Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibariyle Suriye'deki kara gücümüzün üstünde, F-16 jetlerimiz uçuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GODLİİKEE

La benim ağzımı actirmayin bak surda. Açılımı babam mi yaptı halayı kim çekti. Osman Öcalan'ı kim TRT ye çıkardı. Güldürmeyin beni surda.Allah hesabını sorar öbür tarafta. Gir izle bak bakayım kimlere oy vermişsin vatan evladı seni
    Sana her karşı gelen malum partili değil mi? Fotoğrafımdan dahi siyasi görüşümü anlayamayacak kadar zeka seviyesinden mahrumsun. Gelmişsin burada hala siyaset derdindesin.
  • quote:

Araplara atılan her laf peygamber efendimize gider. Boş boş konuşma bence kardeş
    Bas git işine yumurcak.
  • GODLİİKEE kullanıcısına yanıt
    Kardeş bak bir sürü eleştri konusu var onlara bir uğra sen
    bizi bize bırak keyfini çıkaralım
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Göremiyorum attığın ne ise . Hewal dersen İstanbul'da çık dışarı her yerde görürsün .

• quote:

Zihniyetine C4 atayım senin.
    Anlama kıtlığın mı var operasyon başladı şimdi şöyle olmuştu şu olmuştunun sırasımı yeni konu aç orda yaz konuyu rehin alma si.git.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    ne anlatıyorsun??
    Çevirisini yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Macaristan Veto vermiş diğer yandan Suudlar ise bizi kınamış. Bu kaçıncı ihanetin be arap.
    Suudlar Cemal Kaşıkçı cinayetinin perde arkasının örtbas edilmesi için bize gelirler yine. Merak etme.

• Birleşik Krallık Başbakanı Boris Johnson, ABD Başkanı Donald Trump ile Türkiye’nin askeri operasyonu ile ilgili bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

• Ulan finlerden ne silahı alıyoruz ki ambargo diyorlar. Şerefsizler bir terör örgütünü kollamak için yapmadıkları pislik yok. Şu batı devletleri kadar iki yüzlü alçak millet dünyanın hiçbir bucağında yaşamıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    O zaten ayrı mesele onlara ifrit oluyorum!!!resmen hele böyle dönemlerde daha çok!!! İnş en az şehit ile onlara çok büyük zarar veririz!!!

• Menbiç:

Sacur nehrinde Suriye Milli ordusu ile Ypg/Pkk arasında çok şiddetli çatışmalar var.
  • quote:

Göremiyorum attığın ne ise . Hewal dersen İstanbul'da çık dışarı her yerde görürsün .
    Amma uzattınız bloklayın geçin şu herifi ya

• Bu operasyon pkk ya olan dağa olan katılımıda ciddi manada azaltır aslında muazzam önemli bir operasyon yapıyoruz dünyanın tutuşma sebebi bu.ALLAH askerimize dinçlik güç kuvvet versin.
  • Yurt dışında üzerimizdeki algı çok kötü. Her zaman olduğu gibi kendimizi anlatamadık.
  • 3 yerden girildi diyor ama neresi olduğu belli değil sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Koyarsa sende onlara ambargo koyarsın 2. olarak yeni gelmedim istesende istemesende girmek zorundasın sen ne olsun istiyorsun söylede onu yapsınlar?

Alıntıları Göster
    Yeni gelmediysen benim ne istediğimi attığım mesajlardan bilirsin.
  • #SONDAKİKA

Cumhuriyetçi Senatör Jim Inhofe:
    "Türkiye, Suriye'de meşru güvenlik çıkarları söz konusu olan önemli bir NATO müttefikidir, ancak Suriye'ye tek taraflı askeri müdahalesi kabul edilemez."

''Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eylemleri iki ulusun stratejik ortaklığını baltalama riski taşıyor.''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 9 Ekim 2019; 22:44:23 >
  • egemi kullanıcısına yanıt
    Malum partili pırtikli olman beni ilgilendirmiyor. Zihniyetinize karşıyım kardeş.

• 
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.