Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Malum parti zaten %30'un aşağısına düştü ve operasyonlarla da yükseleceği yok. Sınırötesi operasyonlar da tamamen TSK isteğiyle gerçekleşiyor. Yani operasyon konusunda AKP ya da CHP karalaması yapmanın bir anlamı yok.

Operasyon hiçbir partinin çıkarı için değil, Doğu Akdeniz'de söz hakkını arttırmak ve YPG'yi bitirmek için TSK'nın isteğiyle yapılıyor bundan emin olabilirsiniz.

Düşüncelerinizi ve telaşınızı anlıyorum ama mantıklı bulmuyorum kısacası. Erken seçimde İnce/Yavaş seçildiğinde operasyonlar yine devam edecek, ben o zaman da yapılan operasyonları savunuyor olacağım. Ama bu konunun altında içsiyaset konuşmanın gerçekten faydası yok.

İYİ forumlar...

• quote:

Bir sen bir de Godliikee nickli uye.İkinizin de ne oldugu ortada.
    Operasyon basladigindan beri takindiginiz tavir,hic susmadan kendinizce algi yaratmaya calismaniz.Ne alaka su mesajlarin bu operasyonla?İnsanlar gecmisi unutmuyor heval takilma sen.Hala gecmisi kazimalar falan ne olsun istiyorsunuz Gecmiste yapilan hata icin operasyonu mu birakalim?Niye kac gundur zirvaliyorsun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi olmayan rakamlara göre, leş sayısının 400'ü geçtiği söyleniyor.
  • Sizin ben taaaa bir yerlerine koyduğum batı medyası 14 sivilimizi şehit etti teröristler ama bir gram haber vermiyorlar bide Türkler sivillere saldırıyor diye yalan haber atıyorlar bu konu hakkında çok sinirliyim çok gerginim... Boşlatılsın bu sınıra yakin yerler daha kaç insanımız kurban olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 11 Ekim 2019; 18:39:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

Bir sen bir de Godliikee nickli uye.İkinizin de ne oldugu ortada.
    Operasyon basladigindan beri takindiginiz tavir,hic susmadan kendinizce algi yaratmaya calismaniz.Ne alaka su mesajlarin bu operasyonla?İnsanlar gecmisi unutmuyor heval takilma sen.Hala gecmisi kazimalar falan ne olsun istiyorsunuz Gecmiste yapilan hata icin operasyonu mu birakalim?Niye kac gundur zirvaliyorsun ?

Alıntıları Göster
    Ne hevali la ne hevali karşınızdaki kişiyi düşmanca itham etmek size mi düşüyor heval nedir türküm ben türk ypg terör propagandası mı yapıyorum burada zamanınızda yapılan haltlar bu işi buraya getirdi malum zihniyetten olduğun belli halkı bölücük ve ayrımcılığa yönelten sizlersiniz.

• #SONDAKİKA
    Hollanda Türkiye'ye yönelik silah ihracatını askıya aldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bunlara laf anlatamazsın.Ben de muhalifim ve bunlara birçok nedenden dolayı oy vermeyi düşünmüyorum.(Fabrikaların satılması,liyakatsiz atamalar,mülakatlardaki torpil,sınav güvenliğinin belirsizliği,ekonomik sıkıntılar,adam kayırmalar,mantar gibi üniversiteler açılması,var olan üniversitelerin bölünmesi vb) Fakat bu mesele ayrı.Bu bir milli mesele.Bugün bu müdahale olmazsa gelecekte çok daha ağır bedeller ödeyeceğiz..Adamlar bunu anlamıyor...Belkide anlıyorlardır fakat işlerine gelmiyordur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 11 Ekim 2019; 18:44:9 >

• Arda ML kullanıcısına yanıt
    Çıldırcam konyadan küçükler posta koyuyorlar
  • Operasyon neden yapılmalı sivil kayıplarıyla daha iyi görüyoruz.
    Savaş bittikten sonra biraz iyi duruma gelince sürekli bu atışlardan yapacaktı pyd.
    Yalnız aktroller şu sanatçı muhabbetine sulandırıyor operasyonu sesleri kesilse keşke.
  • SON DAKİKA: TSK ve ÖSO, Tel Abyad'ı çembere aldı. YPG'nin Tel Abyad'a olan tüm ikmal yolları kesildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Malum parti zaten %30'un aşağısına düştü ve operasyonlarla da yükseleceği yok. Sınırötesi operasyonlar da tamamen TSK isteğiyle gerçekleşiyor. Yani operasyon konusunda AKP ya da CHP karalaması yapmanın bir anlamı yok.

