Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1948. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.543
Cevap
163
Favori
2.745.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ahmet Topçu ilk şehidimiz malesef..Mekanı cennet olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radarda göremedikten sonra, it dalaşına girmesine gerek yok ki...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Pkk senpatizani diye alnında mı yazıyor hocam :) pkk sempatizanı mî kaldî hepsinin deliginden kan aldılar. Ama tabi bir silkelenme daha gerekiyor olabilir.
    içeride temizlik işlemi henüz tam bitmedi.özellikle batı illerinde.

bu işin de zamanı gelecek diye düşünüyorum.
  • Esad'la öyle veya böyle anlaşılmalı Esad'la anlaşmak pek çok şeyi daha kolay hale getirebilir kör inattan vaz geçilmeli.ulke çıkarları için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Kürtler bağımsızlık istemeyip, her halta isyan etmezse Türk milliyetçisi gidip Kürde ne diyecek ? Sokakta sen Kürtsün diyerek birini mi dövdü bu zaman kadar Türk milliyetçileri ? Birleştiriciymiş hahaha triplere bak ya. Bugüne kadar birleştirici bir rol üstlendiğin olay anlatır mısın ? Mesela pkk'lı birine doğuda tek yaptığı öğrencilere ders vermek olan insanları öldürmelerinin ne kadar yanlış ve canavarca birşey olduğunu anlatabildin mi ? Fikrini değiştirebildin mi ? Bu yabanilerin, yabani olmasını kabullenemiyorsun bunun yerine gelip; insanları kutuplaştırıyorlar, bu durum amerika, rusya gibi ülkelerin işine yarıyor gibi saçmalıkları diziyorsun. Hdp ve hdp'liler açık açık belirtiyorlar bu durumu, biz bağımsızlık istiyoruz diyorlar, pkk'yı destekliyoruz diyorlar hadi gel birleştir bunları neyle birleştirebiliyorsan

Alıntıları Göster
    Hocam bunlar hep Türk milliyetçilerini Türkçüleri suçlar kürtçülere ağzını açamaz laf anlatmaya felan uğraşmaya değmez.

• Hocam anlatabilmişimdir belki nerden biliyorsun? Ki yaptımda. Ama bizim millet hepimiz biraz burnu havada olduğu için evet o ikna etti diye bir sey duyabileceginizi sanmıyorum.

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Şu çok kötü dostum. İran zayıflıyor PKK sırtından bicakliyor. Irak zayıflıyor oradakiler sırtından bicakliyor. Suriye zayıflıyor PKK sırtından bicakliyor. Türkiye zayıflıyor hemen PKK sırtından bicakliyor.

Bunu bağıra bağıra Amerikan bayrakları altında yapıyorlar. Biji Amerika diye bagiriyorlar. Emperyalizmin kopekligini yaptıklarını gururla söylüyorlar.

Amerika Avrupa neredesin diye bagiriyorlar.

Bu insanların zoruna gidiyor dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

üstte bir arkadaş dedi bende açıklamıştım hafız esad saddamla sorunlu idi bu nedenle kürtleri kullanıyordu gerek türkiye gerekse ıraka karşı oysaki oğul esad daha ılımlı hareket ediyordu tepedekiler gerek abd gerekse müslüman kardeşler denen olguyu destekleyeler kendi dibindeki sınır komşusuna binlerce terörist yolladı suriye parçalandı ne oldu olan sana oldu suriyeye birşey olmadı zaten sorun suriyenin kuzeyinde başlamıştı yani sen dış devletlerin emeline kandın artık ne çıkar beklediler bilmiyorum onların oraya yolladığı terör unsurlarını destekledin lojistiğini sağladın binlerce terörist direk türkiye ğüzerinden suıriyeye aktı ve bu sorun şimdi olayda tek başına kalınca aklına geldi daha dedim ya 3 sene önce üç beş sünni genç dediğin daeşe başta desteği verdin sonra avrupa desteği kesti sonra ne oldu gerek senin ülkende gerekse avrupada bombalar patladı sonra bu desteği kesilen daeş yeni desteklenen o daeşin olduğu bölgeye ypgnin geçmesine neden oldu aslında sorun gözünün önünde oldu peki sen cizre kobane olayları varken neden izledin.Neden göz yumdun o arada ülkeye hala giren çıkan belli olamadı.

