Şimdi Ara

Barfi! (2012) İzlemeyen kalmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
4
Favori
5.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü bir gençtir.. Shuriti Adında genç Bir kıza aşıktır Fakat Shuritinin ailesi onun normal Bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır… Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni bir hayata başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni bir sevgilisi de olmuştur. Fakat polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti Bütün dengelerini alt üst etmiştir… Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır.

Filmi yeni izledim ve tek kelimeyle süperdi..filmde Ranbir Kapoor, modern zamanların Charlie Chaplin'i gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris-tolar -- 4 Aralık 2012; 23:13:00 >

• Filmi şuan izliyorum , Shruti bu kadar mı güzel olur ya o gözler ne öyle...
  • İzleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzleyim
  • Orjinal bir filmdi. Açıkcası bu kadar iyi oyunculuklar beklemiyordum. Ama bazen yer yer sıktı film izlerken. Filmde çok fazla diyalog geçmiyor sanırım bu yüzdendir. Ama Hint filmleri gerçekten hakkını veriyor artık. 10/8
  • Müzikler , oyunculuklar herşey mükemmeldi , sencer! in de dediği gibi çok fazla konuşma olmamasından ve film 3 saat olduğundan dolayı bazı yerleri sıkıyor , birde benim gibi filmin saatine bakmadan izlemeye başlarsanız afallarsınız , 1:30 saat olduktan sonra artık bitti derken daha yarısında olduğumu anladım .
    Eğlenceli ve komik bir başlangıç yapıyorlar ama sonu baya hüzünlü.

Hele Jhilmil in pencereden Barfi diye bağırdığı sahne ayrı güzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sencer!

Orjinal bir filmdi. Açıkcası bu kadar iyi oyunculuklar beklemiyordum. Ama bazen yer yer sıktı film izlerken. Filmde çok fazla diyalog geçmiyor sanırım bu yüzdendir. Ama Hint filmleri gerçekten hakkını veriyor artık. 10/8

2012 yılının en iyi filmlerinden biri..izlemeyen cok şey kaybeder..
  • İyi düşünmek lazım, düşünmek zor ama

biz ne zaman dandik filmler yapmaya başladık

savaş yıllarında amerika ve avrupadan film gelmeyince hindistan sineması ülkemizi sardı

işte o günden beridir arabesk devam ediyor

bu filmde 1 puan bile etmeyecek kadar sırılsıklam arabesk

kendi kendine söylenen, herşeye laf koyan ama icrata gelince tıs olan bizlerin filmleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35@35 -- 25 Ocak 2013; 22:03:53 >
  • Uzun zamandir erteliyordum, yarin izlerim artik
  • Filmi izledim. Gerçekten çok güzel
  • Teşekkürler.Hint filmleri bu aralar benim için 1.sırada.Ancak hint filmlerini seyreden insanların zamanıda olması lazım.
    2 saatten aşağı süreni yok
  • Böyle kaliteli başka hint filmi tavsiye edebilecek olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vizdan Acâbı

Böyle kaliteli başka hint filmi tavsiye edebilecek olan var mı?

Aamir Khan filmlerini izlemediysen öneririm.Buna benzeyen Fanaa var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elle Sid Pierre

quote:

Aamir Khan bazı filmleri izledim hocam. 3 aptal, ghajini, rang de basanti, fanaa, tara zamaen par, dil chahta hai.

Life of pi ve bu filmi de izleyince hint sineması çok ilgimi çekmeye başladı. Baska güzel filmler varsa izlemek istiyorum. Aamir Khan veya baska bir oyuncu olması farketmez. Güzel olsun yeter :-)

• İzleyelim bakalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elle Sid Pierre

quote:

Aamir Khan bazı filmleri izledim hocam. 3 aptal, ghajini, rang de basanti, fanaa, tara zamaen par, dil chahta hai.

Life of pi ve bu filmi de izleyince hint sineması çok ilgimi çekmeye başladı. Baska güzel filmler varsa izlemek istiyorum. Aamir Khan veya baska bir oyuncu olması farketmez. Güzel olsun yeter :-)

her ülkenin seckin film örnekleri var zaman bulunca izlemeye calışıyorum izlediğim hint filmleri tavsiye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris-tolar -- 27 Ocak 2013; 18:55:13 >

• Teşekkür ederim İdris. İndirip izleyeceğim

• **** bakalım :=)
  • quote:

3 Idiots, Taare Zameen Par, My Name Is Khan.Bu 3 filmi izle bana teşekkür edeceksin.:) Harika filmler.
    Fanaa,Ghajini,Kal Hoo Na Ho,Veer Zaara'da aşk,dram filmi seviyorsan izlemeden geçmeyeceğin filmler olsun ;) Amerikan filmlerini aşan filmler aşk ve dramda Hindistan filmleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qRiatuS

quote:

3 Idiots, Taare Zameen Par, My Name Is Khan.Bu 3 filmi izle bana teşekkür edeceksin.:) Harika filmler.
    Fanaa,Ghajini,Kal Hoo Na Ho,Veer Zaara'da aşk,dram filmi seviyorsan izlemeden geçmeyeceğin filmler olsun ;) Amerikan filmlerini aşan filmler aşk ve dramda Hindistan filmleri.

Arkadaşın dediği 3 filmi mutlaka izle izledikten sonra Aamir Khan' ın hastası olursun .My name is khan başrolününde oyunculuğu çok iyi.Hintliler komedi,dram ve romantik üçlüsünü bir arada çok iyi kullanıyorlar.Barfi , 3 idiots ve My name is Khan buna çok iyi örnek.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.