Şimdi Ara

Barcelona tarihinin en rezil ismi: Bartomeu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam, Barcelona'yı bitirmeye yemin etmiş resmen. 2011'deki Barcelona'ya bakıyorum bir de şimdiki döneme. Gerçekten 2003-2011 arası çok profesyonel yönetiliyorduk.

120 yıllık Barcelona'yı, Messi gibi bir oyuncuyu, La Masia'yı batırdınız. Tebrikler...

• Adamın transfere zamanı yok ki, messi saolsun 3 ayda bir kontrat masasına oturtuyor.Pazarlıklardı filan takımı yönetmeye zaman mı kalıyor.Çek messi kardeşime ordan yağlı bir kontrat daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Adamın transfere zamanı yok ki, messi saolsun 3 ayda bir kontrat masasına oturtuyor.Pazarlıklardı filan takımı yönetmeye zaman mı kalıyor.Çek messi kardeşime ordan yağlı bir kontrat daha.
    3 senedir çeyrekte eleniyorsak Messi'nin de çok suçu var. Çıkıp oynayacaksın. Sevilla maçını nasıl aldırdıysan diğer tüm maçlarda da öyle oynayacaksın. Takımdaki diğer oyuncularda da basiret yok ama Messi'nin de suçu var maalesef.
  • bu adamın bırakması lazım cidden ya son 3 yıldır cl'de bu takım perişan oluyor 3 den aşagı gol yediğimizi hatırlamıyorum seviye fark etmeksizin ya arkadaş takımın eksikleri görmüyormusunuz getirdiğiniz hoca neci alalhını seversen nerde eski topçu var bulup getiriyorlar ula şu klopp bu takıma gelse 3'leme yapardık ne oyuncu alabiliyorlar ne tutabiliyorlar, saçma sapan bir yönetim var dembele alıyorlar sıkıntı coutinho zaten oynamıyacak hoca desen alan adamları da oynatmıyor ulan şu orta saha ile oynanmıcanı dep'te ben bile anlıyorum kaç yıldır yok aga ya şaka rezil kepaze etti barçayı derhal hocayı kovmalı ve kendi bırakmalı artık roma gibi takıma elenen barçalı futbolcular ne ruh halindeler acaba ?

Hocayı gördüğümde ben negatif enerji alıyorum ekrandan ya enerji bile yok adamda donuk herif bu yönetim hep böle adamları bularak içine etti barçayı bitirmeye gelmişler messi bir gitse aha tamam !

• Curse of the Turan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanki Bana Pele -- 11 Nisan 2018; 7:42:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Curios of Turan

Did you mean "Curse of the Turan"?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Curios of Turan

Did you mean "Curse of the Turan"?

Evet ya neden Curious olarak aklımda kalmış lanet?

Lanet olsun karikatürünü koysun biri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• messi babasının takımı gibi yönetiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok aramışlarmı bu hocayı, yılmaz vural ı getirseler barcelona yine buralara kadar gelirdi.

• 4-4-2 oynuyor galiba Barcelona dimi fazla izlemiyorum maçları. Az gol yiyorlarmış bu sene. Yetenekli oyuncu sayısı azalınca böyle durumlar olabiliyor. Dembele diye adam aldılar bu maçta yedek. Ne anladım o işten. 2. yarıyı izledim Coutinhoda yoktu. İniestayıda çıkarttı oyundan psikolojik olarak yenildi zaten.

Bide Messi öyle böyle değil inanılmaz gol kaçırdı son anlarda. Romanın şansı varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

4-4-2 oynuyor galiba Barcelona dimi fazla izlemiyorum maçları. Az gol yiyorlarmış bu sene. Yetenekli oyuncu sayısı azalınca böyle durumlar olabiliyor. Dembele diye adam aldılar bu maçta yedek. Ne anladım o işten. 2. yarıyı izledim Coutinhoda yoktu. İniestayıda çıkarttı oyundan psikolojik olarak yenildi zaten.

