Şimdi Ara

Barfiksin faydaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
2
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çoğunuz belkide barfiks çekemiyor ama şunu söyleyebilirim ki spor salonunda boşa hareketler yapıp zaman kaybedeceğinize şınav ve barfiks çekerek çok daha iyi şeyler yapabilirsiniz. Barfiks çekmek biraz zor olsada zamanla yükseltmeniz mümkün olabiliyor. Barfiks çekerek vücudunuzun üst kısmı inanılmaz bir şekilde etkileşime geçer ve anında tepki verir bunu hemen hissedersiniz. barfiks çektikten sonra kollarınız hemen şişmeye başlar bicepsler, tricepsler anında tepki verir. Uzun zamandır spora ara vermiştim ara vermeden önce 20-25 arası çekiyordum antrenmanlarımı 10 x 3 şeklinde yapıyordum ama şimdi o kadar çekebileceğimi zannetmiyorum bu yüzden şimdiki çalışmalarıma koşudan sonra barfiks, şınav ve mekik üçlüsüyle devam edicem. Barfiks çekemeyen arkadaşlar Barfiks hakkında daha detaylı bilgiler istiyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim Barfiks nasıl çekilir barfiks çekmenin faydaları nelerdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spymasterw -- 29 Aralık 2019; 1:46:46 >

• Sırt antremanı oncesi vazgeçilmezimdir yeni baslayanlar icin barfiks makinesi varsa salonda destek alarak başlayıp zamanla desteksiz calismaya başlayacaksınız zaten programınızdan çıkarmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sırt için sadece barfiks çekerim mükemmel hareket. Başka hareket yapmamanın eksikliğini hissetmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nctnll -- 29 Aralık 2019; 18:25:4 >
  • compound harekettir işte özetle
  • quote:

Orijinalden alıntı: 00onur

Sırt antremanı oncesi vazgeçilmezimdir yeni baslayanlar icin barfiks makinesi varsa salonda destek alarak başlayıp zamanla desteksiz calismaya başlayacaksınız zaten programınızdan çıkarmayın
    Aynen hocam bir zaman sonra kendi kendine çekmeye başlıyorsun. Arkadaşlar çekemiyor diye bırakıyolar aslında bir kaç antrenmanla çekmeye alışıyosun
  • Üst vücut için başka bişey yapmaya gerek yok barfiks her yeri etkiliyo

• Şınav mekik hiç bir sıkıntım yok ama barfikste sıfırım. Salonda da millet haldır huldur abanırken ben çocuk gibi asılmak istemiyorum. Normal sırt antrenmanına devam :(
  • zaten mevzu asılmaya başladıktan sonra oluşuyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nctnll

Ben sırt için sadece barfiks çekerim mükemmel hareket. Başka hareket yapmamanın eksikliğini hissetmiyorum
    ama biz hissediyoruz...

pardon ya bu kitap okumak içindi.
  • tek hareket yeterli olmasa da barfiks oldukça iş gören bir egzersizdir. split antrenmanlar için mecburen farklı bölgeleri çalıştıran hareketlerde yapmak gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.