Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
45.880
Cevap
208
Favori
2.603.161
Tıklama
Giriş
    8974 Mesaj
    Beyler haberturk acin canli canli bombamdirmani gosteriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 2600 | MB: MSI B450 Gaming Plus Max | GPU: ? | RAM: XPG 2x8GB 3000 CL16 | SSD: JAMESDONKEY JD12 512GB NVMe | MONITOR: SAMSUNG LC24FG73 24' 144Hz 1Ms | CASE: MSI Mag Vampiric 010M | PSU: GIGABYTE G750H 750W 80 Gold | KEYBOARD: EVEREST KB-G9X | MOUSE: STEELSERIES Rival 105 | PAD: STEELSERIES Qck | HEAHPHONE: LOGITECH G930
  • Yarbay
    2434 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Benimde dediğim bu zaten zamanlamaya bak enflasyon düşürüldü zamlar vergiler ardı ardına girdirildi baktı halk uyanmaya başlıyor hop askeri operasyon geçen senenin aynısı e balık hafızalı halk amaç

1.Yapılan zam vergi ve enflasyonun halkta gösterdiği etkiyi unutturmak

2.Gündemi meşgul etmek.Varsa göze batan rezalet olay gözardı etmek.

3.Yılbaşındaki malum maaşlara zam furyasını geciktirmek.

4.Bu operasyon elbet gerekliydi ama bunu buraya getirende malum kişilerdi biline.Sadece amaçları iktidara olan güveni toplamak.Oy kaybını önlemek çünkü iktidar adına çok falso oldu kan kaybediyor içinden yeni birde parti çıkacak.Dağılma var.

Balık hafızalı olmayan ülkesini ve gerçeklerini bilen emeğine değer veren insana değer veren hakkının savunucu olan smoothi içmeyen aç komşusunu düşünen herkes bilir zaten bunu.

Tek üzüldüğüm şey oradaki bu iş için kullanılan askerler ve aileleri onlar bilir ancak acısını.Gündem gelip geçer bir ateş düşerse ancak onlar bilir halk unutur.

Alıntıları Göster
    Nolur artık uzaklaştırın şunu. Cumhuriyet tarihinin en büyük
    Operasyonunu yapıyoruz adam hala enflasyon diyor zam diyor akp diyor bıktım konudaki bu tarz onlarca mesajından. Sanki zamlar yemi geldi 2018 ağustostan beri işler çok iyi değil zaten ne alaka şimdi şu bu.

Biraz samimi ol ya biraz en azından vatanını seviyomuş gibi yap. Bi kere diyemedin inşallah umarım başarılı olur vs.

İşin gücün zırvalamak.

• Yüzbaşı
    848 Mesaj
    ÇNRA Atışları Başladı..

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Zaten malum zihniyetin cezasını çekiyorsun Irak'ın yıkılmasına kim vesile oldu kim kuzey ırakta kürt bölgesel yönetiminin oluşmasını destekledi orada şirketlerini markalarını taşıdı bil esad düşse suriyede ırak gibi olacaktı görecektin o zaman sırf çıkarları için türkiyenin canına okudular.Emevi emevi dediler ne oldu 82 musul 83 erbil dediler ne oldu soruyorum ne oldu 2 Milyon kürt oldu 5 Milyon suri oldu ne kazandı bu ülke hiç ne kaybetti geleceğini.Ekonomisi darmadağın oldu iyice tabi düşünene hiç bir olası operasyon bedava değildir ayrıca.Hepsi para dua ile olmuyor hiçbirşey.

Alıntıları Göster
    Bütün dediklerinde haklısın. Hepsi oldu bitti ama. Şimdiki durum için bir çıkar yolunuz var mı? Ne yapalım?

Gondorian
    Ranger of Ithilièn

• quote:

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Nolur artık uzaklaştırın şunu. Cumhuriyet tarihinin en büyük
    Operasyonunu yapıyoruz adam hala enflasyon diyor zam diyor akp diyor bıktım konudaki bu tarz onlarca mesajından. Sanki zamlar yemi geldi 2018 ağustostan beri işler çok iyi değil zaten ne alaka şimdi şu bu.

Biraz samimi ol ya biraz en azından vatanını seviyomuş gibi yap. Bi kere diyemedin inşallah umarım başarılı olur vs.

İşin gücün zırvalamak.

Alıntıları Göster
    Senin gibi bir partinin paralı bayraktarlığını yapmıyorum sen banka ibanındaki maaş hanesi için yırtınırken ben oradaki askerin canını tehlikeye atıyorlar diyorum anlayabilene.

Hepiniz zamanı gelince azalarak biteceksiniz merak etme para ekmek kapısı kapanınca en büyük nefret duyanlar olacaksınız.

• Yüzbaşı
    848 Mesaj
    Tel-Abyad 🔥

|
    |
    Boş iş bana göre.Tum batı devletleriyle düşman olduk. Hala sinek konmaz orta doğu gibi leş bir kıta üzerinde takılı kaldık. Ekonomi bitik insanlar mutsuz hayat standarti düşük hala savaş derdi neyin nesi? Allah askerlerimize sabır versin gidişat kötü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Elhamdülillah. Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

• Çavuş
    46 Mesaj
    [09 Ocak 2020 12:37:24 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Yazdığımı okudun mu?

Gündemden haberin var mı?

Trump ın söylediklerinden haberin var mı?

