Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
46.082
Cevap
185
Favori
2.640.804
Tıklama
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  2459 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: SkeironnWH

  Ben bu gece baskın yapar pusu atarlar diyordum ama hiç bir şey olmadı

  denediler hocam.

  hatta 7 tane köyü geri aldıklarını iddia ettiler.

  oysa sahada olan neydi biliyor musunuz?

  birliklerimiz ağır topçu ateşi eşliğinde 4 cephede birden fake bir saldırı girişimi gerçekleştirdi, amacımız

  1-teröristleri sınamak, savunma hatlarını tekrar elden geçirmek

  2-onları gece boyu ayakta tutarak gün içindeki operasyonlara yorgun girmelerini sağlamaktı.

  çünkü onlar artık ne takviye alabiliyor ne de adam sayıları dönüşümlü nöbeti karşılayacak düzeyde. savunma mantıkları şuydu, 3-4 tane köyü savunacak adamı, daha iyi savunulabilecek daha büyük bir köye çek ve mevzileri burada güçlendir. ancak fevkalade çalışan istihbarat, hava kuvvetleri ve üstün topçu ateşi desteğiyle hem ikmal yolları dağıtıldı hem de bu tünel, betonarme savunma mevzileri vs. yok edildi.

  ellerinde kalan tek şey, haplarla uyuşturdukları elemanlarına yoktan moraller aşılayıp durmak. bu internetteki faaliyetlerini ise daha çok afrin'deki teröristler için yürütüyorlar; çünkü adamlar baktılar ki daha Türk askerini göremeden iha onu beklediği yerde görüyor, topçular o alana cehennem yaşatıyor; hepsinin psikolojisi darma desmen oldu...


  kaybettiler, sadece süreci uzatmaya çabalıyorlar. kendi aptal mantıklarıyla bu operasyonu kobani olaylarıyla filan sınamaya kalktılar. kafalarına yedikleri her neb'de, her 203 mm'likte biraz daha aydınlanma yaşıyorlar; ne var ki daha tam aydınlanamadan süreleri dolmuş oluyor.
  _____________________________
  Canlarını bu vatan için feda eden yüce şehitleri unutma!

  Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)
 • Yarbay
  2978 Mesaj
  Afrin operasyonunda Şeyh Hadid hattında ilerleme sürüyor Arendi köyü alındı.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  2978 Mesaj
  Afrin operasyonunda Şeran hattında da ilerleme sağlandı Bafelyun Dağı ve köyü alındı.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  851 Mesaj
  Arandi Köyü'de Alındı

  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  512 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci


  quote:

  Orijinalden alıntı: Vanished Man


  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci

  Evet tek bir meshebin tekelinde olan bir devlettir suriye ekonomide devletin üst kademelerinde vs. Bunu ben söylemiyorum biraz araştır ya hu bu arada. Yine evet Kendinden olmayan muhalefete zulm eden bir devlettir. Muhaberat meşhurdur. Hama da yapılanlar vs örnektir.

  Suriyedeki iç savaşın sadece bir aileye karşı olması gibi bir şey olsaydı esed çoktan gitmişti, benzerleri gibi. Sisteme karşı bir tepki var orada.Suriyenin batı kısımları neden isyana katılmadı acaba! Lazkiye ve tartus ta benzer bir iç savaş hali var mı örneğin? Esede karşı savaşan bir mesheptaşı grup var mı? Esed yanlısı milisler kimlerden oluşuyor?

  Halkın bir kaç farklı kesiminin gitmesini istemesi (ekonomik vs sebeplerden) bu gerçeği değiştirmez.

  Şeriatla vs de alakası yok bir meshebi öne çıkaran dikta yönetimi kısaca.

