Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı, 8 Masaüstü Kullanıcı
45.885
Cevap
205
Favori
2.604.993
Tıklama
Giriş
    572 Mesaj

Türk işte adamlar, kan çekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arda ML kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    EtrüskTürkü

quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

AB'nin, Türkiye'nin operasyon nedeniyle kımanmasına yönelik ortak açıklaması, Macaristan tarafından veto edildi.
    Varol Macaristan, Hun kardeşlerimiz bizim, Avrupa Hunları ortak geçmişimiz.
    |
    |

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Türk savunma sanayinin gözbebekleri: TFX Milli Muharip Uçak, Gökbey, Atak, Hürkuş, Hürjet, Aksungur, Göktürk ve İmece, Hisar, Bora, Altay, Fırtına, TCG Anadolu ve Pirireis, TS1400, TS3000.
    Teknolojik gelişimlerin temeli harp sanayidir.
  • Teğmen
    161 Mesaj
    askerlerimizin arkasindayiz tayyibin degil !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam konu altındakilerin çoğu şak sakci ellerine silah versen altini ıslatır yarisi. Hala burda gelip adamları vurduk hehehhe biz dünyaya meydan okuroyuz falan diyorlar. Bana göre şuan bu durum hiç bir ülkede gündem olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj

Ordu ele mi geçirilmeye çalışıldı? Biraz düşünebilsen araştırırsın. Suriyeye girersek ülkenin burnu boktan kurtulmaz diyen generaller tasfiye edildi. Gördüğünüz gibi girdigimiz bataklıkta çırpınıyoruz.

|
    |
    Guest-C302EA147 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj
    *Türk topçusu Ayn al Arap ve çevresini, Miştenur Tepesi başta olmak üzere hallaç pamuğu gibi atıyor.

2014'ten beri ilk kez şehre bu kadar mermi düştü.
    |
    |
    Avrupa Birliği'nin, Türkiye'nin operasyon nedeniyle kınanmasına yönelik ortak açıklaması, Macaristan tarafından veto edildi.

Oooo Turan birliği mi ne bu?

Türkiye: İçerde misin evlat?

Macaristan: İçerdeyim baba.

Master - Çocuk Gelişimi

• Binbaşı
    1116 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    EtrüskTürkü

quote:

Orijinalden alıntı: cd44

askerlerimizin arkasindayiz tayyibin degil !
    tRol mesajı, cumhurbaşkanı bütün askeri birliklerin başı
    |
    |

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Türk savunma sanayinin gözbebekleri: TFX Milli Muharip Uçak, Gökbey, Atak, Hürkuş, Hürjet, Aksungur, Göktürk ve İmece, Hisar, Bora, Altay, Fırtına, TCG Anadolu ve Pirireis, TS1400, TS3000.
    Teknolojik gelişimlerin temeli harp sanayidir.
  • Teğmen
    189 Mesaj
    Pkk sempatizanları gelmiş ''Askerler boş yere ölüyor'',''Gariban çocukları ölüyor'',''Ekonomimiz tükendi'',''Tek bir adamın siyasi kariyeri için yapılıyor bunlar'' gibi akla ziyan deli saçması sözler söyleyip duruyorlar.

Savaşı ya da çatışmayı adını ne koyarsanız koyun bunu Türkiye biz başlatmadık.1984 Şemdinli ve Eruh baskınlarıyla pkk adı verilen emperyalizmin maşası olan terör örgütü başlattı.Yaklaşıkta 36 yıldır boş amaçları uğruna insanların ölümüne neden oluyor.Fakat ne hikmetse kimse özellikle bu konuya gelip sözüm ona hümanist ve barışçıl takılan tipler bir gram olsun pkk'ya laf söyleyemiyor.

Bir kere bile olsun bu sözde hümanistlerin ''Pkk silah bıraksın'',''Aşiret çocukları neden pkk'ya katılmıyor?'',''Hep gariban Kürt çocukları dağlarda ölüyor'',''Hdp vekillerinin çocukları nerede?'' dediklerini hiç görmedik.Sahi neden pkk ve ypg gariban Kürt çocuklarının ve Türk çocuklarının ölümüne neden oluyor?Neden ona silah bırakın demiyorsunuz da koskoca bir devlete üstelik mensubu olduğunuz devlete karşı bu kadar karşısınız?

Bu işin Erdoğanla alakası yok.Bu harekat bugüne kadar yapılmadığı için zaten kendisini eleştiriyorum.Dahası gerek fetö gerek ekonomi gerekse dış politikada izledikleri hatalı dış politikalardan dolayı kendisine hala muhalifim lakin bu demek değil ki Türkiye'nin pkk'ya yönelik yaptığı operasyonlarda karşısında olayım,desteklemeyeyim!

Madem bu kadar feryat ediyorsunuz Türkiye bölgeye girmeden önce ypg 40-50 kilometre sınırdan uzaklaşsaydı,Türkiye'nin güvenli bölge kuracağı alanlardan kendi isteğiyle çekilseydi.Hani sözüm ona çok barış seversiniz ya hani kan dökülmesine karşısınız ya ne diye burnumuzun dibine kadar geldiniz?