Sınıra yakın bölgelerdeki güvenlik endişesi dile getiriliyordu, ABD kabul etti ve İşidli leri TR nin üzerine yıktı.

Ha güzel mi güzel daha ileriden önceden müdale edilme olasılığı artıyor.

ABD ile değil Suriye Devleti ile anlaşma yapılması Terör Örgütlerinin sonlanmasında daha faydası olur.

İş işten geçmeden tabiii.

|
    |
    RedPyro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    485 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    İlhan.M26

Recep Tayyip Erdoğan: Bu coğrafya, ordular ve devletler mezarlığıdır. Bedel ödemeyi göze alan varsa buyursun gelsin.

Gram haz etmiyorum senden ama şu gaz verme işini iyi yapıyorsun

Orijinalden alıntı: Ambarad

Bütün dediklerinde haklısın. Hepsi oldu bitti ama. Şimdiki durum için bir çıkar yolunuz var mı? Ne yapalım?

Alıntıları Göster
    ABD denen terörist ülke kendi pisliğini kendi temizleyecekti neden kendi çekildide bu pisliği enkazı türklere kitledi bunu sor önce.Oradaki kuduzları semirtti besledi sonra tekmeyi vurdular arkalarına bak bu pislikler senin 2 askerini yaktı 2 askerini, başkentinde bomba patlattı bunları al temizle diyor sarı civciv ben bulaşmam dedi.Güya abd askerileri ile ortaklaşa hareket olacaktı neden yaz çizdi bu dönme topaçlar bir düşün bakalım neden çekildi abd askerleri onalarınki canda bizimkilerinki patlıcan mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 9 Ekim 2019; 19:40:32 >

• Yüzbaşı
    924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paylaşımcı

Elhamdülillah. Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.
    |
    |

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Recep Tayyip Erdoğan: Bu coğrafya, ordular ve devletler mezarlığıdır. Bedel ödemeyi göze alan varsa buyursun gelsin.

Gram haz etmiyorum senden ama şu gaz verme işini iyi yapıyorsun
    Futbolda Fatih terim neyse Siyasette de Recep Tayyip Erdoğan aynı bu gaz verme konusunda.

[27 Aralık 2019 18:52:50 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Senatör Lindsey Graham :

"Trump Yönetimi tarafından utanmadan terk edilen Kürt müttefiklerimiz için dua ediyorum.

Erdoğan'ın ağır bedel ödemesi için kongredeki çabalara öncülük edeceğim.

Trump'a yaptığı yanlıştan dönmesini tavsiye ediyorum."

#BarışPınarıHarekati
    Gençler bu adamı ciddiye alın.

Zira bu adam cumhuriyetçi ve Trump'ın en güvendiği isimlerden.

Senato'dan cumhuriyetçi ve demokratlar veto korumalı kanun geçirirse başımız çok ağrır.

Yurtdışında direkt Türkiye Kürtlere saldırıyor diye haber yapılıyor. Çok net şekilde hedefimiz şu derinlikte şu şu bölgeler, sivil halkla işimiz yok mesajı vermemiz lazım.

Yoksa bu harekat başarıya ulaşamaz üstüne ekonomi gider birde iç barışı tehlikeye atar.

Kafanızı kullanın. Gaza gelmeyin.

Hele Ak trolleri hiç dinlemeyin. Onların derdi ülke falan değil. 3 oy alır mıyız o kadar.

Askerimizin ayağına taş deymez inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 9 Ekim 2019; 19:43:15 >
    |
    |

• Binbaşı
    1252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

Boş iş bana göre.Tum batı devletleriyle düşman olduk. Hala sinek konmaz orta doğu gibi leş bir kıta üzerinde takılı kaldık. Ekonomi bitik insanlar mutsuz hayat standarti düşük hala savaş derdi neyin nesi? Allah askerlerimize sabır versin gidişat kötü
    Şimdi girmezsen 15 sene sonra devlet kurarlar o batı direk ülke olarak tanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raunk -- 9 Ekim 2019; 19:44:15 >

ABD denen terörist ülke kendi pisliğini kendi temizleyecekti neden kendi çekildide bu pisliği enkazı türklere kitledi bunu sor önce.Oradaki kuduzları semirtti besledi sonra tekmeyi vurdular arkalarına bak bu pislikler senin 2 askerini yaktı 2 askerini, başkentinde bomba patlattı bunları al temizle diyor sarı civciv ben bulaşmam dedi.Güya abd askerileri ile ortaklaşa hareket olacaktı neden yaz çizdi bu dönme topaçlar bir düşün bakalım neden çekildi abd askerleri onalarınki canda bizimkilerinki patlıcan mı.

Alıntıları Göster
    Rica ediyorum bana bildiğim şeyleri yazıp durma. Ben sana bir soru sordum. Madem şu an bu durumu eleştiriyorsun, peki sen aynı durumda ne yapardın? Bana şimdiden haber ver. Geçmişi, yapılan hataları hepimiz biliyoruz.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn

• Binbaşı
    1888 Mesaj
    [16 Ocak 2020 15:19:43 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    İşid ile mücadele diyorlar,
    Tüm terör örgütleri ile mücadele değilse

|
    |

Friedrich Wilhelm Nietzsche
  • Yarbay
    2980 Mesaj
    DİYARBAKIR’DAKİ 8.ANA JET ÜSSÜ’NDEN UÇAKLAR TEKRAR KALKTI. -HABERTÜRK CANLI YAYIN

|
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.