Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
46.082
Cevap
187
Favori
2.637.793
Tıklama
Giriş

Orijinalden alıntı: hsngencer

yaw şu yunanistana 1 2 tane bora fuzesi sallasak.her op da bunlara bişey oluyor.
    İlk önce şu adaları geri alman lazım şu son 15 senede göz yumduğun hani ne yapacan keçi mi besleyecen demişti bir kadın habertürkte zaman zaman turuncu zaman zaman kızıl kafa olan kadın.Kıta sahanlığın için çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 10 Ekim 2019; 20:45:22 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

SON DAKİKA: BM GÜVENLİK KONSEYİ TÜRKİYE’NİN SURİYE’DEKİ ASKERİ HAREKATINI KINAMAYI BAŞARAMADI.

ABD VE RUSYA KINAMA BİLDIRISİNİ VETO EDİNCE ASKERİ MÜDAHALE KINANAMADI.

Turkish Market/@kamerknc
    Ben buna ABD ve Rusya'nın Türkiye'yi kendi saflarına çekme çalışması derim.

Çünkü harekattan sonra Suriye masasında Türkiye'nin eli çok güçlü olacak.
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HamiyetiTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

SON DAKİKA: BM GÜVENLİK KONSEYİ TÜRKİYE’NİN SURİYE’DEKİ ASKERİ HAREKATINI KINAMAYI BAŞARAMADI.

ABD VE RUSYA KINAMA BİLDIRISİNİ VETO EDİNCE ASKERİ MÜDAHALE KINANAMADI.

Turkish Market/@kamerknc
    Basında yok henüz

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Nasıl basit bir köy hekiminin sessiz çalışmaları kimse farkına varmadan sağlık istatistiklerinde bir yekûn tutarsa, nasıl bir piyade bölüğünün savaşı kesin sonucu hazırlayan sebebler arasında yer alırsa, ben de eserimde milli terbiyemiz için kendimce faydalı saydığım bir hamle yapacağım. H.N.Atsız
  • Yarbay
    7657 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ey merhametli Türk

Kimyasal biyolojik nükleer başlık yok ne işe yarar ki.

Alıntıları Göster
    azıcık sussalar yeter.her op de bunların gotu kalkıyor.15 temmuzda bile canlı yayında tr ye saldırmanın tam zamanı bekledigimiz gun geldi diye acıklamalar yapmişlardi.
    |
    |

Ben trumpa bunu söyleyebilen biri olduktan sonra ya da ben böyle düşündükten sonra “onlar” dediklerinden olsam ne olacak ?

Tabi senin ve senin gibi düşünenlere göre iki tip insan vardır. Bizden ya da onlardan... O yüzden sizi de anlıyorum problem yok takılın öyle kendi halinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sarah Kerrigan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Kınamayan bir tek rusya var sanırım sebep şu olabilir mi acaba planlanan enerji koridorunun sekteye uğraması ve olası avrupanın rusyaya bağımlılığın devam etmesi.

Alıntıları Göster
    konuyu kirletmemek adına cevap vermeyeyim diyorum ama sen hala bu konuyu kirletme merakı ile yazıyorsun.

esad yada esed ne hat ise bu ve babası pkk ları himaye edip bize kışkırtmadımı? biz apoyu çıakrt demesek hala orada duracaktı. şimdi gelmiş bu katil zihniyetli mahlukat ile anlaşalım diyorsun. ayrıca suriye konusunda esadın ne etkisi yetkisi varki anlaşayım. onun hamisi ağ babası rusya putin

bunun suriye üzerinde zerre kadar etkisi yok ya rusya yada iran olmasa zaten şimdiye esamesi okunmuyordu. ve fırsatını imkanını bulsa pkk sdg ile yine anlaşır yeterki bir amacı menfaati olsun.

bizim için yalnızlık aılışagelmiş birşeydir. bu hep böyleydi böylede oalcaktır. rusya ses çıkartmıyorsa bizi sevdiğinden yada pkk sdg yi sevmediğniden değil menfaatleri için öbürleride böyle

haa şu konuda evet suriyenin esadın bu akdar direnebileceğinin hesabını kimse yapmıyordu. esad ülkeyi batırmak uğruna iktidarını kaybetmemek için herşeyi yaptı yapıyor ve yapmayada devam edecek. az olsada benim yönettiğm bir topran olsun yeter modunda esadın suriyenin bütünü için bir hevesi amacı olduğunuda düşünmüyorum haa verirseler ister ama yok illa olsun derdindede değil.

