Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resim ekleyemiyorum sorun var sitede galiba
  • Son Dakika: Isid haber ajansı Türk tanklarının Bab kırsalını vurmaya başladığını duyurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Resim ekleyemiyorum sorun var sitede galiba

link varmı.
  • afrini savaş uçakları vurdu diyor pkk bok medyası hatta atom bombası diyen bile var.şöyle olabilir en son pkk vurduğumuzda bizim uçaklar Suriye'ye giremiyordu.tekrar girmeye başlayınca hevalleri korku salmış olabilir ve yalan haber üretmiş olabilirler.
  • ISID'i takip eden biri olarak söylüyorum, çatışmadan toprak verdiği yerleri haber olarak geçmez.Ama karşı kuvvet şurdan bomba attı,tankla vurdu,ilerdi vs haberleri geçince orada bir direniş oluyor.

Bab ISID'ten alınır fakat kayıp verilebilir.ÖSO'nun en büyük kayıpları burada olabilir aynı şekilde TSK'nin de
  • Afrin vuran Türk jetleri ve YPG son hali

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • TSK destekli ÖSO birlikleri
    Kuzey BAB'da başlattıkları operasyon ile 4 Köyü IŞID'den Alarak BAB 2.km mesafe ulaşıldı işten son güncel Harita

• ve işte Karşınızda El-Bab

• Önceliğimiz El-Bab.
    Afrin bombalandı haberleri geliyor. Şu an sadece PKK medyasında var ve teyide muhtaç.
    PYD/PKK Afrin tarafından El-Bab'a ilerlemeye çalışıyordu.
    Belki akıllı olun mesajı verilmiş olabilir.
    Zira sadece ilerlemeye çalıştıkları yerlerde vuruyorduk.
    Merkeziniz de elimizin altında çekilin yolumuzdan demiş olabiliriz.
  • Arkadaşlar sitenin görünümü değişti galiba? Önceden fiziki bir şekilde bakabiliyorduk kaldırdılar mı o seçeneği?

http://syria.liveuamap.com/
  • actively kullanıcısına yanıt
    " küçük devletlere böl ve yönet " size tanıdık geldi mi? Yugoslavya ve Çekoslovakya'yı hatırlıyorsunuzdur. Şimdiki halleri nasıl? Bırakın Amerika'yı Rusya'yı İngiltere'yi kendi çapında bunlar yanında çapsız kalan Fransa, Almanya ve İtalya bile diğer devletler üzerindeki hakimiyetini arttırmak için rakipleri bölünsün ister. ABD'nin vizyonu ve hedefi kısa vadeli değil ki, uzun vadeli olarak Dünya üzerindeki tüm devletleri bölebildikleri kadar bölmek istediklerini herkes biliyor. Garip olan sizin ( medeniyet ile mukayese ederek ) bölünmeyi normal ve olağan bir şey olarak " bir dönem de olsa " kabullenebilmiş olmanız. Biz belki görmeyiz ancak ileride sıra teker teker o Avrupa devletlerinin de hepsine gelecek, gün gelecek büyük devletler Dünya'yı tek başına yönetmek için Almanya'yı da bölmek isteyecek Fransa'yı da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ışid Azez'de çocuk hastanesine bombalı araç saldırı düzenlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

" küçük devletlere böl ve yönet " size tanıdık geldi mi? Yugoslavya ve Çekoslovakya'yı hatırlıyorsunuzdur. Şimdiki halleri nasıl? Bırakın Amerika'yı Rusya'yı İngiltere'yi kendi çapında bunlar yanında çapsız kalan Fransa, Almanya ve İtalya bile diğer devletler üzerindeki hakimiyetini arttırmak için rakipleri bölünsün ister. ABD'nin vizyonu ve hedefi kısa vadeli değil ki, uzun vadeli olarak Dünya üzerindeki tüm devletleri bölebildikleri kadar bölmek istediklerini herkes biliyor. Garip olan sizin ( medeniyet ile mukayese ederek ) bölünmeyi normal ve olağan bir şey olarak " bir dönem de olsa " kabullenebilmiş olmanız. Biz belki görmeyiz ancak ileride sıra teker teker o Avrupa devletlerinin de hepsine gelecek, gün gelecek büyük devletler Dünya'yı tek başına yönetmek için Almanya'yı da bölmek isteyecek Fransa'yı da.

Arkadaşım herkesin fikri farklı olabilir, önemli olan fikirlere saygı, ama ben biraz daha hür düşünmenizi öneririm, şimdiye kadar size okullarda dikte ettirilen fikirlerden uzaklaşın, türk halkı için herşey tabu, açık açık hiç bir mesele tartışılamıyor, insanlar aydınlanamıyor, hemen kavga gürültü, halkın birbirini yiyeceğinden korkuluyor, bize demokrasi bile daha erken, okullarımızda eğitim içler acısı, matematik ve fen fakiri bir toplum yetiştiriyoruz.
  • BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

TSK bir yanda Afrin'deki pkk hedeflerini Bir yanda El bab'taki daiş hedefleri çoşturuyor..Son 2 km

Görünen o ki Elbab Dabıq gibi kolayca alınacak, fazla işid mukavemeti yok, saldırı büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi actively -- 13 Kasım 2016; 14:8:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: actively

quote:

Arkadaşım herkesin fikri farklı olabilir, önemli olan fikirlere saygı, ama ben biraz daha hür düşünmenizi öneririm, şimdiye kadar size okullarda dikte ettirilen fikirlerden uzaklaşın, türk halkı için herşey tabu, açık açık hiç bir mesele tartışılamıyor, insanlar aydınlanamıyor, hemen kavga gürültü, halkın birbirini yiyeceğinden korkuluyor, bize demokrasi bile daha erken, okullarımızda eğitim içler acısı, matematik ve fen fakiri bir toplum yetiştiriyoruz.