Operasyon hiçbir partinin çıkarı için değil, Doğu Akdeniz'de söz hakkını arttırmak ve YPG'yi bitirmek için TSK'nın isteğiyle yapılıyor bundan emin olabilirsiniz.

Düşüncelerinizi ve telaşınızı anlıyorum ama mantıklı bulmuyorum kısacası. Erken seçimde İnce/Yavaş seçildiğinde operasyonlar yine devam edecek, ben o zaman da yapılan operasyonları savunuyor olacağım. Ama bu konunun altında içsiyaset konuşmanın gerçekten faydası yok.

İYİ forumlar...

Alıntıları Göster
    Operasyonun yapılmasına kimsenin bir şey dediği yok.Kişilerin evlerine girmekte bile behis görmeyen zihniyet kişilerin iradelerine saygı duymalı sen osun sen busun dememeli.Bak burada malum zihniyetin başı tabanıda emir alan yada maaşla tutulan elemanları yada yardım alan kişileri de o zihniyetle buraya yazıyor.

Kişilerin iradesine tutumuna saygı gösterilmeli.

1.Ordunun yanındayız.

2.Mevcut iradeyi ise desteklemiyoruz.Durum bu çünkü mevcut iktidarın işleri nasıl zora soktuğu demokrasinin işine gelince kendi yararına atı alan üsküdara geçti olması hakkı ile kazanın ise çaldılar diye yaftalanması vakasını unutmadık.

3.Her olayda özellikle istanbul ve ankara gibi büyük kasaları kaybedince tutumlarınıda unutmadık.

4.Oy için TRT Kürdi'ye bebek katilinin kardeşini çıkardıklarını da unutmadık ki bu istanbulda tokat gibi yansıdı 0 800 bin fark boşa değil.

5.Son olarak bunlar dinsiz bunlar ateist bunlar muhalefet değil terörist deyip halkın kendi görüşünü destekleyemeyenleri ayrımcılık bölücülüğe teşvik ettiğinide gördük.

Beklenen istanbul depremine ne kadar hazırlıksız olunduğunu gördük.Enflasyonu gerçek değerinden öte nasıl düşük gösterildiğini işsizliğin nasıl tavan gibi olduğunu halka zamlar faiş iken mevcut yandaşlara ve ağaoğlu gibi kodamanların vergilerinin nasıl sıfırlandırıldığını gördük kayyum atanan yerlerdeki lüks harcamaları bu operasyonlar geçecek peki bunlar unutulacak mı gündemi değişmez zor millet aç aç.

Bu operasyona vesile olan hataları gene mevcut hükümet yaptı mısırda olsun suriyede olsun sana kim git abd ile iş yap müslüman kardeşleri destekle cihadcılarını içerde besle topla suriyeye libyaya mısıra sal dedi.Şuanki sorun yoktan var olmadı hepsi bir hatanın ürünü.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Gerek din gerekse bu goy goy milletin aklı ile dalga geçmesinler.

Halkı aç olan cumhurun başı şu durumda kendine saray yapmaz hatta birde değil iki.1000 odalı bin birde.Yaz yaz sonu yok.

TSK'nın yanında herkes her e kadar birileri 3 kere darbe yapsa da milli ordumuz fakat mevcut iktidarı desteklemiyoruz hiçbir şekilde de yanında olmayız.Bu hataya bu ülkeyi kendileri soktu 10 Milyon mülteci ki ona mülteci denmez devlet olur ondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 11 Ekim 2019; 20:15:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

ip tv paketinde kürt kanallarına bir göz atim dedim.bakalım ne diyorlar.türklere işgalçi,kürdistana saldırı bir tane kadın var ona ayar oldum.bunların arkasındaki destege çok güveniyorlar.özelikle eylemleri gösteriyorlar.ulan ne çok düşman vamış lan.kökten temizlik şart abi şart.yayınları kürtçe,arapça.merkez yayınları ırak bölgelerinde.sevdigi santçıları dilan rojova sürekli onun şarkıarını gösteriyorlar.
    Söz edilmiyor ama yerel kürtlerden acayip destek görüyorlar Türkiye aleyhinde sürekli gösteri düzenliyorlar

