Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
46.082
Cevap
184
Favori
2.641.560
Tıklama
Giriş
    2978 Mesaj

Son durum haritası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: meco06

quote:

Orijinalden alıntı: EJDAD_OSMANLI

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Sen neye inanıyorsun?

Parti üstü mesele bu

Yarın başkası gelir ama Afrin'deki haşereleri temizlemez isek elbet bir gün evimize de dadanacaklardır.

Adama sorarlar terör yıllardır var ve neden önceden girmedin afrine neden seçim yaklaşıyorken oy için afrine giriyorsun ve neden amerika'nın uşaklığını yapıyorsun

Meco müdür siz bitirseydiniz terörü siz nerdeydiniz

Ülkede amerika sevici çok olduğu için sıra gelmedi

Bahane çoktur iş yapan yoktur diyelim müdür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

™®Her Hakkımız Saklıdıя®™

• Teğmen
    194 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hesher

quote:

Seçim yaklaşıyor ya bunlar hep oy için ne yazıkki buna inanan ne çok insan var

oy icin savas mi cikardilar?

savastan en cok zarar goren otoritenin kendisi zaten.

amerikanın tiyatrosunu oynuyorlar dolar euro benzin mazot neden yüksek bu iktidar abd nin uşağı olduğu için iktidar gitsin bak nasıl düşecek hepsi

Müdür senin bu konuya gelme amacin nedir?? Konunun basliginin farkinda defilsin galiba. Gerci afrine yaklastikca senin gibilerinin konuda türeyecegini tahmin ediyordum.

• Yüzbaşı
    327 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ResenİcraEdenAvukat

quote:

quote:

Sen neye inanıyorsun?

Parti üstü mesele bu

Yarın başkası gelir ama Afrin'deki haşereleri temizlemez isek elbet bir gün evimize de dadanacaklardır.

Adama sorarlar terör yıllardır var ve neden önceden girmedin afrine neden seçim yaklaşıyorken oy için afrine giriyorsun ve neden amerika'nın uşaklığını yapıyorsun

Kendini çok mu zeki sanıyosun? Akp'li değilim...

Fırat kalkanını yapalı 2 sene olmadı. Fırat kalkanında 3 bin öso militanı vardı yarısı öldü. Bir sürü askeri eksigimiz ortaya çıktı. Adam toplicaksın eğiticeksin istihbarat alıcaksın silahları ve stratejiyi hazırlicaksın ve en önemlisi ve benim diplomatik zemini hazırlayacaksın, ilgili ülkelerle masaya oturup onay alıp bur seyler vaadiceksin. Ilgili ülke de rusya. Sen bunları 1 2 ay içinde yapılacak şeyler mi sanıyosun? 1.5 sene kısa bile. Sadece Rusya da değil ha abd de şu an başarısız olmamiz icin elinden geleni yapıyor

Ikincisi suriyeyi bi aklından çıkar. Nerelerde şehit verdiğimize bak. Ya sınır bölgeleri ya Kuzey ırak. Bu ne demektir, terörü büyük oranda sınır dışına ittik ve düzgün bir mücadele veriyoruz.

Fırat kalkanından sonra münbiçe girmek için elimizden geleni de yaptık. Fırat kalkanı ilk aşamaydı ve 2. Aşamaya bu zorlu şartlara rağmen 1.5 senede geçtik.

Üçüncüsü bu bir beka meselesi seçin olsa da olnasa da bu savaş verilecekti.

Dördüncüsü burası siyaset yeri değil, savas varken de bunlar konuşulmaz. Ha diyosan ne isimiz var afrinde onlar bize saldirmadi oy icin savasmaya gerek yok vs o senin iq seviyenin dusuklugu.

Sen Türkiye'yi aBD nin yönettiğini bilmiyorsan ben ne yapabilirim sana

bu kafayı yaşamak için neler vermezdim. Zaten bizi Afrine abd soktu di mi üstad haklısın özür dilerim

|
    |

• Binbaşı
    1820 Mesaj
    quote:

sg siyasetinizi başka yerden yap

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hesher

quote:

oy icin savas mi cikardilar?

savastan en cok zarar goren otoritenin kendisi zaten.

amerikanın tiyatrosunu oynuyorlar dolar euro benzin mazot neden yüksek bu iktidar abd nin uşağı olduğu için iktidar gitsin bak nasıl düşecek hepsi

;İste tayyib dusmani iste bi solcu daha turedi dama... Olum bitmediniz laaaa. Her operasyonun arkasinda bi hukumet olacak tabiki, uzulerek soyluyorum. Afrinide alirsak senin gibiler 3harfli birsey alacak orta harfini diyiyorum i geri kalanlarida sen bul bi yerine lazim olur.

|
    |

• Yüzbaşı
    270 Mesaj
    arkadaşlar hükümete karşıda olsanız operasyona karşı olmayınız bakın ben Esad yanlısı olduğum halde operasyonu sonuna kadar destekliyorum Allah askerlerimizin yardımcısı olsun.

|
    |

quote:

Sen neye inanıyorsun?