  Yaş müsait bu arada

  Muhalafet dediklerin ne muhalefetmiş ki kendi devletine silah çekip 6 yıldır savaşıyor.
  Irakta yıllarca azınlık sünniler iktidardaydı, bahreynde şii çoğunluğu sünniler yönetiyor bunların yıkılması da hoşuna gider herhalde.
  Sizin gibilerin derdi mezhepçilik yapmak. Kendi istediğin olsun diye türlü bahaneler uydurup durursunuz. Peki muhalif dediklerin kazansaydı o isyana katılmadı dediğin bölgelerde katliam olmayacaktı sanki.
  Bu isyan dediğin zımbırtı en çok türkiyeye zarar verdi. Milyonlarca nüfus geldi, kuzeyi kürt devleti oldu. Önceden bunların hiçbirisi yoktu.

  Lafı sağa sola çekmeyi bırakıp suriye dışından kendince örnekler uyduracağına suriyeden bahset. Söylediklerimin yanlışlığını dair örnekler ver varsa kanıt sun.

  Irak değil konumuz. Ama madem açtın konuyu söylediğin gibi saddam ve rejimi-destekçileri de meshepçilik yaptı petrol vs imkanlara rağmen refah içinde yaşatmak yerine zulm etti halkına ve Allah tan belasını buldu (ama tüm halk bunun acısını çekiyor). Suriyede olan bitende bundan ibaret. Benim yaptığım durum tespiti ama anlaşılan on ikiden vurmuş birilerini.

  Kendi halkına top namluları çevirmekten geçmişte de günümüzde çekinmeyen ve en büyük dostu olması gerekirken asalasından pkk sına kadar komşu ülkelerde kan döken meshepçi bir azınlık rejimimden bahsediyoruz.Sanki demokrasinin beşiği, insan haklarının tavan yaptığı bir ülkeymiş, ABD-Türkiye vs gibi ülkeler muhalafeti kışkırtmış iç savaş çıkarmış gibi salağa yatarak esed esed diye ağlıyanlardır asıl meshepçilik yapanlar sen ve senin gibilerdir.  Geç onları bir kalem. Kendi halkı devletine silah sıkıyor ne halksa.
  Sen nerede gördün devletine isyan edip silah sıkıp karşılık görmeyen bir topluluk?
  İsyan eden hangi halkta devletin ordusuyla kafa kafaya savaşacak silah olur?
  Bugün aynı durum türkiyede olsa demek kürtler yapsa onları da haklı göreceksin. Yoksa işine geldiği gibi mi davranırsın? Onlar isyan etse kendilerini haklı çıkaracak bir sürü olay bulurlar.
  Ayrıca ortadoğuda demokrasiyle yönetilen, insan haklarının tavan yaptığı ülke vardı da biz mi bilmiyoruz? Batı mantığıyla burada demokrasi mi arıyorsun? Öyle bir kültür yok ama demokrasi arıyorsun öyle mi?
  Ona mezhep denir meshep denmez.
  Muhalif dediğin teröristler nasıl oluyor da o silahları buluyor onu da merak ettim? Ben tabanca bulamazken bu adamlar her türlü silahı buluyor ne ilginç. Başka ülkelerden destek görmezsen anca av tüfeği bulursun başka birşey bulamazsın.
  _____________________________
 • Yarbay
  2978 Mesaj
  F-16'larımız adalet dağıtmaya devam ediyor an itibariyle  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Binbaşı
  1850 Mesaj
  Pkklı Fetöcü kriptoplardan korkmuyorum. Korktugum sol görünümlü veya solcu olup ÖSO^ya terörist damgası vurup sırf Erdogan dusmanlıgından kamoyunda ülkeyi zedeleyen ifadelerle bulunan tiplerdne korkuyorum. HDP'nin en coy oyları Nişantası Cihangir sosyetik taraflardan aldıgını 2015teki secimlerden anlarsınız sol görünümlü veya solcu olup devlet dusmanlıgı yapan.

  Bunlar ATATÜRK'ü bile solcu yaptı ve hala öyle sanıyorlar. Atatürk milliyetçi bi insandı. Savaş çıkarsa iranın safında savaşırım iran düşerse dogu düşer diyenler hep aynı tipler. Avrupada roportajlar yapıp ülkesinin muıhalefet yapıcam kötüleyenlerle aynı tipler.

  Muhsin Yazıcıoğlu Lordlar Meclisinde konuşma yapmaya gittiğinde konuşması bitince kendisine sorular yöneltirler ;

  - Ülkenizin durumundan memnun musunuz hükümetiniz nasıl ?

