Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akıyor maşallah!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

10.10.19 - 23:32
    Barış Pınarı Harekatı'nın ilk 33 saatinde resmi olarak Türkiye'ye destek veren ülkeler: İspanya, KKTC, Macaristan, Katar, Pakistan

benim anlamadığım azarbeycan yada türki cümhuriyetlerinden niye ses çıkmadı. Azarbeycan ne dedi bilen varmı?
    Türkiye, İran, ve Güçlü Avrupa ülkeleri dışında gerçekten seçim yapabilen gerçekten kendi kendini yönetebilen bir ülke mi var Allah aşkına?

Tüm Arap, Afrika ülkeleri, Neredeyse tüm doğu Avrupa ülkeleri, Birçok güney Amerika ülkesi ve maalesef Türki Cumhuriyetler kukla yönetime sahip.

Abd bile 2 kukla sunuyor birini seçiyorsun.
    Siz dünyada gerçekten demokrasi falan mı var zannediyorsunuz.

Önemli not: Yatalım kalkalım Atatürk'e dua edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timsah-16 -- 11 Ekim 2019; 1:6:1 >

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Halkın %15’i zaten ihanet içindedir her zaman, şaşırmadım...

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Ülkede herkes destekliyor bu operasyonu.
    Bi sizin gibi vatan hainleri böyle bozgunculuk yapıyo.
    Ben vatan haini? Mesajımı yanlış anladınız galiba. Ya da konuyu hiç takip etmediniz. Mesajlarımı görseydiniz böyle yazmazdınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 11 Ekim 2019; 1:8:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Operasyona destek yüzde 85 civarlarında bence geri kalan yüzde 15te hdpliler,hümanistler,seçim yatırımı diyenler filan var.
    Aynen öyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Operasyona destek yüzde 85 civarlarında bence geri kalan yüzde 15te hdpliler,hümanistler,seçim yatırımı diyenler filan var.
    seçim yatırımı zaten. bu operasyon ardından yaptığı peş peşe açıklamaları gördünüz mü? insanların milliyetçilik duyguları feci bir şekilde istismar ediliyor herkes de uyumayı tercih ediyor.

çünkü tek bir olumsuz laf edersen vatan haini terörist lincini yiyorsun.

tayyip erdoğan'ı tebrik ediyorum. büyük çaplı bir operasyon başlatıyor ne muhalefetin haberi var ne milletin. pat diye twitter'dan açıklıyor. muhalif liderlere operasyonu anlatmıyor, görüş almıyor. tbmm'de komisyon oluşturulmuyor, mecliste tartışılmıyor. muhalefet partileri süs diye duruyor, 600 milletvekiline çekirdek çitletiyor.

resmen parti devletine dönüştük kimse bu rezilliğin farkında değil. tayyip erdoğan'da herkesi yine bir şekilde hizaya sokmaya başardı helal olsun. kaybettiği oyları geri aldı bile.

vay babam vay. işine geldi mi kürt kardeşlerim, işine geldi mi milliyetçi ayakları, işine geldi mi ümmet, din... adam bir şekilde hizaya sokmayı biliyor helal olsun.

2023 destekli bop başkanına da trump destek vermeyi unutmuyor tabi twitter'dan. yalandan tehditler, kavgalar. danışıklı dövüşün alası. şimdi gidip abd'nin arkasını temizleyeceğiz üstüne de işidli adamları ülkemize sokacağız, besleyeceğiz. nasıl olsa orta doğu çöplüğü ya bizim ülkemiz her türlü terör örgütü üyelerini yuvalayalım türkiye'de.

tayyip erdoğan'da gurur duymaya devam etsin, avrupa'dan suriyelileri biz uzak tuttuk diye. daha kimler var kimler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 11 Ekim 2019; 1:10:36 >

• crista galli C kullanıcısına yanıt
    Pardon, şimdi okudum eski mesajlarınızı.
    Hendrik, omer24 vb gibi siyasete bağlayarak hainlik yapanlar olduğu için kafa direkt oraya gitti kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 28 Yaşındayım. 90'ların sonunu, 2000'lerin başlarını rahat hatırlarım. Bu ülkede bırak terör destekçiliğini, Apo demekten, internete PKK yazmaktan korkardı bunlar. Ordumuzu gördükleri zaman herkesin içi rahat ederdi.

Sene 2019; Şimdi terörü desteklemek, Bu ülkenin ordusunun mücadele etmesine gömmek moda oldu. Ordusunu, terörle mücadeleyi destekleyenler faşist oldu, "birine yaranıyor" "hükümeti destekliyor" oldu.

Sapına kadar muhalif, sapına kadar da Türkçü, TSK'cıyım. Derdi olan kapıma gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

seçim yatırımı zaten. bu operasyon ardından yaptığı peş peşe açıklamaları gördünüz mü? insanların milliyetçilik duyguları feci bir şekilde istismar ediliyor herkes de uyumayı tercih ediyor.