Haseke Kamışlı Ayn El Arab buraları PYD'den temizlesen bile yerel halk potansiyel terörist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 11 Ekim 2019; 18:55:28 >
  • SON DAKİKA! BARIŞ PINARI HAREKATI'NDA 3. GÜN // CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI FUAT OKTAY: TEL ABYAD'DA 8, RASULAYN'DA 4 KM İÇERİ GİRDİK

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ne hevali la ne hevali karşınızdaki kişiyi düşmanca itham etmek size mi düşüyor heval nedir türküm ben türk ypg terör propagandası mı yapıyorum burada zamanınızda yapılan haltlar bu işi buraya getirdi malum zihniyetten olduğun belli halkı bölücük ve ayrımcılığa yönelten sizlersiniz.

Alıntıları Göster
    Türk olmayandan başka herkesin karşı durduğu operasyonu neden ilk günden beri baltalıyorsunuz arkadaş o zaman?

Kendince siyaset yapmaya calışıyorsun da ülkede hdp hariç herkes bir çatıda birleşti.Bu birliğin keyfini çıkar bosver parazit yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semsam -- 11 Ekim 2019; 18:57:34 >

• 18 ay askerlik yapan Cem Yılmaz'ı beğenmeyen 18 gün BEDELLİ yapmış tipler var.

Şaka gibi
  • BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• Afrin dede çoğu ülke ayağa kalktı sonuç? Kötü olan biz bize karşı olan ülkeleri çabuk unutuyoruz.. Mesela Finlandiya , Norveç bunun gibi ülkelere gerekli adımları bizde atmalıyız. Her şeyi ithal eden ülke olan biziz kaybetecek bir şeyimiz yok zaten..

• Birader senin amacın ne? Bak iki gündür esadla anlaşma diyorsun bok diyorsun böyle şeyler paylaşıp duruyorsun
    Ben aslında amacını anlayabiliyorum zoruna gidiyor bu leş sayısındaki artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Semsam

Türk olmayandan başka herkesin karşı durduğu operasyonu neden ilk günden beri baltalıyorsunuz arkadaş o zaman?

Kendince siyaset yapmaya calışıyorsun da ülkede hdp hariç herkes bir çatıda birleşti.Bu birliğin keyfini çıkar bosver parazit yapma.

Alıntıları Göster
    Zamanlaması ve plansızlığından dolayı aynı şeyi geçen senede yaptılar aynı zamanda artık muhalefette yemiyor.Bir operasyon olsa parça parça olmaz direk olur ve biter neden böyle nabza göre şerbet ve ayrı ayrı operasyon yapıyorlar sence bak şuan ypg ile sınır savaşı yapıyorsun halbuki birde idlib sorunuda var idlib neden önemli hatay var hatay orada bildiğin önemli bir liman şehrin var senin.Neden abdnin a'sını b'sini iznini bekliyorsun senin dibindeki sorun seni ilgilendirmez mi muhattabın ancak komşu devletin başkanı esad olur o kadar, gidip onla anlaşıp çözeceksin işi şuanki durumda gerek dünyada gerekse bölgede olan her şey aleyhine.Dediğim gibi sınır pozisyonun ve komşu iltimasın için esadla görüşeceksin neden kendi başına iş yapıyorsun.

Şu sivil ölümleri bile başlı başına plansızlığın ürünü bak oy için şırnaka tüm özel harekatı yığmışlardı neden operasyonda böyle birşey yapmadılar neden sınırı karantinaya almadılar yoksa ölümlerden propaganda amacı mı gütme istiyorlar insanların canı bu kadar değersiz mi gerek vatandaşın gerekse askerinin.Askerin o siville mi uğraşacak yoksa karşıyı mı kontrol edecek.Neden işlerinide zora sokuyorsun.

• 
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.