  + Kendi ülkemin hükümetini kendi meclisimde konuşurum bu sizi ilgilendirmez !
  _____________________________
  Özel Çocukların Öğretmeni.. MASTER- Çocuk GELİŞİMİ
 • Teğmen
  209 Mesaj
  Beyler konuda siyasi tartışmaları bırakalım ordumuzun morali çok iyi durumda.

  Faydalı olacağını düşündüğümüz şeyleri yazarak beyin fırtınası yapabiliriz. Askeri teknolojileri de tartisabiliriz.

  Devletimiz daim ordumuzun kılıcı keskin olsun.  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  509 Mesaj

  Emredersin hemen geçiyorum bir kalem. Sen geç dedin tüm yazdıklarım yalan oldu şimdi. Mezhep yazarım bundan sonra da sağol eksik olma.

  Anlamak istemediğin belli de yine de yazacağım forumun tümü için. Olay şu sen bir devlet gibi değilde gaspçı bir çete gibi yönetirsen insanları ABD gelir o gelir bu gelir kinle doldurduğun katlettiğin halkı sana karşı kışkırttır, silah vs verir. Bu onları halk olmaktan çıkarmaz, senin mantığına göre halk değil tek halk ağzı kulaklarında rejimin meyvelerini toplayan tipler senin gibiler için.

  Ayrıca Türkiye ile suriyeyi kıyaslamak ne demek? Türkiyede yönetimi gasbetmiş belli bir kesim mi var? Mükemmel değil hatalar yapılmış (geri dönülmüş çoğundan) ama 40 yıldır süren bir zulüm mü var da Türkiyede pkk yı örnek veriyorsun. Mantığın, örneğin dehşet olmuş. Adamın babası ve mezhepdaşları gasbetmiş resmen devleti ve kendi gibi düşünmeyenlere kan kusturmuş 40 yıldır. İstismara açık bir ülke olmuşsun ve yediğin b*kların getirisi olan b*k ları tekrar yiyorsun bugün. Bana göre işid ne ise el kaide ne ise esed rejimi de odur, bunların devlet yönetimini çalıp ünvan kapmış üniforma giymiş versiyonudur.

  Suriyedeki muhalefet sözcüğü de esed eleştirisi gibi dokunmuş sanırım. Evet aslında hiç muhalefet yoktu herşey güllük gülistanlıktı ABD silah vermeden önce.

  Şu dendi ve deniyor Türkiye suriye meselesinde ABD ve ekibinin gazına gelmemeliydi. Keşke suriyede iç savaş öncesi düzen bu şekilde değil de barışçıl yollardan değişseydi. Bir çok masum insan her kesimden öldü. Hem Türkiye yi yönetenlerin basiretsizliği hem esedin zalimlikleri tuz biber oldu iş bu noktalara geldi.

  İşin özü şu sen ve senin gibiler neden zerre eleştirmiyorsunuz esedi ? Eleştiriler neden kimyanızı bozuyor?
  |
  |
  Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  "Bazen herkesi kandırabilirsiniz, bazılarını her zaman kandırabilirsiniz, ama her zaman herkesi kandıramazsınız."
 • Yarbay
  2978 Mesaj
  Zeytin Dalı Harekatında Raju cephesinde ilerleme sürüyor. Raju doğusunda Halili köyü ve 1102 rakımlı tepe alındı  < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  367 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci

  Emredersin hemen geçiyorum bir kalem. Sen geç dedin tüm yazdıklarım yalan oldu şimdi. Mezhep yazarım bundan sonra da sağol eksik olma.

  Anlamak istemediğin belli de yine de yazacağım forumun tümü için. Olay şu sen bir devlet gibi değilde gaspçı bir çete gibi yönetirsen insanları ABD gelir o gelir bu gelir kinle doldurduğun katlettiğin halkı sana karşı kışkırttır, silah vs verir. Bu onları halk olmaktan çıkarmaz, senin mantığına göre halk değil tek halk ağzı kulaklarında rejimin meyvelerini toplayan tipler senin gibiler için.

