Şimdi Ara

Barhonda Plaza ( Kırmızı Sıvı, Pompa Ve Işıklandırma ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
6
Favori
58.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onurca

başlık değişmiş ve daha yerinde bir isim altında başlık olmuş bizim burdaki residance var haramidedredeki skyporta benzettim ordanmı esinlendik acaba bide bu kasayı sipariş üzerine yapabilcenmi bilmiyorum siparişler yağabilir

valla başlık olarak bu geldi aklıma hoşumada gitti
    onurcum seri üretim için işi bırakmam gerek yaptığım proje mevcut kasada yapılan değişiklik gibi değil çok uğraştırıyo ölçmesi,kesmesi,yapıştırması,zımparalaması inan kolay değil ve boyanacağı içinde pürüzsüz olması gerek
    takip ettiğin içinde sağol

• Çok süper gidiyo çalışma. Takipteyim..
    Bu arada birşey sormak istiyorum. Kullandığınız plexiyi nasıl buzlu cam'a benzettiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

Çok süper gidiyo çalışma. Takipteyim..
    Bu arada birşey sormak istiyorum. Kullandığınız plexiyi nasıl buzlu cam'a benzettiniz ?

sağolun
    pleksiyi zımparalamanız yeterli
  • sonucu merakla bekliyorum güzel olacağa benziyo
  • kendi kasamdan sogudum
    devamını bekliyoruz kolay gelsin .
  • teşekkür ediyorum sağolun
  • Güzel gidiyor çalışmanız. Bu proje benim gibi bir çok arkadaşında iştahını kabartıyordur eminim
    Böyle çalışmalar gördükçe insanın birşeyler yapası, pleksiyle, dremelle uğraşası geliyor
    Bittikten sonra boyada yapacaksınız sanırım. Boyayla daha güzel olacak gibime geliyor.
    Allah kolaylık versin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailsss

Güzel gidiyor çalışmanız. Bu proje benim gibi bir çok arkadaşında iştahını kabartıyordur eminim
    Böyle çalışmalar gördükçe insanın birşeyler yapası, pleksiyle, dremelle uğraşası geliyor
    Bittikten sonra boyada yapacaksınız sanırım. Boyayla daha güzel olacak gibime geliyor.
    Allah kolaylık versin..

hdd ve dvd montaj kısmınıda bitirdikten sonra boyaya giricek renk olarak beyaz düşünütorum
    ilginiz için sağolun

• bu gün işlerin yoğunluğundan fazla iş yapamadım dvd ve hdd için parçaları kesip zımpara yaptım ve yapıştırdım
    bu parçayı yerine montaj etmek biraz zaman alıcak

parçaların kesilmiş hali

Barhonda Plaza  ( Kırmızı Sıvı, Pompa  Ve Işıklandırma )

zımpara işinin bitmiş hali ve yapıştırma bölümü

umarım bu parçayı yarın bitirip yerine takarım cumartesi şaban ( radyoarabesk ) arkadaşımızla boya işini halledicez tabi yetişirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barhonda -- 8 Şubat 2011; 15:12:02 >

• inşallah yetişir abi bende merak ediyorum valla bakalım bence on numara bişey olucak kolay gelsin calışmaya devam
  • Süper gidiyo. Çalışma bitince ortaya harika birşey çıkacağına eminim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkán

Süper gidiyo. Çalışma bitince ortaya harika birşey çıkacağına eminim..

inşallah bende öyle umuyorum
  • devamını bekliyoruz heyecanla,çok güzel gidiyor elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: torque89

devamını bekliyoruz heyecanla,çok güzel gidiyor elinize sağlık

sağolun cumartesiye boyaya yetiştirmeye çalışıyorum eminim boyadan sonra çok dahi iyi gözükücek ondan sonrada yavaş yavaş montaj ve kapakları yapılıcak
  • Uzun zamandır gördüğüm en iyi modlardan bir tnesi. Emeğine sağlık. Takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YDG

Uzun zamandır gördüğüm en iyi modlardan bir tnesi. Emeğine sağlık. Takipteyim.

teşekür ederim sağolun
  • kaldığım yerden devam ediyorum
    bu gün benim için sıkıntılı olan bir bölümü bitirdim dvd ve hdd bağlantı parçası artık olması gereken yerde tabi parçaların bağlanması ayrı bir sorun ama bu şekilde boya için hemen hemen hazır sayılır

ilk olarak kule ile zemin kısmının bağlantıısını dahada güçlendirdim malum kasa farklı bir şekilde olduğu için sağlamlık en üst düzeyde olmalı

kasanın şase kısmının bitmiş hali

ilanımla ilgilenip zaman ayıran ve mesaj yazan herkese çok teşekkür ediyorum şimdilik bu kadar devam edicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barhonda -- 8 Şubat 2011; 15:30:52 >

• akıyo akıyo masallah abiiiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: XantoM

akıyo akıyo masallah abiiiii

sağol emrecim sen bide boyadan sonra gör
  • gerçekten çok güzel bir çalışma bitmiş halini bekliyoruz takipteyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.