bu operasyon ban göre geç kalınmış bir operasyon yıllar önce yapılması daha kolay iken yapılabilirdi. ha imkanlar vs ne kadar elverişliydi bilmiyorum iha siha geliştirmemiz bu açıdan önemli operasyonlara katkısı fazlasıyla var. belki o zaman daha kolay olabilirdi ama bu kadar etkin iha siha olmadığından başka yönlerdende sıkıntı çıkabilirdi. inşeALLAH şedih vermeyiz Rabbim nasip etmesin.

Artık bu forumda tarafımdan gerçekten sıcak bir fırsat yayınlanmayacaktır.

• Yarbay
    5658 Mesaj

çeviren arkadaş , dünya basınından çeviriyor hocam.
    |
    |
    EtrüskTürkü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yıllardır bunu merak ederim

|
    |

Orijinalden alıntı: Tanrıkut Mete Han

Ben buna ABD ve Rusya'nın Türkiye'yi kendi saflarına çekme çalışması derim.

Çünkü harekattan sonra Suriye masasında Türkiye'nin eli çok güçlü olacak.

Alıntıları Göster
    İki ülkeyle de anlaşılıp plan yapılmış.

Masa başında ne döndü kimse bilemez ama Rusya-Abd onayı olmadan operasyonun olmayacağı da gayet belliydi.

Muhtemelen çok yakında Türkiye-Suriye yakınlaşması da göreceğiz.

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

konuyu kirletmemek adına cevap vermeyeyim diyorum ama sen hala bu konuyu kirletme merakı ile yazıyorsun.

esad yada esed ne hat ise bu ve babası pkk ları himaye edip bize kışkırtmadımı? biz apoyu çıakrt demesek hala orada duracaktı. şimdi gelmiş bu katil zihniyetli mahlukat ile anlaşalım diyorsun. ayrıca suriye konusunda esadın ne etkisi yetkisi varki anlaşayım. onun hamisi ağ babası rusya putin

bunun suriye üzerinde zerre kadar etkisi yok ya rusya yada iran olmasa zaten şimdiye esamesi okunmuyordu. ve fırsatını imkanını bulsa pkk sdg ile yine anlaşır yeterki bir amacı menfaati olsun.

bizim için yalnızlık aılışagelmiş birşeydir. bu hep böyleydi böylede oalcaktır. rusya ses çıkartmıyorsa bizi sevdiğinden yada pkk sdg yi sevmediğniden değil menfaatleri için öbürleride böyle

haa şu konuda evet suriyenin esadın bu akdar direnebileceğinin hesabını kimse yapmıyordu. esad ülkeyi batırmak uğruna iktidarını kaybetmemek için herşeyi yaptı yapıyor ve yapmayada devam edecek. az olsada benim yönettiğm bir topran olsun yeter modunda esadın suriyenin bütünü için bir hevesi amacı olduğunuda düşünmüyorum haa verirseler ister ama yok illa olsun derdindede değil.

bu operasyon ban göre geç kalınmış bir operasyon yıllar önce yapılması daha kolay iken yapılabilirdi. ha imkanlar vs ne kadar elverişliydi bilmiyorum iha siha geliştirmemiz bu açıdan önemli operasyonlara katkısı fazlasıyla var. belki o zaman daha kolay olabilirdi ama bu kadar etkin iha siha olmadığından başka yönlerdende sıkıntı çıkabilirdi. inşeALLAH şedih vermeyiz Rabbim nasip etmesin.

Alıntıları Göster
    Birader sen ümmetçi değil misin? Bütün arap ülkeleri bize karşı senin yerinde olsam utancımdan mesaj atmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A8D122BA5

En azından köprüyü geçene kadar ayıya dayı denilebilir eli kanlı esed ile ülkemizin bekasi için gorusulebilir ülkenin bekasi için.

