Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı
45.880
Cevap
208
Favori
2.603.324
Tıklama
Giriş
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Kardeş sen paronayakmisin? Madem ülkeni okadar düşünüyorsun taksim meydanindaki biji biji apo diyen teröristlere niye ses etmiyorsunuz. Yaw boş konusmayin surda Allah aşkına. Savaşmış terörle mücadeleymis. Millet uzaya uydu yolluyor. Hala boş boş kuru isler
    Senin gibiler yüzünden ses edemiyoruz. Ses ettiğimiz an faşist oluyoruz. Ses ettiğimiz an ırkçı oluyoruz. Ama onlar sevgi güvercini oluyor senin gibi zekalar yüzünden.

Uzaya seni uçuralım. Sen de kurtul biz de kurtulalım.

ingiliz hocam
    |
    |
    zx636 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [16 Ocak 2020 12:24:32 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Yok ben onları bilmiyorum ama son dönemde esad bm ye bu teröristleri şikayet etti ülkemi bölüyorlar dedi o yüzden dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    paylaşımcı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Doğu'muzda İran, Batı'mızda ise Rusya askeri tatbikat yapıyor. Rusya, Ege'den gelecek tacizleri, İran ise Pjak'ın Ypg'ye desteğini engelliyor. İki tarafımız da güvende yani. Ankara Çankaya Köşkünde yapılan toplantının ne amaçla yapıldığı da iyice anlaşılmış oldu böylece.

|
    |

yapılan söylemleri de iç siyasette gaz alma amaçlı gibi

gerçekten türkiyeye karşı olduklarını zannetmiyorum. Zaten gerçekten karşımızda olsalar türkiyenin bu kadar rahat girebileceğini de sanmıyorum. Doğruya doğru konuşmak lazım.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

Nusaybine Havan atışı yapıyor ypg-pkk
    Tam bir aptal sürüsü kendi elleriyle operasyona uluslararası alanda zemin hazırlıyorlar. Kendimizi yormaya gerek kalmadı Dışişleri Bakanı mısır patlatıp evinde seyrediyordur şimdi olanları

Babaları Amerika ve Avrupa Birliği bile eğitememiş bu dağ maymunlarını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 9 Ekim 2019; 22:10:46 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: anakata

İsrail'in sınır uzunluğuna bak, fiziki yapısına bak.
    Öyle kafana göre kapat sınırı bekle olmuyor maalesef, bugün vurmazsan her gün ölürsün. Yahu daha ırak sınırında kontrolümüz yok, bir de suriye sınırında terörist bi devlet mi olacak? Tek amaçları musul-kerkük petrolünü akdenizden batıya ulaştırmak olan emperyal kontrollü bi kukla terör devletine izin veremezsin. Vermezsin.

Alıntıları Göster
    Bu dediğini yapacaklar.Senin şuan yaptığın operasyon sadece sınır operasyonu yani arana mesafe koyulacak bunun için 30 km.
    |
    |

• Yarbay
    7432 Mesaj
    bir tankımızın vuruldugu soyleniyor.bir catışma videosu var goz gozu gormuyor mermiden.keske sabahı beklesek.yada ucaklar dumduz etse alanı.operasyon zor gecmez umarım.

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

ekşide de savaşahayır diye tag açmışlar
    Ilgılı site kökten kapatılmalıdır
    Teröris dağda aramayın, ilgili yere baksınlar bolca mevcut

• Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Kardeş sen paronayakmisin? Madem ülkeni okadar düşünüyorsun taksim meydanindaki biji biji apo diyen teröristlere niye ses etmiyorsunuz. Yaw boş konusmayin surda Allah aşkına. Savaşmış terörle mücadeleymis. Millet uzaya uydu yolluyor. Hala boş boş kuru isler
    Uzaya uydu yolluyor dediğin ülkelerin çoğunun, Suriye'de askeri var yalnız???
    |
    |
    2 dakika reddite bakayım dedim gülme krizine girdim hesapta ypg daeşi temizleyip sınırlarımızı güvende tutuyormuş soykırım yapacakmışız vsvs bu amerika ve avrupalılarda 1 gram akıl yok kendi milletimle gurur duydum reddite baktıkça.
    |
    |

Madem öyle dediğin gibi olsa 20 sene önce baslasalar şimdiye sinir bitmişti.
    Doğu terorislerin eline geçtikten sonra mı operasyon akıllarına geldi. Çek hocam sen sınırı köy ihalari tanklari bak bakalım bir tane pkkli kelp yanasiyo mu.
    Kusura bakma ama bu ülke teröru bitiremez. Zorunuza gitsede böyle. Ben burda pkknin gücünden vs bahsetmiyorum. Pkk dediğin kelp sürüşü aşağılık bir topluluk. Eğer yerimizde ABD olsaydi 1 haftada topunu kazirdi. Halayı ben çekmedim dağdan indirip megri megri diye şimdi aktroller kendi vatan sevgisini sorgulasin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    anakata kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zx636

Ilgılı site kökten kapatılmalıdır
    Teröris dağda aramayın, ilgili yere baksınlar bolca mevcut

Alıntıları Göster
    kesinlikle
    |
    |

Açık konuşalım, fetih suresi okuyarak giden askerlerimizden bahsediyoruz. Askerlerimizden kaçı dini saiklerle uğurlandığında bundan olumlu yönde etkilenmeyecek?Çok azı. Bireysel olarak değişiklik olur ama emin ol %90ı askerimizin oradakilerin müslüman ve bunlar hoşlarına gidiyor.

Sen müslüman olmayabilirsin, ama bunu sadece türk milleti yeaa diye eleştiremezsin. Tengrici vs değilsindir inşallah o zaman bu kadar yazdığıma üzülürüm. Toplumun ezici çoğunluğunun öyle ya da böyle iman ettiği bir din var o da islam. Hülasa bu işleri geç. Ben duymak istiyorum sela sesleri.

|
    |
    Saiki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kınamayan kaldı mı bizi :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

abd bence türkiye'yi bu harekatta destekliyor, en azından ses çıkarmıyor

yapılan söylemleri de iç siyasette gaz alma amaçlı gibi

gerçekten türkiyeye karşı olduklarını zannetmiyorum. Zaten gerçekten karşımızda olsalar türkiyenin bu kadar rahat girebileceğini de sanmıyorum. Doğruya doğru konuşmak lazım.

ABD'nin çoğu bu operasyona karşı. Trump ise değil. Bu yüzden büyük baskı altında zaten.

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

ekşide de savaşahayır diye tag açmışlar
    Bu ekşi de terör sempatizanlarının çok olduğu yer heralde. Bunları nedense 1 2 yaşında çocuğu yetim bırakan olaylarda göremiyoruz. Kuduran kudursun, Allah askerimize zeval vermesin. 3 5 vatansız konuşsa da milyonların duası askerlerle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    227 Mesaj
    Bazı kaynaklar PKK’nın Tel Abyad’dan çekildiğini yazıyor. Doğruluğu belirsiz.

Aynı zamanda birçok PKK kampından firar haberleri geliyor. Doğruluğu kesin.
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.