  Ayrıca Türkiye ile suriyeyi kıyaslamak ne demek? Türkiyede yönetimi gasbetmiş belli bir kesim mi var? Mükemmel değil hatalar yapılmış (geri dönülmüş çoğundan) ama 40 yıldır süren bir zulüm mü var da Türkiyede pkk yı örnek veriyorsun. Mantığın, örneğin dehşet olmuş. Adamın babası ve mezhepdaşları gasbetmiş resmen devleti ve kendi gibi düşünmeyenlere kan kusturmuş 40 yıldır. İstismara açık bir ülke olmuşsun ve yediğin b*kların getirisi olan b*k ları tekrar yiyorsun bugün. Bana göre işid ne ise el kaide ne ise esed rejimi de odur, bunların devlet yönetimini çalıp ünvan kapmış üniforma giymiş versiyonudur.

  Suriyedeki muhalefet sözcüğü de esed eleştirisi gibi dokunmuş sanırım. Evet aslında hiç muhalefet yoktu herşey güllük gülistanlıktı ABD silah vermeden önce.

  Şu dendi ve deniyor Türkiye suriye meselesinde ABD ve ekibinin gazına gelmemeliydi. Keşke suriyede iç savaş öncesi düzen bu şekilde değil de barışçıl yollardan değişseydi. Bir çok masum insan her kesimden öldü. Hem Türkiye yi yönetenlerin basiretsizliği hem esedin zalimlikleri tuz biber oldu iş bu noktalara geldi.

  İşin özü şu sen ve senin gibiler neden zerre eleştirmiyorsunuz esedi ? Eleştiriler neden kimyanızı bozuyor?

  Bence artık susmaları lazım ama boş konuşuyorlar hala  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  136 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Vanished Man


  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci


  quote:

  Orijinalden alıntı: Vanished Man


  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci

  Evet tek bir meshebin tekelinde olan bir devlettir suriye ekonomide devletin üst kademelerinde vs. Bunu ben söylemiyorum biraz araştır ya hu bu arada. Yine evet Kendinden olmayan muhalefete zulm eden bir devlettir. Muhaberat meşhurdur. Hama da yapılanlar vs örnektir.

  Suriyedeki iç savaşın sadece bir aileye karşı olması gibi bir şey olsaydı esed çoktan gitmişti, benzerleri gibi. Sisteme karşı bir tepki var orada.Suriyenin batı kısımları neden isyana katılmadı acaba! Lazkiye ve tartus ta benzer bir iç savaş hali var mı örneğin? Esede karşı savaşan bir mesheptaşı grup var mı? Esed yanlısı milisler kimlerden oluşuyor?

  Halkın bir kaç farklı kesiminin gitmesini istemesi (ekonomik vs sebeplerden) bu gerçeği değiştirmez.

  Şeriatla vs de alakası yok bir meshebi öne çıkaran dikta yönetimi kısaca.

  Yaş müsait bu arada

  Muhalafet dediklerin ne muhalefetmiş ki kendi devletine silah çekip 6 yıldır savaşıyor.
  Irakta yıllarca azınlık sünniler iktidardaydı, bahreynde şii çoğunluğu sünniler yönetiyor bunların yıkılması da hoşuna gider herhalde.
  Sizin gibilerin derdi mezhepçilik yapmak. Kendi istediğin olsun diye türlü bahaneler uydurup durursunuz. Peki muhalif dediklerin kazansaydı o isyana katılmadı dediğin bölgelerde katliam olmayacaktı sanki.
  Bu isyan dediğin zımbırtı en çok türkiyeye zarar verdi. Milyonlarca nüfus geldi, kuzeyi kürt devleti oldu. Önceden bunların hiçbirisi yoktu.

  Lafı sağa sola çekmeyi bırakıp suriye dışından kendince örnekler uyduracağına suriyeden bahset. Söylediklerimin yanlışlığını dair örnekler ver varsa kanıt sun.