Ağlayın daha çook ağlayacaksınız...
    |
    |

Buna ek olarak Türkiye şimdi yakalanan bütün IŞİD savaşçılarının tutuklu kalmasından ve IŞİD'in hiçbir şekilde tekrar oluşmamasından sorumludur. Türkiye'nin verdiği taahhütlere uymasını bekliyoruz. Durumu yakından takip etmeye devam edeceğiz".

|
    |
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: veni60

4 5 tane vpn denedim hiçbiri syria.liveuamap.com açmıyor beyler, hangisini kullanıyorsunuz ?
    Bu site ne hocam

|
    |
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Fransa güç bakımından Avrupa'nın en büyük 1-2 ülkesinden biridir. Yavaş beyler, bir bok yapamazlar tamam da gücünü hafife almayın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trabzonspor -- 9 Ekim 2019; 21:20:2 >

Orijinalden alıntı: Long Nightt

Pkk sempatizanları gelmiş ''Askerler boş yere ölüyor'',''Gariban çocukları ölüyor'',''Ekonomimiz tükendi'',''Tek bir adamın siyasi kariyeri için yapılıyor bunlar'' gibi akla ziyan deli saçması sözler söyleyip duruyorlar.

Savaşı ya da çatışmayı adını ne koyarsanız koyun bunu Türkiye biz başlatmadık.1984 Şemdinli ve Eruh baskınlarıyla pkk adı verilen emperyalizmin maşası olan terör örgütü başlattı.Yaklaşıkta 36 yıldır boş amaçları uğruna insanların ölümüne neden oluyor.Fakat ne hikmetse kimse özellikle bu konuya gelip sözüm ona hümanist ve barışçıl takılan tipler bir gram olsun pkk'ya laf söyleyemiyor.

Bir kere bile olsun bu sözde hümanistlerin ''Pkk silah bıraksın'',''Aşiret çocukları neden pkk'ya katılmıyor?'',''Hep gariban Kürt çocukları dağlarda ölüyor'',''Hdp vekillerinin çocukları nerede?'' dediklerini hiç görmedik.Sahi neden pkk ve ypg gariban Kürt çocuklarının ve Türk çocuklarının ölümüne neden oluyor?Neden ona silah bırakın demiyorsunuz da koskoca bir devlete üstelik mensubu olduğunuz devlete karşı bu kadar karşısınız?

Bu işin Erdoğanla alakası yok.Bu harekat bugüne kadar yapılmadığı için zaten kendisini eleştiriyorum.Dahası gerek fetö gerek ekonomi gerekse dış politikada izledikleri hatalı dış politikalardan dolayı kendisine hala muhalifim lakin bu demek değil ki Türkiye'nin pkk'ya yönelik yaptığı operasyonlarda karşısında olayım,desteklemeyeyim!

Madem bu kadar feryat ediyorsunuz Türkiye bölgeye girmeden önce ypg 40-50 kilometre sınırdan uzaklaşsaydı,Türkiye'nin güvenli bölge kuracağı alanlardan kendi isteğiyle çekilseydi.Hani sözüm ona çok barış seversiniz ya hani kan dökülmesine karşısınız ya ne diye burnumuzun dibine kadar geldiniz?

Ağlayın daha çook ağlayacaksınız...

Ağzına sağlık hocam. Bize derler ama en büyük ırkçı ve faşist kendileridir aslında. Çok biliyordunuz barışı madem, e çekilseydiniz o zaman kendi isteğinizle. Kimse kusura bakmasın ama bir laf vardır öyle ete böyle sote..

|
    |

Orijinalden alıntı: Aelinduilas

Hiç beklemiyodum süper olmuş

Alıntıları Göster
    Çok iyi bu ya her izlediğimde yıkılıyorum.

|
    |

Sen ne boş adammışsin ya pkk yandaşı diyor. Senin kerih gördüğün pkk lilar dağdan indirilip halaya ortak edildi.Demekki pkkyi siyaseten tanımış olduk. Yıllardır bitmedi. Daha kendi icimizdeki kallesleri temizleyemedik yıllardır pkk gibi rezalet sokak çetesini durduramadik. Gelip burda operasyon denilmesi komigime gidiyor. Abd pkk yi 1 haftada un ufak eder. Pireyi deve yaptık şehitlerimize üzülüyorum

|
    |
    Long Nightt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5739 Mesaj
    Burda savaş muhabbeti yapanlar daha önce askere gitti mi acaba? Kardeşim bu saçmalık yüzünden kaç kişi hayatından olacak ve kaç tane şirket batacak haberiniz var mı? Biz bu çatışmadan sonra ne kazanıyoruz? Suriyenin yarsını mı? Petrol kaynaklarını mı? Yoksa boş muhabbet mi? 3-5 soytarı ölecek diye bütün dünya ile saçma sapan diyaloğa girmek nedir? Kapatın kardeşim sınırları diplomatik olarakta muhatap almayın kimseyi. Düştük bir bok çukuruna gelen geçen üstüne basıyor bizim üstümüzede sıçrıyor. Çıkın kardeşim şu çukurdan.Düşman olarak gördüklerimiz 3-5 soytarı. Devlet bile değil. Devlet olsalar zaten maçaları yemez. Ne işimiz var gerillayla teröristle mayınlı yollarda tarlalarda savaşmaya. Birisi bana bu harekatın pozitif tarafını yazabilir mi?

