Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
45.885
Cevap
205
Favori
2.605.336
Tıklama
Giriş
    10945 Mesaj
    harekatı buradan takip edebilirsiniz arkadaşlar ,bu sayfa iyi

|
    |

Orijinalden alıntı: BlackLead

sabahtan beri haberleri takip ediyorum

arap ülkelerinden tut, 28 ab ülkesi ve abdye kadar bir tane ülke bile bu harekatı doğru bulmuyor. Ortak ab bildirgesini de bir tek macaristan veto etmiş. Geri kalan 28 ülke operasyon durmalı diyor, lübnan durmalı diyor, arap birlikleri durmalı diyor, fransa durmalı diyor, abd durmalı diyor, finlandiya yeni silah parçaları için lisans vermeyeceğiz durmalı diyor.

kısacası doğru yoldayız.
    Bu kadar devlettin hümanistliği gözümü yaşarttı yauu

Bu devletler mesela amerika taa binlerce kilometre öteden, davet edilmediği Suriye'ye gelip IŞİDle savaşıyorum diye rakka'da taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmadığında, kadın çocuk dinlemeden siviller için hiçbir ek önlem almadan rastgele bombalar yağdırdığında neredelermiş?Suriye'de bizim kadar hassas operasyon yapan bir tane devlet yok ama biz dibimizdeki teröristlere karşı, haklı bir operasyon yapınca suçlu oluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    [16 Ocak 2020 12:24:32 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

iran
    - türkiye sınırına yakın bir bölgede daha önce duyurulmamış bir tatbikata başladı. bunun pjak' a karşı bir operasyonel sinyal olduğu düşünülüyor = Bu ne anlama geliyor ki ? Pjak pkk nın iran kolu falan mı ?

işid
    - al-hol kamplarında (işid'li kadın ve çocukların tutulduğu kamplar) kargaşa ve çatışmalar olduğu söyleniyor (teyitli değil)

- sdf (pkk/ypg de diyebilirsiniz) işid' e karşı bütün operayonları duyurduğunu açıkladı. ne operasyonu vardı ben bilmem...
    (bu sanırsam pkk işidle savaşıyordu abd ve avrupa işid ile savaşta kullanıyordu pkk yı bir de bölgeyi karıştırma konusunda hatta abd işid sorumluluğu artık sizdedir falan diyerek bunu kanıtladı)

Ama dünya şuan resmen kaynıyor.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Olabilir ama zihniyetin asgari ücretle çalışıyor bana göre. Herşey para değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    reko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 5 saat 20 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    https://chat.whatsapp.com/invite/IijNvaU9v6VBJo9ozZOwZg güncel haberler icin

|
    |
    1 Not
    Çok sayıda AB ülkesinden diplomatlar Der SPIEGEL'e verdiği demeçte, Macaristan bildirgeyi veto ettiği için 28 AB ülkesinin Çarşamba günü Türkiye'yi, işgale karşı ortaklaşa olarak ortak bir uyarmayı kabul edemediklerini söylediler.

quote:

Orijinalden alıntı: Bilmirem

Bu kadar devlettin hümanistliği gözümü yaşarttı yauu

Bu devletler mesela amerika taa binlerce kilometre öteden, davet edilmediği Suriye'ye gelip IŞİDle savaşıyorum diye rakka'da taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmadığında, kadın çocuk dinlemeden siviller için hiçbir ek önlem almadan rastgele bombalar yağdırdığında neredelermiş?Suriye'de bizim kadar hassas operasyon yapan bir tane devlet yok ama biz dibimizdeki teröristlere karşı, haklı bir operasyon yapınca suçlu oluyoruz

Alıntıları Göster
    çok haklısın

abd bu dünyanın ağa babası olduğu için ne yapsa yeridir oluyor ama iş bizim milli güvenliğimiz olunca "ama orada masumlar var :((((( " oluyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: RevengeRain

#ÖNEMLİ!!!

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kara Harekatına başladığı iddia ediliyor. Önümüzdeki dakikalarda netleşecektir.
    Yalanlandı. Kara harekatı başlamış değil.
    |
    |
    Mahalle yanarken whore sacını tararmış seninkide bu hadi yat uyu bilmediğin şeyler hakkında atıp tutma

|
    |

Orijinalden alıntı: sefa1451

iran
    - türkiye sınırına yakın bir bölgede daha önce duyurulmamış bir tatbikata başladı. bunun pjak' a karşı bir operasyonel sinyal olduğu düşünülüyor = Bu ne anlama geliyor ki ? Pjak pkk nın iran kolu falan mı ?

işid
    - al-hol kamplarında (işid'li kadın ve çocukların tutulduğu kamplar) kargaşa ve çatışmalar olduğu söyleniyor (teyitli değil)

- sdf (pkk/ypg de diyebilirsiniz) işid' e karşı bütün operayonları duyurduğunu açıkladı. ne operasyonu vardı ben bilmem...
    (bu sanırsam pkk işidle savaşıyordu abd ve avrupa işid ile savaşta kullanıyordu pkk yı bir de bölgeyi karıştırma konusunda hatta abd işid sorumluluğu artık sizdedir falan diyerek bunu kanıtladı)

Ama dünya şuan resmen kaynıyor.
    evet tam tabiriyle iran'ın pkk'sı
    |
    |
    [16 Ocak 2020 12:24:32 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

http://www.tskmap.net/

şuraya bakabilirsin kara harekatı başlayalı 1 2 saat falan oluyor anlaşılan.
    |
    |
    reko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Açlıktan ölüyorsunuz hala gelip burda cemkiriyosun fakir zihniyetinle savaş olsun diye konuşuyorsun
    Görürüz sonuçlarını bakalim
    Bombalar yagdikca senin icin yaniyor..

|
    |

Orijinalden alıntı: AslanAvda

Kara harekatı başladı.
    teyitli değil daha ama özel timler girmiştir tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Ekim 2019; 21:48:49 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: veni60

ula şu liveumap e hangi vpn ile giriyorsunuz ya ? dns atmayın kullanmıyorum
    Browsec kullanabilirsiniz.
    |
    |

- Müebbet Başbuğ Gâzi Mustafa Kemâl Atatürk
  • Yarbay
    5624 Mesaj

4 sağlam kaynaktan baktım , muhtemelen girilmiştir hocam
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,546
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.