım çok zor olmasa gerek.

• Başlığı düzenle dostum bi yere girdiğimiz falan yok.

• 
Sayfa: önceki 687688689690691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.