Parti üstü mesele bu

Bu işin akp ye cartla curtla alakası yok bu sorun artık hükümet üstü devlet sorunudur. Koskoca devletin beka sorunu var kim takar seçimi.

Ayrıca ABD yıllardır hazırladığı fetoya bunların zamanında darbe yaptiriyorsa ezilen toplumların yanında ABD ye rağmen Türkiye yer alıyorsa Kudüs'e bile adam gibi ses çıkaran tek ülke koskoca ABD'nin tehditlerine rağmen turkiyeyse hükümet pek de uşaklık yapmıyor demektir.

Burası siyaset yeri değil ama saçmalamaninda gereği yok

|
    |

• Binbaşı
    1608 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nowo

s400 leri unutmuşsun

Yok unutmadım da o biraz sistem dışı kendi kafasina göre takılacağı için yazmadım.

Bize F-16 avacs trx radarlarina tam uyumlu yani ağ içinde katmanlı savunma yapabilen hava savunma sistemleri lazım ona da daha uzun zaman var.

Asterlerdrn alınan bilgiyle gelistirilen hisarlarla hava savunmamız çağ atlar.

Eurosam SAMP-T hakkında ne düşünüyorsun hocam?

Bir de THAAD, S-400'den daha iyi değil mi, biz niye onu almıyoruz? Üstelik NATO ile uyumlu.

Hisar O, Orta menzilli diyorlar ama menzil 32km diyor E uzun menzilli 50km mi olacak nasıl iş anlamadım

|
    |
    jaguar19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [16 Ağustos 2020 21:42:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Adamlar bize ATGM vermiyor sen THAAD diyorsun...

|
    |
    Bahsedilenler: muhafiz
    Türk savaş uçakları ve Atak helikopterleri Cinderes kasabasındaki Pkk/Ypg hedeflerini yoğun bir şekilde vuruyor. (23:50)

|
    |

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Eurosam SAMP-T hakkında ne düşünüyorsun hocam?

Bir de THAAD, S-400'den daha iyi değil mi, biz niye onu almıyoruz? Üstelik NATO ile uyumlu.

Hisar O, Orta menzilli diyorlar ama menzil 32km diyor E uzun menzilli 50km mi olacak nasıl iş anlamadım

Sampt geliştirilmeye açık daha şimdiden testlerde çok başarılı olan bir sistem bizimkiler iyi bir seçim yaptı. Ama Avrupa ülkesi işte siyasi nedenlerden dolayı ne yapacağı belli olmaz diyorum inşallah sıkıntı çıkmaz o konuda. Ben geliştirme takımı içine katıldığımız için çok sevinmiştim.

Thaad bu bu işin kralı desek yeri farklı bir klasman okadar yükseğe cikiyorki nerdeyse uzayda işi bitiriyor.

İstedik vermediler diye hatırlıyorum :) ABD yine müttefikleri gösterdi yani!

Hisar da gelişmeye açık sistem rakamlar değişir ilerde orda sıkıntı yok.

|
    |

• Yarbay
    2978 Mesaj
    Sahadan gelen bilgi: Etkisiz hale getiirlen terörist sayısı 3021'e yükseldi. Operasyonun başından bu güne sağ ele geçirilen terörist sayısı ise 62. (6'sı Türkiye'ye getirilip silahlı terör örgütüne üye olmak suçundan tutuklandı.)

|
    |

[16 Ağustos 2020 21:42:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Rusların tel rıfata çekildiği yönünde dedikodu var. Bu sebeple tel rıfat yönünde operasyon yapılmadığı söyleniyor genel olarak ama zeytin dalı harekatında ara sıra tel rıfatı vurduğumuzu hatırlıyorum yanlış mıyım ?

|
    |
    Bahsedilenler: Sir Alex Ferguson

Orijinalden alıntı: İl teber

Rusların tel rıfata çekildiği yönünde dedikodu var. Bu sebeple tel rıfat yönünde operasyon yapılmadığı söyleniyor genel olarak ama zeytin dalı harekatında ara sıra tel rıfatı vurduğumuzu hatırlıyorum yanlış mıyım ?

Benim bildiğim 68 Rus askeri halen Tel Rıfatta konuşlu ilk kesilecek hatlardan biri olduğunu düşünüyordum fakat kıyıbsşı yöntemi kullanıldı Afrin'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 8 Mart 2018; 0:36:47 >
    |
    |
  • Teğmen
    101 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

HBDH/TKEP-L terör örgütü üyesi olan Türk vatandaşı Sinan Ateş (K) Emre Bora, Afrin kent merkezine yapılan hava saldırılarında öldürüldü.

Adamların örgüt adı koyacağız diye alfabede kullanmadıkları harf kalmadı

Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yarbay
    2978 Mesaj
    Çin Donanması'na ait bir kargo gemisi Suriye'nin Tartus Limanı'na yanaştı. Gemide ilâç ve askeri ekipman olduğu söyleniyor.

Bu fotolar drone ile mi çekilmiş yoksa uydu görüntüsü mü

|
    |
    Sir Alex Ferguson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Don't stop till you get enough...
Reklamlar
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.