çünkü tek bir olumsuz laf edersen vatan haini terörist lincini yiyorsun.

tayyip erdoğan'ı tebrik ediyorum. büyük çaplı bir operasyon başlatıyor ne muhalefetin haberi var ne milletin. pat diye twitter'dan açıklıyor. muhalif liderlere operasyonu anlatmıyor, görüş almıyor. tbmm'de komisyon oluşturulmuyor, mecliste tartışılmıyor. muhalefet partileri süs diye duruyor, 600 milletvekiline çekirdek çitletiyor.

resmen parti devletine dönüştük kimse bu rezilliğin farkında değil. tayyip erdoğan'da herkesi yine bir şekilde hizaya sokmaya başardı helal olsun. kaybettiği oyları geri aldı bile.

vay babam vay. işine geldi mi kürt kardeşlerim, işine geldi mi milliyetçi ayakları, işine geldi mi ümmet, din... adam bir şekilde hizaya sokmayı biliyor helal olsun.

2023 destekli bop başkanına da trump destek vermeyi unutmuyor tabi twitter'dan. yalandan tehditler, kavgalar. danışıklı dövüşün alası. şimdi gidip abd'nin arkasını temizleyeceğiz üstüne de işidli adamları ülkemize sokacağız, besleyeceğiz. nasıl olsa orta doğu çöplüğü ya bizim ülkemiz her türlü terör örgütü üyelerini yuvalayalım türkiye'de.

tayyip erdoğan'da gurur duymaya devam etsin, avrupa'dan suriyelileri biz uzak tuttuk diye. daha kimler var kimler...

Alıntıları Göster
    Seçim yatırımı diyorsunuz belki akp'nin kafasında o düşünce olabilir fakat böyle bir operasyon zaten gerekli değilmi ? Dün Ankara garı katliamının yıldönümüydü son 6 7 yılda bunun gibi defalarca saldırı yapıldı o teröristler sınırdan girip tekrar aynı şekilde olaylar olmasın diye operasyon yapılıyor + inşallah 3.5 milyon göçmen içinde geri dönüş sinyali diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Danger

Kardeş ülke Azerbaycan bundan sonra en güldüğüm espridir kendisi
    Resmi açıklama yapmadıkları halkının desteklemediği anlamına gelmez. Elçibey iktidar olduğunda Türkiye Karabağ için bir helikopter bile göndermemiş
  • Bölgeye tarihin en büyük yığınağını yaptık asker mühimmat veya araç anlamında artık girdik ve genişleyecektir bence kimse çıkaramaz bizi artık oradan.. Zaten önemli yerler düşünce gerisi iplik söküğü gibi daha kolay gelecektir diye düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver Wood

Seçim yatırımı diyorsunuz belki akp'nin kafasında o düşünce olabilir fakat böyle bir operasyon zaten gerekli değilmi ? Dün Ankara garı katliamının yıldönümüydü son 6 7 yılda bunun gibi defalarca saldırı yapıldı o teröristler sınırdan girip tekrar aynı şekilde olaylar olmasın diye operasyon yapılıyor + inşallah 3.5 milyon göçmen içinde geri dönüş sinyali diyorlar.

Alıntıları Göster
    ankara garı katliamına izin verenleri araştırın derim. ahmet davutoğlu zaten kendisi defalarca itiraf etti. tespit ettik fakat eyleme geçmedikleri için bir şey yapamazdık dedi...

7 haziran(akp için tam anlamıyla fiyasko bir seçim) - 1 kasım terör olaylarından sonra ne oldu?

bu kardeşinize yetkiyi verin terörü bitirelim.

ben analiz yapıyorum. körü körüne bir şeylere atlamıyorum. bu operasyonun yegane sebebi zaten erdoğan'ın abd propagandasına uyup esad'a karşı rol alması.

göçmenlerin geri gideceğine de inanıyorsanız vay halinize. göz göre göre ülkenin demografik yapısı değiştiriliyor, böyle operasyonlarla da göz boyuyorlar başka bir şey değil.

tek dileğim masum insanlarımızın ve askerlerimizin ölmemesi. siyasi çıkar uğruna, iktidar uğruna fakir fukaranın evlatları şehit oluyor, birilerinin evlatları da abd'de okuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 11 Ekim 2019; 1:58:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Louie-Andy Anderson

İspanya desteğini geri çekmiş arkadaşlar.Eğer Türkiye daha fazla ilerlerse Patriotları geri alırım diyor.Görüldüğü gibi Arap ülkelerinden hep dem vuruyoruz ama Batı'da bize karşı Türkün Batıya yüzünü dönmesi gereksiz olduğunu gördük.Hani o Türkiye'nin yeri Batıdır diyen arkadaşlara da duyurulur
    Kusura bakmayın ama saçmalamışsınız.

