Şimdi Ara

Barış Akarsu Merhaba(2022)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ünlü rock şarkıcısı Barış Akarsu'nun hayatını konu alacak filmin çalışmaları başladı. Filmde Akarsu'yu canlandıracak isim İsmail Ege Şaşmaz provalara başladı.

*Filmin çekimleri Haziranda başlıyor.Haberler geldikçe konu güncellenecektir...

**İlk Teaser Geldi.Vizyon tarihi 18 Kasım olarak açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 7 Ekim 2022; 21:51:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapımcılığına Özgür Tari’nin, yapımına Fikri Harika Prodüksiyon’un imza atacağı “Barış Akarsu Merhaba” filmi sete çıkıyor. Merakla beklenen film ekibi bugün okuma provası yaptı.

Barış Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz’ın oynayacağı filmde Aslı Bekiroğlu Akarsu’nun sevgilisini, Şafak Pekdemir yakın arkadaşını, Ebru Nil Aydın annesini, Hüseyin Avni Danyal babasını, Metin Coşkun dedesini, Aslıhan Kapanşahin kız kardeşini, Burak Satıbol yakın arkadaşını Aytaç Uşun ise yakın arkadaşına hayat verecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • *Haftaya Teaser geliyor...

• Filmi yapilicak kadar bisey yapmadi bence ne bi eser ne bisey
    Kendi adima konusuyorum

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Öyle sığ bakarsan göremezsin tabi.
    Kendine has stili olan ve iyi bir insandı.Kaç yıl geçti insanlar hala şarkılarını dinliyor,ezbere biliyor.
    Adam zaten genç yaşta 28 yaşında öldü.

Sen bu bakış açısıyla mesela Haluk Levent in filmi çekilse onuda gereksiz bulursun...

• ulan hep birbirinin kopyası işler. yeter ki bir mal tutmaya görsün. helal olsun müslüm baba'ya öldükten sonra bile bir sektör yarattı.

• filmi senden baska upplayan olmamis birde siglikdan bahsetmissinBarış Akarsu Merhaba(2022) 

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Kendi mesajına ya da konuna kendin up veremiyorsun.Film harici boş polemiklere girmeyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 30 Mayıs 2022; 21:31:37 >
  • Aslı Bekiroğlu kadrodan çıkarıldı.Yerine Almila Ada kadroya dahil edildi...

• Barış Akarsu çok yetenekli bir müzisyendi.Bakın şarkıcı demiyorum.Barış Akarsu bir müzisyendi.Eminim yaşasaydı çok iyi yerlere gelecekti.

• İlk Teaser Geldi.Vizyon tarihi 18 Kasım olarak açıklandı.

• Canım Barış nur içinde yat. Gelsin izleyelim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İsmail Ege Şaşmaz, 'Barış Akarsu Merhaba' filmi hakkında konuştu: Ben bir filmde oynamadım, yaşadım
    Barış Akarsu Merhaba(2022)

Barış Akarsu'ya benzemek adına imaj değişikliğine giden İsmail Ege Şaşmaz, duygularını şöyle aktardı:

“Teaser’ımız yayınlandı. Benim için çok güzel geçti, çok anlamlı ve duyguluydu. Barış’ı oynamak değil, yaşamak oldu desem daha doğru olur. Ben bir filmde oynamadım. Ben bir filmde yaşadım desem daha doğru olur. Zorlandığım anlarda gözlerimi kapattım ve “Hadi Barış” dedim. Her şey oldu. Onun ruhu değdi. Onu biliyorum. O yüzden çok mutluyum ve huzurluyum…”

• Barış Akarsu "Merhaba" | Teaser Fragman 2

https://www.youtube.com/watch?v=0MY-0Qij5X0

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.