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Mesajımda belirtmişim geçmişle ilgili ayrı bir yerde konuşalım.Ben bu günden bu saatten bahsediyorum.orda can veren köpek soyları varya ben huzur buluyorum mutlu oluyorum mesela sen ne düşünüyorsun?

Alıntıları Göster
    Kullanılmışlık sonuçta şuan yapılan kapı bekçiliği birileri pisletti sanada al temizle diyorlar e bu pisliği aslen ben yapmadım sen yaptın ha bunu yaparken tepedekilere birşey denmiş çıkar mıkar ne oldu bilemem yazdım zaten sana işte durum istenen sonuca ulaşmadığı için elde patladı.

1.Olay çok yönlü ele alman lazım

2.Mevcut iktidar abd desteği ile geldi.Tüm mevcut iç görevlileri dikkat edin abd de eğitim aldı kontrol edin 2001 sonrasından günümüze.

3.Mevcut iktidar ortadoğuda olan olayların bir parçası yani Türkiye bir son karakol bura üzerinden daha yakın harekat alanı sağlanıyor

4.Mevcut iktidara olan güven sarsıldı ekonomi kötü ardı ardına zamlar ve vergiler var bunun beraberinde iktidarın etmenleri şatafatlı yaşamlarından eksik kalmıyor halk işsizlik zam ve yaşam şartlarının zorlaşması ile beraber peki ne yapmalı.

5.Mevcut iktidarın ömrünü uzatmak halkının gazını almak için bir sınır operasyonu neden bizim gibi sözde milliyetçi gezinen osmanlı fırt mırt diyen halk için ne var bir türk insanı asker doğar ver gazı ver gazı sonra Allah Allah deme dini serpiştir hop herşey unutuldu.

6.Orada ölen ölecek unutulan unutulacak acısı ailelerini vuracak gündem bir kaç hafta rahatlayacak mevcut iktidar bu goy goyla olası şuanki pis gündemde istemediği şeyleri arka plana daha kolay atacak.

7.Ekonomin daha kötüleşecek.1 ay sonra verilen zammı sorgulayacak halk taki yeni bir olası harekata kadar bu olaylar devam edecek.

Bizim gibi halklarda milliyetçilik ve din kozunu iyi yoğurursan bu ülkenin sağınıda solunuda üstünüde altınıda bir topaç gibi eline alıp döndürürsün bir şekilde istediğin kıvama gelir.Mevcut yönetimin hareketlerine bakın zaten direk anlarsınız.Çok kandırılan bir hükümet ve sözde devamlı kandırılmasına karşın ona devamlı inana arka çıkan halk tabi neyle nasıl çıkarla mı mevki ile mi başka birşeyle mi yani konu istenmeyen noktalara gidiyor elbet ama bu ülkede ben yaptım oldu zihniyetinin sonuçlarını görüyorsunuz.Fakiri bilen anlayışını bilen milliyetçilik ve dini çok iyi kullanan kişi tepede kalır.Ülkeye bak durumuna bak.

Sonra de bakalım bu ülke neden böyle.Şu ülkede bu ülke düzelecek diye bekleyen geleceğe umut eden zamlardan şikayet eden vergilerden imtina eden cinayetlere söven hukuksuzluğa riyakarlığa baş kaldıran kişilere bak nasılda uyuyan bir ülke değil mi yav.Oturduğu yerden ülke düzelsin diye bekliyor.Bu ülke topluluk olarak değil birey olarak ne zaman hareket eder birey ne zaman önemli olur o zaman düzelir toplum harekatı olduğu müddetçe düzelmez.

Ölen kişiler terör unsurları umurumda değil o terör unsurlarından maalesef doğuda da çok var işte sen o bölgeyi zayıflattığın için oldu onlar sen yanlış hamlelerin gözden ırak bir ülke yönetim anlayışın nedeni ile ülkenin batısını ve doğusunu ayırdın.Yaz yaz çiz çiz bitmez.Devamlı diyorum ekonomi refah en ücra köşedeki bir eve kadar uğrayan adalet anlayışını sunmadığın müddetçe bu topraklara huzur gelmeyecek.Ayrıca bir söz var yurtta sulh cihanda sulh komşularınla didişmeyeceksin dost olacaksın.Biz sağolsunlar hepsi ile düşmanız şuan birilerinin sayesinde.
    |
    |
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.