Alıntıları Göster
    eli kanlı esed değil esad bir nusayri suriyede sünni durzi ve kürt yapılanması var maalesef kendi destekleyen mezhebinden daha çok ve herkes bir noktana hak istiyor ıraktaki durumda benzer düşün senin ülken sünni az oranda alevi diyorsun sünni çoğunluk var başkada bir etmen yok birde az çok kürt problemi var.

Türkiye bazlı şu sorunu ele alınca sende de iç karışıklık olacağı bir gerçek zamanında bu ülkelerin sınırlarını cetvelle boşuna böyle çizmemişler olaki devamlı sorun yaşasınlar devamlı dışardan müdahale etmeye neden olsun diye aslına bakılırsa gerek suriye gerekse ırak bölünmeli ve mezheplerine ve içindeki bulunan halkların çoğunluğuna göre yeniden sınırları çizilmesi asıl sorun burada gerek azerbaycanın karabağ sorunu ki rusya yaptı bunu gerek hindistanı ile pakistan arasındaki keşmir sorunu mesela romanya ve macar arasında da transilvanya sorunu var bunlar hep suriye ve hindistandakini ingiliz azeri ve bu roman olayını ise ruslar yaptı.
    |
    |

• Binbaşı
    1411 Mesaj

Yav isterse tekrar esad kardeşim falan desin yeter ki şu suriye sorunu bitsin.

|
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Kimyasal biyolojik nükleer başlık yok ne işe yarar ki.

Alıntıları Göster
    nereden biliyorsun olmadığını ?

Aynen öyle,
    Bizim kadar savaşmadılar şu pkk ile,
    Esat hemen şama kapattı kendini,
    Tamam yine kaptsın kendini ama böyle bir durumda pkk ya vurucu darbe suriye yönetiminden gelmeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ` quaD. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Seninle dün konuşmuştuk, onlardan hiç mi çıkarım yapmadın, bunlar da var elbette ama bunun tarihsel kökeni de var.

Alıntıları Göster
    çıkar var çıkar rus ayısına bağlı kalmak istemiyor avrupa keyfiyetten değil rusya bunun etkeni ile avrupada ağır koz.Ayrıca bu olay gerçekleşirse rus ekonomisi büyük zarar görecek ki buda abdnin işine geliyor.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    HamiyetiTürk

quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

çeviren arkadaş , dünya basınından çeviriyor hocam.
    O zaman birazdan damlar hocam.

Rusya'yı biliyorduk da ABD şaşırttı.

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,

Nasıl basit bir köy hekiminin sessiz çalışmaları kimse farkına varmadan sağlık istatistiklerinde bir yekûn tutarsa, nasıl bir piyade bölüğünün savaşı kesin sonucu hazırlayan sebebler arasında yer alırsa, ben de eserimde milli terbiyemiz için kendimce faydalı saydığım bir hamle yapacağım. H.N.Atsız
  • Binbaşı
    1195 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HamiyetiTürk

quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

nereden biliyorsun olmadığını ?

Alıntıları Göster
    Hocam kendimizi kandırmayalım şimdi

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,

• Yarbay
    5658 Mesaj

istemeselerdi operasyon; imkansız değil fakat imkansıza yakın olurdu hocam.

ondan dolayı veto etmediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 10 Ekim 2019; 20:55:54 >
    |
    |
    EtrüskTürkü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Birader sen ümmetçi değil misin? Bütün arap ülkeleri bize karşı senin yerinde olsam utancımdan mesaj atmam.

Alıntıları Göster
    ben Müslümanım ha bu zoruna gidiyorsa gidebilir umrumda bile değil.

o şerefsiz arap ülkeleri liderleri yüzünden Müslümanmı olmayacam. niye sizin yalandığınız ab abd bize karşı değilmi? siz kendiniz utanın arsızlığınızdan ben ne untacam
    |
    |

Artık bu forumda tarafımdan gerçekten sıcak bir fırsat yayınlanmayacaktır.

• Yüzbaşı
    948 Mesaj

Katılıyorum, ne hata yapıldıysa yapıldı. İpin ucu kaçmadan hatalardan geri dönmek de bir başarı sayılır.
    |
    |
    Oğuzhaan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.