Bide Messi öyle böyle değil inanılmaz gol kaçırdı son anlarda. Romanın şansı varmış.
    Coutinho Liverpool ile Şampiyonlar Ligi maçına çıktığı için Barcelona için Şampiyonlar Ligi'nde oynayamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Coutinho Liverpool ile Şampiyonlar Ligi maçına çıktığı için Barcelona için Şampiyonlar Ligi'nde oynayamıyor

Alıntıları Göster
    doğru onu unutmuşum. Bu arada Coutinho Liverpooldan gidine Liverpool coştu resmen. Senenin ilk maçlarında da öyleydi. Coutinho iyileştiğinde bozulmuştu Liverpool şimdi tekrar yükselişe geçtiler.
  • Barcelona kurtuluş için messiden kurtulması lazım yaşı da geçiyor performansı zaten baya bi düştü düşmeye devam ediyor. Messiyi hala para ediyor iken satması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barca'nın eski halinden eser kalmamasının sebebi Xavi , İniesta , Messi çemberinin bozulmasıdır.
  • Roma'ya elenmemiz dert değil. Roma'yı geçsek Bayern hatta Liverpool bile bizi eleyebilirdi. İlginç bir şekilde Real Madrid'e karşı şansımız tutuyor ama bu şans.

Takımda hırs yoktu. Yine elenin de hırslı oynayın. Gruplarda Juve'yi yenmişsin, geçen tur 1-1'den Chelsea turunu almışsın.

Kendi liginde 21 puan fark yemiş Roma'ya karşı kapanarak oynuyorsun. Ben buna kızıyorum. Valverde büyük takım gibi oynatmıyor. Madem kontra oynatacaksın o zaman Dembele ile başlayacaksın. Zidane da büyük hoca değil ama RMA'dan çıktığı için büyük takım gibi oynatmasını biliyor. Oyunculara çıkın oynayın diyebiliyor. Zaten Marcelo, Ramos, Ronaldo, Modric kazanmasını bilen oyuncular. Bir şekilde kazanıyorlar.

Valverde'de biraz cesaret olsa Coutinho-Dembele-Messi diye oynatırdı ligde. Hadi Coutinho'n yok CL'de. Yine de hücum futbolu oynat. Şuan hiçbir şekilde şu isteksizliğin açıklaması olamaz.

Hiçkimse kulüplerden büyük olamaz. Aktif futboldaki hiç bir isim Barcelona kurulurken yoktu. Cruyff'un bıraktığı mirası da kimsenin mahvetmeye hakkı yok. 2015'deki üç kupaya kanıp şu adamı seçenler düşünsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

doğru onu unutmuşum. Bu arada Coutinho Liverpooldan gidine Liverpool coştu resmen. Senenin ilk maçlarında da öyleydi. Coutinho iyileştiğinde bozulmuştu Liverpool şimdi tekrar yükselişe geçtiler.

Alıntıları Göster
    Coutinho oynayacak diye orta saha çok zayıf kalıyordu defansif açıdan. O gidince bizim takımın orta saha direnci baya arttı. Coutinho'yu devre arasında satmak büyük dezavantaj gibi görünüyordu ama şimdi dönüp bakınca iyi ki de satmışız. Ondan gelen para, ayriyetten kulübün kendi gelirleri vs. derken bu yaz için iyi para var elimizde. Bakalım Klopp kimleri getirecek?

• Coutinho tarihin en büyük kazıklarından biridir.Barcelona sistemi ile alakası olmayan bir adama 150 milyon euro vermek nedir ya.Maçlarını izlemek yerine sırf uzaktan attığı goller için aldılar galiba.
  • 7-0'lık Bayern turu = bir şey yapılmadı

Kupasız kapatılan 2013/2014 = bir şey yapılmadı

Psg'den 4, Juve'den 3 yenilirken = bir şey yapılmadı

Madrid'in gün geçtikçe güçlenmesi = bir şey yapılmadı

Büyük ihtimal roma'ya 4-1'den tur vermek de = bir şey yapılmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Coutinho tarihin en büyük kazıklarından biridir.Barcelona sistemi ile alakası olmayan bir adama 150 milyon euro vermek nedir ya.Maçlarını izlemek yerine sırf uzaktan attığı goller için aldılar galiba.
    Ona 150 vermek yerine, Draxleri 100e, Di Mariayi 50ye alsalar, cok daha iyi olurdu.
  • draxler 40 di maria 20 eder max su piyasada. draxler balon oldugunu kanitladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.