  Irak değil konumuz. Ama madem açtın konuyu söylediğin gibi saddam ve rejimi-destekçileri de meshepçilik yaptı petrol vs imkanlara rağmen refah içinde yaşatmak yerine zulm etti halkına ve Allah tan belasını buldu (ama tüm halk bunun acısını çekiyor). Suriyede olan bitende bundan ibaret. Benim yaptığım durum tespiti ama anlaşılan on ikiden vurmuş birilerini.

  Kendi halkına top namluları çevirmekten geçmişte de günümüzde çekinmeyen ve en büyük dostu olması gerekirken asalasından pkk sına kadar komşu ülkelerde kan döken meshepçi bir azınlık rejimimden bahsediyoruz.Sanki demokrasinin beşiği, insan haklarının tavan yaptığı bir ülkeymiş, ABD-Türkiye vs gibi ülkeler muhalafeti kışkırtmış iç savaş çıkarmış gibi salağa yatarak esed esed diye ağlıyanlardır asıl meshepçilik yapanlar sen ve senin gibilerdir.  Geç onları bir kalem. Kendi halkı devletine silah sıkıyor ne halksa.
  Sen nerede gördün devletine isyan edip silah sıkıp karşılık görmeyen bir topluluk?
  İsyan eden hangi halkta devletin ordusuyla kafa kafaya savaşacak silah olur?
  Bugün aynı durum türkiyede olsa demek kürtler yapsa onları da haklı göreceksin. Yoksa işine geldiği gibi mi davranırsın? Onlar isyan etse kendilerini haklı çıkaracak bir sürü olay bulurlar.
  Ayrıca ortadoğuda demokrasiyle yönetilen, insan haklarının tavan yaptığı ülke vardı da biz mi bilmiyoruz? Batı mantığıyla burada demokrasi mi arıyorsun? Öyle bir kültür yok ama demokrasi arıyorsun öyle mi?
  Ona mezhep denir meshep denmez.
  Muhalif dediğin teröristler nasıl oluyor da o silahları buluyor onu da merak ettim? Ben tabanca bulamazken bu adamlar her türlü silahı buluyor ne ilginç. Başka ülkelerden destek görmezsen anca av tüfeği bulursun başka birşey bulamazsın.

  %10 luk nusayrilerin yönettiği %90 ı sünni olan suriye halkı ile Türkiye'de ki kürtleri bir tutmak ne alaka.. bu nasıl mantık.. türkiye hendek operasyonları yaptı evet ama bunu sivillere zarar vermeden yaptı.. adamlar helikopterden varil bombasını rastgele bırakıyorlar.. Türkiye asla böyle bir şeyi yapmaz.. kötü niyetli art niyetli mezhepçi bir yaklaşım bu..

  kaldı ki suriyede protestolar başladığında silahın s si yoktu.. esed denen canavar kalabalık gördüğü her yeri bombalaya bombalaya olayları buraya getirdi.. esed katildir yaptığı vahşettir. bunu söyleyemende kendi ruh dünyası içersinde vahşidir..  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samso -- 4 Mart 2018; 15:37:13 >
  _____________________________
  Macbook Pro 13" mid2015/iphone 6s 64gb----ps4-Galatasaray-
 • Yüzbaşı
  327 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: phizikci

  Emredersin hemen geçiyorum bir kalem. Sen geç dedin tüm yazdıklarım yalan oldu şimdi. Mezhep yazarım bundan sonra da sağol eksik olma.

  Anlamak istemediğin belli de yine de yazacağım forumun tümü için. Olay şu sen bir devlet gibi değilde gaspçı bir çete gibi yönetirsen insanları ABD gelir o gelir bu gelir kinle doldurduğun katlettiğin halkı sana karşı kışkırttır, silah vs verir. Bu onları halk olmaktan çıkarmaz, senin mantığına göre halk değil tek halk ağzı kulaklarında rejimin meyvelerini toplayan tipler senin gibiler için.

