Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
45.885
Cevap
205
Favori
2.605.201
Tıklama
Giriş
    2769 Mesaj
    Twitter'dan takip etmek isteyenler için böyle bir liste oluşturdum. İsteyenler bakabilir.
    https://twitter.com/ichbinomur/lists/harek-t-zel

Orijinalden alıntı: HamiyetiTürk

Siz Rusya'nın yanına kaymamızdan ne anlıyorsunuz Zaten kendi askeri sistemlerini ve birliklerini Türkiye'ye yığmadan kabul etmez, bu da bir nevi ABD ve Nato sistemlerinin Türkiye'den çıkması yerine Rusya'nın girmesi demek. Rusya Orta Asya Türkleri bağımsızlığını kazandıktan sonra onların topraklarını ilhak etti mi? Tam tersine bağımsızlıklarına saydı duyuyor, sadece Türki devletlere sistemlerini ve birliklerini yığdı.

Alıntıları Göster
    Rusya senin ortada kalmanı ister daha kolay manipule etmek için içinde bulunduğun birliklerle sorunlu olmanı ister.Senin durumun denize düşen yılana sarılır durumu.
    quote:

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Fransa güç bakımından Avrupa'nın en büyük 1-2 ülkesinden biridir. Yavaş beyler, bir bok yapamazlar tamam da gücünü hafife almayın :)
    gelişmiş iki ülke birbirine asla dokunamaz zaten.

direkt savaş çıkar, kimsede böyle bir şeyi istemez.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Trabzonspor

Fransa güç bakımından Avrupa'nın en büyük 1-2 ülkesinden biridir. Yavaş beyler, bir bok yapamazlar tamam da gücünü hafife almayın :)
    Bir bok yapamazların gerekçesi,bağlayıcı noktası kendi halkı bence. Savaşın hele hele sınırından binlerce kilometre uzakta hem de kendisini doğrudan ilgilendirmeyen bir savaşın yaratacağı ekonomik sorunları kabul ettiremezler kendi halklarına. Daha sarı yelekliler olayları soğumamışken hele.
    |
    |

Helal olsun ya üç beş böyle akıllı adam var. Sabahtan beri anlatmaya çalışıyorum.elin suriyesini temizliyoruz ne kadar mantiksiz bişey. Yillardir savaş vs uğraşmak yerine çek sınıra duvarı abicim İsrail gibi. Diz tankları ihalari. Geberen gebersin sinir ötesi. Başlarım sizin savaş stratejinize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    vamp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

O söylemleri yakında gerçek olacak yalnız. (Doğu Akdeniz meselesi)

Alıntıları Göster
    Suriye olayının onla bağlantısı var Esad düşse idi doğu akdenizde haklarımızı alacaktık ama suriyeyi kaybedecektik bu sefer.Tıpkı Irak gibi olacaktı orası.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Nerevarine

Öncelikle, Allah askerlerimizin her daim yanında olsun.

İkinci olarak AB'nin olayı nedir? Bizim Suriye sınırına girmemizi istemiyor mu? Bir de ABD'nin şuan ki durumu nedir? Gündemden ciddi bir şekilde uzak kaldım.

yazilari gozumu kanatiyor.

organik cocuklari.

|
    |
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj
    [16 Ocak 2020 12:24:32 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    09.10 20:35 - Darbasiyah bölgesinde TSK ile YPG/PKK'lı teröristler arasında çatışma yaşanıyor.
    http://www.tskmap.net/
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    EtrüskTürkü

quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Rusya senin ortada kalmanı ister daha kolay manipule etmek için içinde bulunduğun birliklerle sorunlu olmanı ister.Senin durumun denize düşen yılana sarılır durumu.

