Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45.613
Cevap
175
Favori
2.674.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3111
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1567
  • Ortalama Mesaj Aralığı 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 766
  • Favoriye Eklediklerim 182
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Arda ML (2956 mesaj) Tyres (1567 mesaj) murat1981pls (1527 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (731 mesaj) RavenoLL (720 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23017 mesaj) Mobil (15775 mesaj) Tablet (1442 mesaj) Mini (4883 mesaj) Uygulama (2233 mesaj)
  • @
264 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
Giriş

Orijinalden alıntı: Relavz97

Siviller ola bilir riski yüzünden emin olamazsın olmadığına
    Oraları boşaltılıp karantinaya alacaksın e işte ne kadar planlı olduğu bariz harekatın en başta oralar karantinaya alınmalı idi.Birşey başta disiplinli ve planlı olmalı.
    |
    |
  • Yarbay
    7065 Mesaj

• Yarbay
    5361 Mesaj
    Maalsef nusaybinde sivil şehit var toplamda Operasyon başından beri azezdekş gözlem noktası dahil 5 askerimiz şehit oldu suriye milli ordusundan da sehit var sivilde 10 şehit...sivil sayısı artabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Öyle şey mi olur vur geç sivil bizden gideceğine onlardan gitsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Relavz97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1242 Mesaj
    Yahu sınırdaki yerleşimleri boşaltmak için neyi bekliyoruz neyi? Boşaltın şuraları bir sürü sivil insan ölüyor.
  • Binbaşı
    1124 Mesaj
    Son sivillere yonelik saldirilar gostermektedir ki net olarak savasa girmis bulunmaktayiz.

Herkes psikolojisini, isini gucunu, fikrini ona gore ayarlasin.

Ulke olarak savastayiz.
  • Binbaşı
    1474 Mesaj
    BMC Yönetim Kurulu Başkanı Sancak, "Umut ediyorum ki 24 ay sonra TSK kendi eseri olan Altay'ı harp sahasında kullanacak. En geç 48 ay sonra da Altay tankı ve beraberindeki diğer ürünler Türk malı ve yerli olacak." dedi.

Biraz sabır şunun şurasında 48 aya ne kaldı

https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/tsk-24-ay-sonra-altayi-harp-sahasinda-kullanacak-turkiyenin-yerli-silahlari,4LfUJpJY3Ee21ZjqzpyLrg/WVLT_NgJp0uhV7qFpU3-Ng

• Yüzbaşı
    663 Mesaj

Ceylanpınar'ı belediye boşaltıyor. İmkanı olmayanları Şanlıurfa merkeze kendileri götürüyor.

|
    |
    felsefesever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 10 saat 47 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

Dostum biraz sakin ol. Battlefield V'da kill streak yapmıyorsun. Gerçek insanların kaybedecekleri bir canı, yorulan vücutları ve fiziksel güçlükleri vardır. Wallhack açıp terörist avlamıyoruz.
    Terimleri bildiğine göre oynayan sensin, ben Komando birliğinde askerlik yaptım, biraz olsun bilgim var merak etme sen, sakin olunacak bir durum yok, dün sivil vatandaşlarımız öldü, askerlerimiz şehit oluyor, bu şerefsiz teröristleri ne kadar çok ve çabuk yok edersek o kadar iyidir, ''sivil katliamı'' adı altında operasyonu yavaşlatmak istiyor Avrupa ülkeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Siyasi içerik sebebi ile mi yoksa başka sebeple mi özil siyasi içerik sebebi ile milli takımda kadro dışı olmuştu.Futbolcuların disiplin kuralları gereği siyasetle ilgilenmemesi kralmış almanyada mesela italyada böyle birşey yok.Melih Demiral'de benzer olarak destekte bulunmuş.St.Pauli çok eksi bir klüp kürtlerle de bir bağı yok sonuçta sanırım disiplin gereği alamanlar çok disiplinli çok katılar bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 11 Ekim 2019; 17:39:29 >

• Yüzbaşı
    663 Mesaj

Sivil katliamı suçtur. Başkası yapsa yaptırım uygulanmaz ama bize yapmadıklarını bırakmazlar. Yoksa taş üstünde taş kalmaz.

|
    |
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2169 Mesaj
    Kamışlı da dümdüz edilmeli...

|
    |
  • Binbaşı
    1242 Mesaj

Buraları ele geçirmeye yakın bombalamamız lazım. İt sürüleri, kuyrukları kıstırılınca "Biz Koasliyon mahkumuyuz, insanız, bize kötü davranıyorlar hüü" diyorlar. Şunları gebertsek her boka karşı çıkan Batı bile sesini çıkarmaz ya, külfet pislikler. Fırsatını bulduklarında yine kafa kesecek hamam böcekleri.
    |
    |

• Yarbay
    6310 Mesaj
    Bu operasyonu nereye bağlıyoruz şimdi? Gittik vurduk öldüler kimse kalmadı diyelim. Şimdi bir yeri boş bırakırsan başka birisi orayı doldurur. Bölgede ipsiz sapsız adamdan başka işe yarayan insan kalmamış. Yine boş beleş tipler örgütlenip saçma sapan bir örgüt kurarlar. Sonuç itibarı ile Askerler orda mı kalacak? Türkiyeye sığınan suriyelileri mi yerleştireceğiz? Nedir yani olay nereye bağlanacak bu iş?