  Ayrıca Türkiye ile suriyeyi kıyaslamak ne demek? Türkiyede yönetimi gasbetmiş belli bir kesim mi var? Mükemmel değil hatalar yapılmış (geri dönülmüş çoğundan) ama 40 yıldır süren bir zulüm mü var da Türkiyede pkk yı örnek veriyorsun. Mantığın, örneğin dehşet olmuş. Adamın babası ve mezhepdaşları gasbetmiş resmen devleti ve kendi gibi düşünmeyenlere kan kusturmuş 40 yıldır. İstismara açık bir ülke olmuşsun ve yediğin b*kların getirisi olan b*k ları tekrar yiyorsun bugün. Bana göre işid ne ise el kaide ne ise esed rejimi de odur, bunların devlet yönetimini çalıp ünvan kapmış üniforma giymiş versiyonudur.

  Suriyedeki muhalefet sözcüğü de esed eleştirisi gibi dokunmuş sanırım. Evet aslında hiç muhalefet yoktu herşey güllük gülistanlıktı ABD silah vermeden önce.

  Şu dendi ve deniyor Türkiye suriye meselesinde ABD ve ekibinin gazına gelmemeliydi. Keşke suriyede iç savaş öncesi düzen bu şekilde değil de barışçıl yollardan değişseydi. Bir çok masum insan her kesimden öldü. Hem Türkiye yi yönetenlerin basiretsizliği hem esedin zalimlikleri tuz biber oldu iş bu noktalara geldi.

  İşin özü şu sen ve senin gibiler neden zerre eleştirmiyorsunuz esedi ? Eleştiriler neden kimyanızı bozuyor?

  Katılıyorum. Hocam ne bu forumda ne de ülkede objektif, ideolojisinin ya da partisinin kalıbından çıkmış insan bulmak imkansız.  Mesela chp'ye dil uzatınca hemen huloghh linc yiyoruz akp soylr yaptı boyle yaptı. Nerden biliyosun benim akpli oldugumu, yanlışı yanlışla kapatamayız akp o hataları yaptı diye chp'ye goz mü yumalım eleştirmeyelim mi, bu zihniyetin elestirdikleri iktidar tabanı zihniyetinden farkı yok.  Ha keza esad'a da dil uzatamıyoruz. Tamam adama emperyalistler saldırdı Türkiye de hatalı bir politika izledi ama bu adamın ülkeyi yıllarca babasının malıymıs gibi yonettigi, coluk cocuk demeden insanları katlettiği ve yıllarca pkk'ya kol kanat gerdigi gerçeğini değiştirmez. Yok arslanmış yok kaplanmış geçiniz efenim ben ülkemin çıkarları için iktidarın politikalarını elestirdim ama bu kadar zalim bir adama arslan kaplan demem.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  468 Mesaj
  TSK destekli ÖSO birlikleri #Afrin'in Raco bölgesindeki Halili tepesi ve 1102. Tepe'yi terör örgütü YPG/PKK'dan ele geçirdi.  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  615 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: tomthejeer


  quote:

  Orijinalden alıntı: SkeironnWH

  Ben bu gece baskın yapar pusu atarlar diyordum ama hiç bir şey olmadı

  denediler hocam.

  hatta 7 tane köyü geri aldıklarını iddia ettiler.

  oysa sahada olan neydi biliyor musunuz?

  birliklerimiz ağır topçu ateşi eşliğinde 4 cephede birden fake bir saldırı girişimi gerçekleştirdi, amacımız

  1-teröristleri sınamak, savunma hatlarını tekrar elden geçirmek

  2-onları gece boyu ayakta tutarak gün içindeki operasyonlara yorgun girmelerini sağlamaktı.

  çünkü onlar artık ne takviye alabiliyor ne de adam sayıları dönüşümlü nöbeti karşılayacak düzeyde. savunma mantıkları şuydu, 3-4 tane köyü savunacak adamı, daha iyi savunulabilecek daha büyük bir köye çek ve mevzileri burada güçlendir. ancak fevkalade çalışan istihbarat, hava kuvvetleri ve üstün topçu ateşi desteğiyle hem ikmal yolları dağıtıldı hem de bu tünel, betonarme savunma mevzileri vs. yok edildi.

