Şimdi Ara

BARIŞ AKARSU ÖLDÜ !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NAZAR

bunun tek bi açıklması bu bence....
  • Allah sevdiği kullarını yanına erken alırmış... Barış Allah günahlarını affetsin.. Geride kalanlara sabır versin.. Huzur içinde yat..
  • Daha çok gençti Allah rahmet eylesin ailesine Allah sabır versin Çok üzgünüm çok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Hay Allah kahretsin,Hürriyet gazetesi midemi bulandırdı,şuna bakın...:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/6818704.asp?gid=180

BARIŞ AKARSU ÖLDÜ !!!

orda "Ben Öldüm" yazmıyor.Ama gerçekten haber siteleri işi b*kunu çıkarttı.Herşey reyting için oldu artık.Star TV'nin haber yayın yönetmenini tanıyorum o bile böyle söylüyor.

• Arkadaşlar cenaze nereye defnedilecek bilen varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: bitirenadam

quote:

BARIŞ AKARSU ÖLDÜ !!!

orda "Ben Öldüm" yazmıyor.Ama gerçekten haber siteleri işi b*kunu çıkarttı.Herşey reyting için oldu artık.Star TV'nin haber yayın yönetmenini tanıyorum o bile böyle söylüyor.

Ben fotoğrafı aldığım sırada aynen yazıyordu,fotoğrafta müdahale filan yok yani,painte yapıştırıp imageshack'a yükledim jpg olarak,şimdi veridğim şekliyle bak fotoğrafa,midenin daha çok bulanması gerekir...

• vay be şuna bak bi gitar çalan için bir sürü kişi göz yaşı döktü

YA ŞEHİTLER HAA YA ŞEHİTLER bizi korumak için o şerefsiz pkk ya karşı duran şehitlerimiz

onlar ölünce haberleri 2 gün sürüyor

ama bir gitar çanınki daha kaza yaptığından itibaren onu haber etmeye başladılar sizde peşinden gidiyorsunuz

ayıp ama bide şehitlerinizi düşünn
  • quote:

Orjinalden alıntı: ta_mer

vay be şuna bak bi gitar çalan için bir sürü kişi göz yaşı döktü

YA ŞEHİTLER HAA YA ŞEHİTLER bizi korumak için o şerefsiz pkk ya karşı duran şehitlerimiz

ama bir gitar çanınki daha kaza yaptığından itibaren onu haber etmeye başladılar sizde peşinden gidiyorsunuz

Sen ne diyorsun tabiki şehitlerimize üzülüyoruz herseyin bir yeri vardır bu forum barış Akarsu adı altında açıldı onu konuşuyor ve bil cok üzgünüz cok genç cok efendi bir sanatçıydı

• quote:

Orjinalden alıntı: vahapayzet

NAZAR

bunun tek bi açıklması bu bence....

Çok güzel bir değerlendirme ve katılıyorum......

Allah rahmet eylesin....

• Allah rahmet eylesin..
  • Kerim Tekin de öldüğünde gerçekten çok üzülmüştüm ama Barış'a daha çok üzüldüm.Bu ülkede onun gibi insanlara o kadar çok ihtiyacımız var ki.Yaptığı işi çok iyi yapan, bugüne kadar yapılan Star yarışmalarının en başarılı ismi olmasına rağmen polemikleriyle değil yaptığı güzel işlerle, lösemili çocuklara yaptığı yardımlarla anılan bir isim o.Hayat dolu bir insan.

Dizisini izlemiyordum ama Akademi Türkiye'de izleip desteklediğim isimdi.Bir akrabamı kaybetmiş kadar üzüldüm.Ama sen üzülme Barış.Eminim şu anda cennete gidiyorsun ve seni burada seven binlerce sevenin var.Seni hiç unutmayacağız.
  • quote:

BARIŞ AKARSU ÖLDÜ !!!

ben hayatımda böle bir iş görmedim yaa.gerçekten bu ülkede bi şeylerin değişmesi lazım artık.bu ne yaa.o medya ve magazin varya hep onlar yapıyo böyle ahlaksızlıkları.nerde bi olay var hep en kötü ve abartılı biçimde yazıyolar.bunun bende örneği haddinden fazla.YETER ARTIK!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

Barış Akarsu'nun hiçbir şarkısını bilmem
    tv dizisinide hiç izlemedim
    ama sonuçta o da bi insan,genç yaşta yaşamını yitirdi
    Allah Rahmet Eylesin,ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun

aynen bende...Allah rahmet eylesin...
  • bende çok üzüldüm akademi türkiyeden beri severim Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun
  • ALLAH RAHMET EYLESİN!

hayranı değildim ama gene de iyi çocuktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ta_mer

vay be şuna bak bi gitar çalan için bir sürü kişi göz yaşı döktü

Bin kere konuşuldu aynı şeyler,yeter artık...

• Ben Üzüldüm Yazık Oldu. Allah Rahmet Eylesin ....
  • Gerçekten çok üzüldüm;Allah rahmet eylesin,ailesine sabır versin,mekanı cennet olsun...
  • sevmem kendisini ama insanoglu o da bizim gibi Allah(C.C.) rahmet eylesin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.