Alıntıları Göster
    Sen Rus siyaset uzmanı mısın

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Türk savunma sanayinin gözbebekleri: TFX Milli Muharip Uçak, Gökbey, Atak, Hürkuş, Hürjet, Aksungur, Göktürk ve İmece, Hisar, Bora, Altay, Fırtına, TCG Anadolu ve Pirireis, TS1400, TS3000.
    Teknolojik gelişimlerin temeli harp sanayidir.
  • Yarbay
    8476 Mesaj

1.1.1.1
    1.0.0.1

Bunu deneyin çok hızlı bir DNS'dir.
    |
    |
    veni60 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

araplara karşı olan tutuma "omo orkcolok fosostlok yopmoyon" diyenler nerede? Pembe dünyanız biraz aydınlanmıştır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayeralone12 -- 9 Ekim 2019; 21:27:16 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MRT_

1.1.1.1
    1.0.0.1

Bunu deneyin çok hızlı bir DNS'dir.
    Hocam bu site ne

• quote:

Orijinalden alıntı: jack sparow123

Kocaları savaşmaya gidince naziler ile yatan fransızlarmı? Fransızlar en alçak ve içi boş millettir. Yunanlar bile daha merttir onlardan. En sevdikleri renkte beyazdır, beyaz bayrak çektikleri için.

Alıntıları Göster
    Düşünüyorumda iyiki ikinci dünya savaşına girilmmemiş girilse Türkiye diye birşey kalmazdı büyük olasılıkla.Almanya gibi ikiye bölerlerdi çünkü en büyük ikincil müttefik biz olurduk.
    |
    |
    Lübnan da operasyonu kınadı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: vamp

Burda savaş muhabbeti yapanlar daha önce askere gitti mi acaba? Kardeşim bu saçmalık yüzünden kaç kişi hayatından olacak ve kaç tane şirket batacak haberiniz var mı? Biz bu çatışmadan sonra ne kazanıyoruz? Suriyenin yarsını mı? Petrol kaynaklarını mı? Yoksa boş muhabbet mi? 3-5 soytarı ölecek diye bütün dünya ile saçma sapan diyaloğa girmek nedir? Kapatın kardeşim sınırları diplomatik olarakta muhatap almayın kimseyi. Düştük bir bok çukuruna gelen geçen üstüne basıyor bizim üstümüzede sıçrıyor. Çıkın kardeşim şu çukurdan.Düşman olarak gördüklerimiz 3-5 soytarı. Devlet bile değil. Devlet olsalar zaten maçaları yemez. Ne işimiz var gerillayla teröristle mayınlı yollarda tarlalarda savaşmaya. Birisi bana bu harekatın pozitif tarafını yazabilir mi?
    Hocam siz hangi dünyada yaşıyorsunuz acaba. Sınırında seni kalleş yollarla bertaraf etmek için 20 yıldan fazladır var olan bir topluluk güçlenme aşamasında devam ediyor. Bunu senin büyümeni istemeyen tüm Avrupa destekçileri el altından silah para eğitim olarak yardımları ile pekiştiriyor. Bunları göre göre nasıl bekleyip oturmamızı bekliyorsun. ''Sınırları kapatmış'' Arkadaşım duvar örmekle terör mi bitermiş. Ben burada sana 5 milyon tane sebep sayarım ama bu kadar zaman geçmesine rağmen bu kafada olan birine ne anlatsam boş boş boş..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trabzonspor -- 9 Ekim 2019; 21:28:6 >
    AB: “Türkiye'nin tasarladığı sözde güvenli bölgenin sığınmacıların dönüşü için gerekli uluslararası kriterleri karşılaması ihtimal dahilinde değildir. AB, yerel nüfusun haklarının gözardı edildiği bölgelerde istikrarın ya da kalkınmanın sağlanması için yardım sağlamayacaktır."

RTE KAPILARI AÇAR MISIN LÜTFEN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MaximillianFoe

Atatürk Osmanlı Ordusuyla (olmayan?) hangi cephede savaşmış acaba?
    Atatürk'ün Osmanlı askeri olduğu Trablusgarp da görev aldığını falan bilmiyorsun sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

AB'nin, Türkiye'nin operasyon nedeniyle kımanmasına yönelik ortak açıklaması, Macaristan tarafından veto edildi.
    Helal olsun sana Orban reiss
    |
    |

Orijinalden alıntı: HamiyetiTürk

Sen Rus siyaset uzmanı mısın

Alıntıları Göster
    Rus sevgilim vardı polonyada iken bundan 7 yıl önce çok haşır neşir oldum bir ara rusya medyası ve kültürü ile ayrıca rusyanın başında sscbnin çöküşüne mazhar olmuş bir kgb ajanı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 9 Ekim 2019; 21:27:45 >
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.