Alıntıları Göster
    biz kabul etsekte etmesekte suriyede o olacaktı. evet yapılan hatalar var abd gibi bir soytarının politikası ile hareket ettiğimiz oldu. çünkü abd ırakta yaptığı afganistanda yaptığı vs gibi adına demokrasi diye süsleyip ülkeleri işgal etme merakı var. haa belkide bell ibir süree öyle destekleyip sonrasınad başka yol çizme düşüncesi olabilirmi onu bilmiyorum ama bana göre abd rusya ab ülkeleride dahil hiçbir şekilde onlara güvenerek bir iş yapılmaz yapılmamalı, ama bizim şuandaki desteklediğimiz grup dışıdna grup desteklemedik halada onalr ıdestekliyoruz haa bunlarda size göre sorunlu olabilir. ama bu insanlar suriye halkından olan insanlar ve orada babasındanda oğlundanda zulüm görmüş insanlar keyfi yerlerinde olsa neden böyle birşey yaşamaya kalkışsınlar ki? bunun bu hale gelmesinde esadın iktidarını bırakmamasının etkisi çok büyük bu yüzden abd bu kadar rahat at oynatabildi ve sdg bu yüzden abd yönetiminde palazlandı. esad seçime gitse yönetimin değişmesine izin verse bu şekilde olmayacaktı. bu açıdan düşünmeyip hep bizim hükümeti suçlama hevesinizi anlamak mümkün değil. tabi düşünce yapınıza göre değişiyor mümkünlüğü oda ayrı. dediğim gibi bu operasyon olmalı geç kalınsada olmalı ve inşeALLAH sıkıntısızda atlatırız.

• muammer816 M kullanıcısına yanıt
    Hocam doguda mahalle aralarinda yol kesip olay cikaranlari eskiden içeri alıyorlardı şimdi akıllarını başlarından alıyorlar. Beyinlerini alıyorlar. 7-8 mm çaplı bir delikten.

• arasıra bunu izleyin beyler guzel tebessum olusturuyor pc basında.
  • quote:

Hocam anlatabilmişimdir belki nerden biliyorsun? Ki yaptımda. Ama bizim millet hepimiz biraz burnu havada olduğu için evet o ikna etti diye bir sey duyabileceginizi sanmıyorum.
    Yav lafı kıvırtma dediğimi gayet de iyi anladın ve örnek veremiyorsun çünkü pkk'lı birinin senin lafınla kalkıp vatansever biri olma şansı yok. Gelip burada millete birleştiriciyim, en hümanist benim masalları okuma. Bu ülkede terör varsa bunun tek sorumlusu pkk ve destekçileridir. Kimse kimseyi zorla dağa çıkartıp terörist yapamaz.
  • Operasyonda ki ilk Şehidimiz Ahmet Topçu Ruhu şad olsun..

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• Hocam şehidimiz keskin nişancı ateşi ile şehit olmuş, daha şehirlere gireceğiz ne yapmamız gerekir bunun için
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Hocam herneyse bu ülkenin ekmegini yiyip ihanet eden ya da öyle bir dusuncede olan ya da yeltenen huzur bozan Ya da buna vesile olan herksin allah belasını versin.

• quote:

Pkk senpatizani diye alnında mı yazıyor hocam :) pkk sempatizanı mî kaldî hepsinin deliginden kan aldılar. Ama tabi bir silkelenme daha gerekiyor olabilir.
    Sen bir Kürt olarak Antalya'da en az bir Türk kadar rahat yaşayabildiysen ayrımcılıktan hor görülmeden söz edilemez.

Ama şöyle de bir gerçek var Kürtlerin önemli bir kısmı 150 yıldır ayrı bir devlet kurma hayalleri peşinde.
  • Arkadaş kurt değil. İsterse Türk isterse Kurt hangi tarafı seçerse...

• neyse burdan laf anlatamayacagim sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

.f35 avcı ucagı degil bombardıman ucagı. it dalasında f35 alamaz.

Alıntıları Göster
    F-35 avcı uçağıdır ne bombardımanı ? Elinizin altında internet var hala nasıl yanlış bilgiye sahip olabiliyorsunuz anlamıyorum :D
  • Hocam aslında Antalyada da Vanda da rahat yaşadım ama iki tarafta da bir tuhaflık oluyor. Antalyda Kürt Vanda Türk diye etiketliyorlar. Bu kötü geliyor bana. öyle şehir hayatı da degil ha iki tarafın da köy haytına duğünlerine vesaire dahil oldum. Ama uzun bir süredir bu tur seylerin bahsi bile gecmedi artık insanlar daha çok ekonomi peşinde. Yani kafalarda Türk Kürt muhabbeti pek kalmadı aslında.

Ayrılmayı isteyen yeni bir devlet kurmayı isteyen ayrılıkcı adam gitsin kuzey ırakta falan yaşasın hocam ya da belasını bulsun. Bü ülke topraklarından bir parça bile çıkmayacak kimseye. Ne diyeyim. Herkes adam gibi aklını başına alsın beraberce yaşayalım tek derdim budur. Gerisi fasafiso.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 10 Ekim 2019; 21:28:11 >
  • quote:

Hocam doguda mahalle aralarinda yol kesip olay cikaranlari eskiden içeri alıyorlardı şimdi akıllarını başlarından alıyorlar. Beyinlerini alıyorlar. 7-8 mm çaplı bir delikten.
    hocam devlet zamanı geldiğinde suçlunun cezasını verir.

er ya da geç suçlu cezasını çeker bu topraklarda.

biraz ağır işliyor mekanizma, ama işliyor.
  • 
Sayfa: önceki 19461947194819491950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.