Devleti ileri götürecek halkın refahını arttıracak herşey tartışılabilir de üzerinde farklı mahiyetlerde yorum da yapilabilir ancak devletin bölünebilirligini de tartisabilelim dediğiniz zaman ben halkımızın belki de %90 ı olarak betimlediginiz grup gibi bunun tartisilabilir bir konu olduğunu düşünmüyorum. Üniter devletin ( halkın kaçta kaçı bunun ne demek olduğunu biliyor bilmiyorum ) , Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bütünlüğünün tartışma konusu yapilabilirligini asla kabul etmiyorum . Dedelerimiz 100 sene önce, torunlari 100 sene sonra bu devlet bölünebilir mi diye tartışalım diye kanlarını döküp canlarını vermediler.

• Galiba TSK f16 larla afrini vurmamış Esad veya Rusya füze fırlatmış
  • quote:

TSK bir yanda Afrin'deki pkk hedeflerini Bir yanda El bab'taki daiş hedefleri çoşturuyor..Son 2 km

Görünen o ki Elbab Dabıq gibi kolayca alınacak, fazla işid mukavemeti yok, saldırı büyük.

Evet belkide EL-BAB'da pek direniş olmayabilir çünkü Musul tehlikeye girdi. Ve Rakkaya yığınak yapılıyor sanırım. Mevcut güçleri azalışta artık. Sonuçta bir yerden bir destek alamıyorlar cephaneleride azalmaya başladı.

Aslında bir yandan iyi oluyor çünkü gerizekalı pislik zihniyetli insanlar temizleniyor hiç olmazsa. Savaşın acımasız yanı ise geride göz yaşı kan bırakması. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin. İnşallah bu coğrafyada kan gözyaşı hakimiyeti son bulur barış ve huzura doğru yol alırız. Bu da zor gözüküyor. Rusya ve ABD süreci çatışmaya yönlendiriyor hep. Ortada işid kalmayınca buda net bir şekilde ortaya çıkacak. Benim tahminim işid 1 seneye kalmaz lağv edilir.
  • Bansai! kullanıcısına yanıt
    Dün Rus yetkililer afrine giderek ypgye el babtan uzak durun diye yazılar vardı twitterda.bugün afrini Ruslar vurmuş gözüküyor mapte.

https://www.youtube.com/watch?v=1M1fPxyiD60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caga17 -- 13 Kasım 2016; 14:53:32 >
  • quote:

quote:

quote:

Devleti ileri götürecek halkın refahını arttıracak herşey tartışılabilir de üzerinde farklı mahiyetlerde yorum da yapilabilir ancak devletin bölünebilirligini de tartisabilelim dediğiniz zaman ben halkımızın belki de %90 ı olarak betimlediginiz grup gibi bunun tartisilabilir bir konu olduğunu düşünmüyorum. Üniter devletin ( halkın kaçta kaçı bunun ne demek olduğunu biliyor bilmiyorum ) , Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin bütünlüğünün tartışma konusu yapilabilirligini asla kabul etmiyorum . Dedelerimiz 100 sene önce, torunlari 100 sene sonra bu devlet bölünebilir mi diye tartışalım diye kanlarını döküp canlarını vermediler.

Sizi anlıyorum, zaten ben yüzde 10 a bile girmediğimi düşünüyorum, size yıllardır okullarda dikte ettirilen ezberci bir eğitimin parçasısınız, ama 40 sene önce de aynı fikirdeydim, ama belki milletim zamanla değişir diyordum, ama maalesef gelcek nesilden çok ümütli değilim. Evet ben de Atatürk hayranıyım, ama körü körüne milliyetçi değilim. Bu konuları tatışmak hala erken görülüyor. Yine de en azından uslubunuzu düzelttiğiniz için size teşekkür ederim.

Ha bir şey daha ekliyim belki sizi düşündürür. Yüzbinlerce ecdadımız yemen ve arap ellerinde ölmüş, belki Çanakkaleden ölenden de fazla, araştırıp bakmadım, Suriyeyi, Iraqı da sınırlarımıza alalım, sizin mantığınıza göre, ama o kadar kara cahil arap, kürt milletiyle, türkiyenin zenginliğini, güzelliklerini paylaşmanız da gerekir. Food for thought.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi actively -- 13 Kasım 2016; 15:3:40 >
  • SON DAKIKA
    Afrin vuran bir balistik füze ve Rus yapımı

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.