Avrupa zaten tarih boyunca düşmanımızdı, bunda şaşılacak birşey yok. Avrupa, tarih boyunca Türk korkusuyla yaşamıştır. Türkler de tarih boyunca batıyı (Avrupa'yı) hedeflemişlerdir.

"Türkiye'nin yeri batıdır, Türkiye'nin yüzü batıya dönük olmalıdır." gibi sözleri de yanlış anlamışsınız. Buradan çıkaracağınız anlam, Avrupa ile iyi geçinelim, dost olalım değildir. "Türkiye, batı medeniyetlerinin gelişmişlik seviyesini hedef almalı, rakip olarak Avrupa'yı görmeli." anlamıdır.

Atatürk'ün bahsettiği "muasır medeniyetler seviyesi", Avrupa'dır. Ortadoğu bataklığı yahut barbar doğu ülkeleri değil.

• YPG HAŞAT ediliyor. Yarın akşam, toplamda öldürülen terörist sayısının 400'e ulaştığını görebiliriz.
  • taha yasin arıcı kullanıcısına yanıt
    lütfen, sen önce kendi gelişimini tamamla sonra çocuklarla ilgilen. milletin çocuklarını kendine benzetme sakın.

sırf meslek sahibi olmak için uyduruk üniversitede okuyan/okumuş birisin. kendi geleceğini önemsememişsin, bari bırak da çocukları zehirleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 11 Ekim 2019; 2:7:15 >
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Dedikleriniz'de haklısınız fakat olayı siyasi değilde şu açıdan bakalım sınır güvenliğimize önlem almassak ne yapmalıyız ? Yani yakalanan teröristlerin ( daeş/ypg ) Türk medyasına yada avrupa medyasına verdikleri demeçlere bakın hep şu cümle geçiyor ;

" Türkiyeye Hatay üzerinden , Urfa üzerinden , kilis üzerinden " giriş yaptık kimse girerken bizi sorgulamadı ve provakasyon , eylemleri yaptık vs gibi yani adamlar kollarını sallaya sallaya girmiş sınırdan şimdi böyle şeyler olmasın diye oradayız.
    Derseniz ki o adam niye rahatça geçmiş sınırdan ee zaten geçmişte güvenlik zafiyeti kesinlikle vardı bunuda yazdınız zaten geçmişte hatalar yapıldı orası öyle
  • Milli Ordu birlikleri El Bab batısındaki Hazvan köyüne sızmaya çalışan PKK/PYD'lileri geri püskürttü.
  • Büyük resim bana der ki;Türkiye güvenli bölgeyi oluşturduktan sonra hırpalanmış YPGye karşı Şam yönetimide saldırıya geçecektir.Sonunda da Türkiye-Rusya ve İranın anlaştığı birisi yeni Suriye devletinin başkanı olacak
  • Bu operasyon yapılmalımıydı; cevabı evet ama bu yolla değil...

İlk önce Suriye başkanı esad ile anlaşıp yapılmalıydı.Bakın tüm dünya ne diyor şuan türkiye kuzey suriyeye İŞGAL harekatı başlattı.Eğer esadla anlaşıp bu operasyonu başlatmış olsaydık Kimse birşey diyemezdi.(Rusya misali)...Ama şimdi ortada kaldık ve nerdeyse Tüm dünya bize karşı.Onun dışında hala ben esadla diyalog yolunun seçilmesi taraftarıyım.Suriyenin kalıcı çözümü buna bağlı.Onun dışında bu operasyonun aylar belkide yıllar öncesinden planlanmış olabilceğini düşünüyorum.Bunun en büyük kanıtıda S-400 sistemi almamız olduğunu düşünüyorum.Operasyon bittikten sonra esada denmeliki biz temizlediğimiz yerlerden geri çıkacağız bunun karşılığı da türkiyedeki tüm suriyelileri geri göndereceğiz.Bu yol her 2 tarafıdanda kazançlı çıkmasını sağlar.Tabiki kolay olmayacak ABD çok sıkıntı çıkarır ama biraz dişimizi sıkmamız lazım.Onun dışında esadla konuşmadan muhaliflerle devam etmemiz sadece savaşın süresini uzatır diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancelot06 -- 11 Ekim 2019; 2:45:45 >

• Birde s-400 almamızı şuan anladım demiştim...neden f-35 gibi güzel bir projeden çıktık diye nedeni şimdi anlaşıldı.Şu durumda eğer s-400 almasaydık yine atılacaktık nedeni ise kuzey suriyeye hareket yapmamız olacaktı.Şimdi bazı şeyler anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancelot06 -- 11 Ekim 2019; 2:47:42 >
  • 
Sayfa: önceki 19541955195619571958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.