Abartma sende hocam karşıda devlet var sanki işgal etmeye gittik.Kıcı kırık üç beş çapulcu.Havan attilarsa canları daha çok yanar büyütmeye gerek yok.Düşmanı ezik görmek lazım

|
    |
    Mr. Pink kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7065 Mesaj

Adam kendi ülkesinin ordusuna, teröristleri temizleme harekatı için destek vermiş, bu disiplin değil bence sadece ikiyüzlülük.
    |
    |
    Hendrik Johannes Cruijff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ey merhametli Türk

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Sancak, "Umut ediyorum ki 24 ay sonra TSK kendi eseri olan Altay'ı harp sahasında kullanacak. En geç 48 ay sonra da Altay tankı ve beraberindeki diğer ürünler Türk malı ve yerli olacak." dedi.

https://www.ntv.com.tr/galeri/teknoloji/tsk-24-ay-sonra-altayi-harp-sahasinda-kullanacak-turkiyenin-yerli-silahlari,4LfUJpJY3Ee21ZjqzpyLrg/WVLT_NgJp0uhV7qFpU3-Ng
    Biraz maddeciliği değilde askerinin canını düşünsünler en son görüldü nasıl malzeme ve kalitesizlikle tskya ürün sattıkları.

Türk malı ve yerliden öte kaliteli olması lazım kalitesi son teknoloji ve feragat etmeliler çoğu şeyden maddi olarak.
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 10 saat 53 dakika kadarı kaldı.
    Yeter artık arkadaş ne zaman akp nin oy oranları düşse bir hakekat başlatılıyor milletin duygularıyla oynayıp oy oranını artıkmak için. Daha kaç genç bunların iktidar sevdası yüzünden hayatını kaybedecek? Cebimizde ki paranın daha ne kadarını bunlara vergi olarak vercez bunların oy kampanyalarını süspanse etmek için vergi olaranları daha ne kadar artacak? Başlarım operasyonuna. Buna gerek var mıydıydı önce onu tartışalım bu noktaya ülkeyi yanlış Suriye politikaları ile kimler getirdi onu konuşalım artık. Balık gibisiniz dün olanı bugün ya hatırlamıyor yada yalan yanlış hatırlıyorsunuz.

• Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 1 saat 54 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Ey merhametli Türk

suan 5 dk dır cok sıkı sövüyorum o sancak denen adama?cogu kişinin haberi yoktur bakanlarla birlikte yapılan basına acık sözleşmede 2018 sonunda ilk altay i tsk ya teslim etmesi gerekiyordu. videosunu bulabilirsem koyarım.yıl 2019 bitti tankın ne motoru ne topu ne nerede uretilecegi hic bişeyi yok.topu yapıcak alman firması da cekildi sanırım ihaleden.bildigim kadariyla dunyadaki en iyi topları yapan amerikan abraham ve leo 2 lerin topunu yapan firmaydi.sebebide cok akıllı bir ulkeymişiz gibi topu yapan firmadan teknolojisini bizimle paylaşmasını istemişiz? lan adamlar amerikan tankına koyarkende israil merkava ya ya koyarkende alman leo 2 ye koyarkende paylaşmadida senin kıytırık tankına koyarkenmi paylaşıcak.

otokar firmasının cok buyuk hakkı yendi.tankı geliştiren ve son halini almasını saglayan seri uretime hazir hale getirilen altay tankını pahalı yapıyor diye tüm gizli projelerini aldılar yandaş firma bmc ye verdiler.oysaki bircok yeri otokar tarafından dizayn edilmiş projelerdi.vede hemen seri uretime gecicegini soylemişti.hatta suan bu vakitte ilk altay tankı taburunun simdiye hazır olacagını soylemişlerdi.yani altay suan gorevdeydi.

o tankın uretilmesine en az 10 yıl var.tabi urete bilirsek. tekrar ediyorum 2018 in sonunda ilk tankını teslim etmesi gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsngencer -- 11 Ekim 2019; 17:50:40 >
    |
    |

Ben 2 gündür yazıyorum bu dediklerini... Ama cimere şikayet edildim.Hewal oluyorsun böyle diyince. Koyun olmaya devam ..

|
    |
    die4never2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.