Şimdi Ara

Barcın Spor güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün akşam Barçın Spor'un kendi sitesinden indirimindende yararlanmak için peşin fiyatına 6 taksit yaptırtmak suretiyle kıyafet aldım
    Güzelde indirim vardı %25 gibi.Mont ve adidas polo yaka bir tişörtü 180 liraya getirdik..Sonrasında araştırdığımda pek hit bir site olmadığını gördüm.

Önceden mağazalarından alışveriş yapmıştım ama internet sitelerinden alışveriş yapmamıştım..Alışveriş yapanlar güvenilir olduğunu bir sorun yaşamadığını söyleyebilir mi?

Tekrardan iyi forumlar..

• Yo bence baya bi hit bi site genelde arkadaşlarım bu siteden alıyor.Bende aldım hatta dün geldi ayakkabı mağzadan aldığım Adidasın aynısı(orjinal) bence baya güvenilir.
  • Sağolasın hocam.Birde şubeye gönderim yapıyorlar mı peki?İlla ev adresi olması şart mıdır?
  • internet sitesinin güvenirliğini pek bilmiyorum ama 140 tl den 120 tl ye inmiş bir ayakkabıyı iyi indirim diye alacaktım fakat sonradan bende güvenemedim ve gidip mağazadan alıyım dedim. mağazaya gitmeyede fırsat bulmadım iyiki bulamamışım baska bir yerde aynı ayakkabıyı 140 tl den 106 tl ye düşmüş olarak sattıklarını gördüm. 14 tl kar ettim sonucta azımsanmıcak bir para 14 tl
  • aman yalıspora bulaşmada
  • vallahi kendileri çok güvenilir ayrıca şu sıralar indirim var %25 %40 arası converse yeni sezon ayakkabı aldım 119 a inmişti
  • yalıspor a bulaştım bir kere hocam 133 liraya nike üst aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.