  ellerinde kalan tek şey, haplarla uyuşturdukları elemanlarına yoktan moraller aşılayıp durmak. bu internetteki faaliyetlerini ise daha çok afrin'deki teröristler için yürütüyorlar; çünkü adamlar baktılar ki daha Türk askerini göremeden iha onu beklediği yerde görüyor, topçular o alana cehennem yaşatıyor; hepsinin psikolojisi darma desmen oldu...


  kaybettiler, sadece süreci uzatmaya çabalıyorlar. kendi aptal mantıklarıyla bu operasyonu kobani olaylarıyla filan sınamaya kalktılar. kafalarına yedikleri her neb'de, her 203 mm'likte biraz daha aydınlanma yaşıyorlar; ne var ki daha tam aydınlanamadan süreleri dolmuş oluyor.

  Süpersin  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter..!
 • Yüzbaşı
  335 Mesaj
  Teröristler ve sevicileri üzüntü içinde hayıflanıyor ;
  "Aylarca tünel kazdık , Fransızların verdiği betonla tünel ağları yaptık , ABD tarafından eğitildik ve silahlandırıldık . ABD ne istediysek verdi . Esad seçmece asker gönderdi , Almanlar her desteği verdi . Aylarca hazırlandık, alamazlar dedik ama TSK ve ÖSO gelip 8 saatde bafileyip dağıttı aldı her yeri."

  Bizde diyorizki ne abd nin desteği , ne kazdığınız tüneller ne esad ın desteği nede avrupanın arka çıkması sizleri kurtaramayacak, kendi kazdığınız tüneller , çukurlar mezarınız olacak. Sefil hayatınız fare deliklerinde son bulacak.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  335 Mesaj
  Zeytin Dalı Harekatında Gazi olan Uzman Çavuş Bahadır Özkan ın sözleri.

  _____________________________
 • Yüzbaşı
  615 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: Hayaletx

  Teröristler ve sevicileri üzüntü içinde hayıflanıyor ;
  "Aylarca tünel kazdık , Fransızların verdiği betonla tünel ağları yaptık , ABD tarafından eğitildik ve silahlandırıldık . ABD ne istediysek verdi . Esad seçmece asker gönderdi , Almanlar her desteği verdi . Aylarca hazırlandık, alamazlar dedik ama TSK ve ÖSO gelip 8 saatde bafileyip dağıttı aldı her yeri."

  Bizde diyorizki ne abd nin desteği , ne kazdığınız tüneller ne esad ın desteği nede avrupanın arka çıkması sizleri kurtaramayacak, kendi kazdığınız tüneller , çukurlar mezarınız olacak. Sefil hayatınız fare deliklerinde son bulacak.

  Çinliler binlerce km uzunluğunda ki çin seddi ile Türkleri durduramadılar, bu çapulcular fare delikleri ile bizi durdurabileceklerini zannederek hayal görüyorlar. Hayaller kabusa dönüşmüş durumda. Yaklaşık 1 asırdır Türkler savaşmayınca bu dünyanın kefereleri nasıl savaştığımızı unutmuş.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter..!
 • Binbaşı
  1200 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  HamiyetiTürk


  AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, Afrin'de de teröristleri temizleyip Afrin'i asıl sahiplerine, Araplara, Kürtlere, Türkmenlere, zulüm gören kardeşlerimize teslim edeceğiz. Mazlumların yaralarını saracağız, orada yaşayan kardeşlerimizi zulümden kurtarıyoruz." dedi.
  |
  |
  _____________________________

  Gökte parlayan ay,
  Kalpte incinen söz,
  Çölde ışıldayan su, sana benzer

  Nasıl basit bir köy hekiminin sessiz çalışmaları kimse farkına varmadan sağlık istatistiklerinde bir yekûn tutarsa, nasıl bir piyade bölüğünün savaşı kesin sonucu hazırlayan sebebler arasında yer alırsa, ben de eserimde milli terbiyemiz için kendimce faydalı saydığım bir hamle yapacağım. H.N.Atsız
 • Yarbay
  2042 Mesaj


  Bu partinin de destekcilerininde allah belasını versin dışarıyı hallettigimizde içeriyi de halletmemiz lazım
  _____________________________
Reklamlar
SEO
bankalar.org
kolayoto.com
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.