Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Bu mesaj silindi.
    Eyvallah hocam teşekkür ederim. Troll belli ki. Ne dediği de anlaşılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptırımlarla tehdit eden Abd ve Rusya kınamayı veto ettiğine göre vaziyet anlaşıldı, yakında ypg'de hapise attığı işidlileri serbest bırakır, zaten daha önceki operasyonlar gibi zamanlaması da aynıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Ecevit gibi 1 günde incirliği kapatıp ani bir harekatla anasını ağlatacaksın orayı kıbrıstaki gibi.Dünyaya zaten lobileriyle istedikleri gibi anlatıyorlar ne yapıp edip ne derlerse desinler esadla anlaşıp suriyedeki tüm teröristleri temizlemek lazım yoksa yine ilerleyen yıllarda beslemeye devam eder avrupa ve amerika.Haksızlığa gelince cıldırıyorum.
    Daha idlib sorunu var iste isteme esad rejimi ordusu ile illa karşı karşıya geleceksin masa başında anlaş ortak bitir en az zaifiyetle ama işte birileri kabul eder mi tepedekiler.Rusyada masaya otur demiş tepedekiler olmaz demiş.
  • Sınırdaki sivil kayiplari bence büyük bir hata. İlceler tamamen bosaltilsaydi hic kayip olmayacakti. Bosuna canlar gitti boyle basit birsey neden dusunulmedi ? Daha onceki operasyonlarda da olmustu ayni durum neden tekrarlaniyor anlamis degilim. Bu konuda gercekten cok saskinim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Foley

Şu an Ecevit olsaydı, Suriye'nin yarısını almıştık.
    Ecevit yüzünden Kıbrıs barış harekatı durmuştu, Erbakan'ı dinleseydi Kıbrıs'ın tamamını almıştık.
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    Sebebi hakkında yorum yapmak Silivri'ye kadar götürür...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah sıcak çatışmaya giren askerlerimize yardım etsin.burda gelip beni karalayanlara 2 gram laf anlatamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=w_k1A5fu04U&feature=youtu.be

Bu tür hapishaneleri bombardımanla yok etmek lazım.zaten içeride bulunanlar sivrisinekten bile daha faydasız canlılar.bunları havaya uçursak dünya bir şey kaybetmez, aksine kazanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Ecevit yüzünden Kıbrıs barış harekatı durmuştu, Erbakan'ı dinleseydi Kıbrıs'ın tamamını almıştık.

Alıntıları Göster
    Birşeyde bil yahu ne ecevit nesine ecevit durdurmuş ecevit harekatı başlattı erbakan harekete geçirdi ortak yapılan en son şey.Kıbrıs'ın tamamını açıkçası biraz zor alırsın kıbrıs %70 rum %30 türk ihtiva eden bir ada nasıl tamamını alıyor muşsun ufak atta civcivler gülsün.

Hatta ve hatta belirlenen dağılıma göre şuan kıbrısta sen sonradan nüfus kaydırarak hatay mersinden ve diğer ülkelerin bölgelerinden oradaki oranını %38 e çıkardın hatta bundan dolayı tepki gördün oradaki konumun budur.Türklerle rumlar bir arada yaşayacaktır senin tamamında hakkında yok çoğunluk onlarda zaten ha bana kalsa kıbrıs ayrı kendi başına bir yönetime sahip olmalı ama yunan olgusu ve iç karıştırıcılar nedeni ile orası hala muallakta enosis olayı olmasa kıbrısa hiç müdahale edilmeyecekti.

• Arkadaş bu IŞİDli köpekler ne insanlık tanıdı ne savaş hukuku. O iki askerimize yaptıklarını unutamıyorum. İnsan olana insan gibi davranırsın. Bu insan dışı pislikleri yakmak lazım

• Barış Pınarı Harekâtı kapsamında Azez'e yakın Tel Rıfat'taki Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) ait üsse düzenlenen havan saldırısında Piyade Uzman Çavuş Abdülhamit Bilgen ve Uzman Onbaşı Yunus Mermer şehit oldu. Şehit Bilgen'in bugün doğum günü olduğu öğrenildi.
  • Mardin'in Nusaybin ilçesinde YPG/PKK'lı teröristlerce sivillere yönelik düzenlenen havanlı saldırıda çok sayıda kişi yaralandı. -AA

• MSB:"Barış Pınarı Harekât Bölgesinde 11 Ekim 2019 tarihinde PKK/YPG’li teröristlerle çıkan çatışmada bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur

• Havan düştükçe deliriyorum, ya abi bu iha siha nerde bunları nasıl tespit edemiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Mardin'in Nusaybin ilçesinde YPG/PKK'lı teröristlerce sivillere yönelik düzenlenen havanlı saldırıda çok sayıda kişi yaralandı. -AA
    Kıyı ilçeler boşaltılacaktı hala boşaltılmamış al sana planlı operasyon kafalarına göre iş yapılmış yazık ölenlere.Yazık cidden yazık.İlk öce o sınırlar karantinaya alınacaktı boşaltılacaktı ilçeler filan.askeri ve özel harekat gelecekti.
  • Tel Abyad doğusunda bulunan Mehrabal köyü teröristlerden temizlendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Arkadaş bu IŞİDli köpekler ne insanlık tanıdı ne savaş hukuku. O iki askerimize yaptıklarını unutamıyorum. İnsan olana insan gibi davranırsın. Bu insan dışı pislikleri yakmak lazım
    Vahabi hapishane elemanları onlar taliban artıkları suudi arabistan bir düşse o kraliyet bak o arabistana ne olacak abd para ve petrol karşılığı tutuyor o kraliyet ailesini orada tüm pislikler orada dünyada hiç bir yerde görülmemiştir ki amacına biat eden birşey doğduğu yerde olay çıkarmasın bu kimsenin garibine gitmez.
  • Sağ yakalanan ypg-pkk teröristler

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Birşeyde bil yahu ne ecevit nesine ecevit durdurmuş ecevit harekatı başlattı erbakan harekete geçirdi ortak yapılan en son şey.Kıbrıs'ın tamamını açıkçası biraz zor alırsın kıbrıs %70 rum %30 türk ihtiva eden bir ada nasıl tamamını alıyor muşsun ufak atta civcivler gülsün.

Hatta ve hatta belirlenen dağılıma göre şuan kıbrısta sen sonradan nüfus kaydırarak hatay mersinden ve diğer ülkelerin bölgelerinden oradaki oranını %38 e çıkardın hatta bundan dolayı tepki gördün oradaki konumun budur.Türklerle rumlar bir arada yaşayacaktır senin tamamında hakkında yok çoğunluk onlarda zaten ha bana kalsa kıbrıs ayrı kendi başına bir yönetime sahip olmalı ama yunan olgusu ve iç karıştırıcılar nedeni ile orası hala muallakta enosis olayı olmasa kıbrısa hiç müdahale edilmeyecekti.

Alıntıları Göster
    Sorun yok Ecevit de senin gibi düşünüyordu

• 
Sayfa: önceki 19641965196619671968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.