Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1922. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Villenoire

halkın geneli aynı baştaki adamla aynı politikada değilse oy vermicek tespitiniz yanlış halk çoğunluğu türkiyenin yanında olsa filintinin başındaki adam başta olmaz sen kendi düşüncene kendine sakla
    Siyasiler bir anda karar değiştirebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #SONDAKİKA
    Van Valiliği, kent genelindeki açık alanlarda düzenlenecek eylem ve etkinliklerin 15 gün süreyle yasaklandığını duyurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan06x

akp hükümeti teröristle masada çözüm aradı ve büyük hataydı. neticede hükümet doğru yolda terör konusunda. bana çöpleri karıştırıp gelme. davutoğlu bitirdi zaten suriye ilişkilerini.
    Davutoğlu chpli miydi mhpli miydi iyi partili miydi hdpli miydi ya da baska bi partiden mi?

• bir anda değil hocam filistin kktc tanımıyor bizim sondaj aramamızıda kınadı uzun zamandır böyle
  • Kaçma heval kaçma

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • Allah kolaylık versin. Terörle böyle mücadele edilir. Akp umarım terörle mücadelede eski hatalarına dönmez.
  • Coroic kullanıcısına yanıt
    Ortacagda yasamiyoruz ve oralar bizim topraklarimiz degil boyle bir sey yapmaya hakkimiz da yok. Ama tayyip bey mustakil bahceli ev verecekse ben gitmeyi dusunurum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan06x

akp hükümeti teröristle masada çözüm aradı ve büyük hataydı. neticede hükümet doğru yolda terör konusunda. bana çöpleri karıştırıp gelme. davutoğlu bitirdi zaten suriye ilişkilerini.
    "akp hükümeti teröristle masada çözüm aradı" gördüğüm en oksimoron laf bu sanırım. Terör örgütü silahını birakirsa ancak oturursun masaya. Adamlar yığınak yaptılar Doğu şehirlerine, çarşı iznine çıkan askerlerimizi arkadan vurdular, hepsini sadece izledi hukumet.

Ayrıca bu AKP 12 yıl boyunca ABD uşaklığı yapmıştır. Her şeyi onun bunun üzerine atmayı bırakın. RTE izin vermeden o Suriye politikasını bok uygulardi Davutoğlu

• quote:

Orijinalden alıntı: Villenoire

bir anda değil hocam filistin kktc tanımıyor bizim sondaj aramamızıda kınadı uzun zamandır böyle
    Biz filistin için kendimizi heba ettik ulusal yas ilan ettik.

• akp. ben partili değilim beni mi kızdırmaya calısıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Sap ile samani ayirin artik. Senin istemedigin bir seyi erdogan yapsa sen sorumlu oluyorsun ama sen istemiyorsun. Filistin halki istemese bile devlet kiniyor. Halk ile devlet ayni politikada degil. Acaip sig dusunceli insanlarsiniz.

Alıntıları Göster
    o noktada halk sokağa inecek ve diyecekki biz yönetimle aynı düşünmüyoruz Türkiye yi destekliyoruz , araplar yanlarında yokken biz vardık eğer gerçekten yanımızda değiller ise ne halleri var ise görsünler
  • niye siz herşeyin siyasetini yaptınız - yapmaya devam ediyorsunuz.. o zaman tüp kuyruğu- yağ kuyruğu - ekmeğin karneye bağlanmasının da siyasetini yapanlara var mı sözün?

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • felsefesever kullanıcısına yanıt
    ordu, istihbarat bütün devlet kurumları feto mensuplarıyla doluydu ne yapabilirdi? erdoğanın yanlısları da çok oldu kendisi de söylüyor kandırıldık diye. erdoğanı geötim devletin eli kolu bağlıydı bu sıçanlar yüzünden. anap zamanından beri var bu adamlar. 15 temmuz darbesini engelleyerek devlet olarak rahatladık, hareket kabiliyeti kazandık. belki sana göre tiyatrodur onu bilemem.

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • Zaninda siyaset yapilsaydi bu noktaya gelmeyecektik.

• batuhan06x kullanıcısına yanıt
    He la Anap zamanından beri vardı adamlar ama devletteki nüfuzunu BENİM ÜLKEYİ YÖNETTİĞİM dönemde 5 katına çıkardı herifler. Ben oturup müttefiklik yaptım adamlarla. Sonra da kandırıldım deyip ülkeyi yönetmeye devam ettim. Ya çok salak bir liderim ya da alenen yalan söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Tipsizin yaptığı habere & hainliğe bakın!!!

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• Güvenli bölgeyi topraklarımıza katsak ne güzel olur.

• 🇹🇷 🇹🇷 🇹🇷
  • 
Sayfa: önceki 19201921192219231924
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.